Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как да удължа работата на нетбука си без кабел

Препоръчан отговор

Имам нетбук ASUS Eee PC 1001 HA с 3 литиева йона батерия с10.8V тя работи по-малко отколкото на мен ми е необходимо без кабел вече си закупих зарядно за кола но на мен ми трябва повече часове работа без да презареждам. Хрумна ми идеята че бих могла да ползвам батериата на близкия модел ASUS Eee PC 1001 HA -WAI който е с 6 литиево йона батерия. :blink: Дали е възможно или ще направя гаф :whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам нетбук ASUS Eee PC 1001 HA с 3 литиева йона батерия с10.8V тя работи по-малко отколкото на мен ми е необходимо без кабел вече си закупих зарядно за кола но на мен ми трябва повече часове работа без да презареждам. Хрумна ми идеята че бих могла да ползвам батериата на близкия модел ASUS Eee PC 1001 HA -WAI който е с 6 литиево йона батерия. :) Дали е възможно или ще направя гаф :angry:

Търси като твоята батерия, но с по-голям капацитет, т.е. ако твоята е 600 mAh/g, се оглеждай за такава с 1000 mAh/g (стойностите съм ги измислил за нагледност.

огледай в сайта на Асус, какви батерии имат.

Или дай стойностите на батериите (3 и 6 клетъчни)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам Аcer Аspire Оne zg5. С орогиналната си батерия издържа 2 часа с пуснато WiFi. Също като теб не бях доволен от това време и си купих 6 клетъчна батерия. (оригиналната е 3) Сега лаптопчето издържа 5 часа пак с WiFi. Също можеш да намалиш и светлината от дисплея. По-тъмен ще е но се покачва и времето за работа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търси като твоята батерия, но с по-голям капацитет, т.е. ако твоята е 600 mAh/g, се оглеждай за такава с 1000 mAh/g (стойностите съм ги измислил за нагледност.

огледай в сайта на Асус, какви батерии имат.

Или дай стойностите на батериите (3 и 6 клетъчни)

Е не се сдържах поне гледайте как е правилно да се пише 6600mAh

Пича да си търси 6 клетъчна която при 10.8в е 4400mAh. Няма да казвам къде ...ако се напише в google ще я намери тук за около 120лв..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване