Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

проблем с настройките на звука на лаптоп

doli2
 Сподели

Препоръчан отговор

Лаптопа ми е с windows 7.Проблема е в следното: звук си има,но шуми доста и при включване на скайпа аз чувам нормално,но мен не ме чуват.Пробвах с настройките на скайпа,сравнявах настройките с друг лаптоп със същата операционна система,при което се оправи,но след рестарт отново се появи стария проблем.Така,че търся помощ от знаещите.Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

инсталирай си драйверите на микрофона,или на звуковата карта.Какъв ти е лаптопа.Модела? И само при скайп ли шуми от другата страна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лаптопа ми е с windows 7.Проблема е в следното: звук си има,но шуми доста и при включване на скайпа аз чувам нормално,но мен не ме чуват.Пробвах с настройките на скайпа,сравнявах настройките с друг лаптоп със същата операционна система,при което се оправи,но след рестарт отново се появи стария проблем.Така,че търся помощ от знаещите.Благодаря.

Лаптопа ми е модел:X58L-ASUS.Шума е постоянен,а за скайпа-аз чувам прекрасно,но мен не ме чуват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам ASUS UL50VG,когато го купих сложих WIN 7 и при мен се беше получило същият проблем.Бръмчеше нещо,ръмжеше на отсрещната страна пък и аз го чувах това бръмчене.Кога си сложи WIN 7-цата - да не е някоя нечитава версия.Знаеш ли гадно е да имаш ресурс на PC и да не можеш да го използваш,Хайде сложи си едно XP,инсталирай драйверите на камерата(микрофона) и опитай пак.И това бръмчене при всички отсрещни страни ли се получава когато говориш по скйп,или опита с различни хора.Щото поне лично мен ме съмнява да е от микрофона нещо и да си омазал драйверите.Опитай с XP и виж за проблема. После ако се отстранил слагаш си пак един само че читав WIN 7

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лаптопа ми е модел:X58L-ASUS.Шума е постоянен,а за скайпа-аз чувам прекрасно,но мен не ме чуват.

ооооооооооо,това е сложна работа и съвсем не е за мен.А шуменето не е на скайпа,а изобщо си шуми като увелича звука.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ооооооооооо,това е сложна работа и съвсем не е за мен.А шуменето не е на скайпа,а изобщо си шуми като увелича звука.

дай на някой да ти го направи.Наистина препоръчително ти е да го направиш. Или другият вариянт е проблем с звуковата карта ;) което е лошоооооооооо :) ако е гаранционен лошото е до месец :P:D но ако не е ...... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За шуменето незнам от какво е, но за звука влез в настройките на скайп за зкук и на микрофон ибери друг те са 2 май на мен така ми се оправя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване