Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Ислям (за любопитни) - част втора

Препоръчан отговор

Бадр, Андрей и ти трябва да се притеснявате от ДАНС. Особено след като ви разкрихме, че сте последователи на сектата. :ph34r:

Аз съм баш главен сектант, получавам месечно по милион евро.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Хе,хе.В Курана пише,че вярващите казват:,,Чухме и се подчинихме,,. Хората със слаба вяра си търсят извинения и вратички да не спазват законите. Който се бори с нафс-а (собствените си желания) си щ

Исляма е завършена религия.Суфитите вкарват практики,които са в разез с Исляма и са заемки от други религии. Нито в Курана пише за такива ритуали,нито Пророка САУС е учил хората на тях.Целта на сатана

И с юдаизма (в оргинал). Алия само ще ви каже,че Мутазилите не се считат за мюсюлмани според Исляма. А философия и мистика в Исляма няма. Няма да я подкрепя. Аз приемам всичко,което

Публикувани изображения

Не.Комични станаха действията на ислямофобите като теб.

Но какво намерих тук.

Признанието на Прокурора.

Я да повторим

Да.Довчера се говореше за терористична организация.

И какво от това. Промиването на мозъци и купуването на последователи си е достатъчно гадно. Или не е, щото на теб така ти харесва? :)

Аз съм баш главен сектант, получавам месечно по милион евро.

Абе сектант може да не си, ама си явен симпатизант. :nono:

Повика на кръвта май му викаха? :ph34r:

Или пък е рефлекс от сюнета? Един приятел имаше теория, че обрязването на долната глава, води до необратими последствия за горната. :baby:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво от това. Промиването на мозъци и купуването на последователи си е достатъчно гадно. Или не е, щото на теб така ти харесва? :baby:

Абе сектант може да не си, ама си явен симпатизант. :ph34r:

Нейко,Нейко.Светът е доста по-сложно устроен от колкото ти и Скептика си мислите.Завършени мнения и заключения без детайлно и конкретно познаване на даден случай винаги са нелепи.Един шахматист никога не разглежда нещата така плоско, без значение за какво се отнася.

Но както виждаш, съгласен съм и сектант да ме водите, защо да се ограничваме със симпатизант.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами и господа, ако обичате(!) - отнася се за всички - успокойте топката! Впрочем откъде Ви идва на някои наум, че в България оперира една единствена радикална секта?

Също така и че някой и друг забучен и неспособен да разсъждава за света като нещо съществуващо независимо и въпреки писанията в разните свещенни книги, включая обсъжданата в настоящата тема. Дали е приемливо и достатъчно обяснението, за възникването и съществуването на вселената в Курана, що се отнася до явленията, които не са били достъпни на хората за наблюдение, или поне за обяснение и повторението, но които за днешните хора са нещо обикновено и стабилно обяснено от науката и използувано в конструирането и направата на реални продукти?

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нейко,Нейко.Светът е доста по-сложно устроен от колкото ти и Скептика си мислите.Завършени мнения и заключения без детайлно и конкретно познаване на даден случай винаги са нелепи.Един шахматист никога не разглежда нещата така плоско, без значение за какво се отнася.

Но както виждаш, съгласен съм и сектант да ме водите, защо да се ограничваме със симпатизант.

Естествено че тук ще се съглася с теб. Светът може и да изглежда сложно устроен. Особено ако поначало го гледаш през крива леща./обектив/

Ще си позволя да цитирам нашия общ приятел Логос /БачоАчо/ , той е открил мъдрия ходжа дето изпитва вярата на малчуганите с огън:

Ходжа гори със запалка пръстите На деца, за да изпита вярата им.

http://vbox7.com/play:4fd040ff&r=emb

Не трябва ли вече този ходжа да лежи в занданите, осъден от правозащитните организации на децата у нас?

Обаче, такова нещо не се случва...

Да видим какво гласи "подзнамението" на Мохаммед, според Ходжата:

" Колкото можеш да траеш на огън, толкова трябва грехове да правиш!"

Какво казват сега Грешниците / Децата /:

"Пали например запалката и например, който издържи повече е мюсюлманин!"

Какво показва елементарната логика / според твърденията на мюсюлманите /:

- Колкото тряеш на огън, толкова грехове можеш да правиш. А който издържи повече, той е мюсюлманин!

Следователно: - Мюсюлмамин е този, който прави повече грехове!

Ходжата подтиква мюсюлманите да правят грехове! Несъмнено, само Сатаната има полза да кара вярващите да правят грехове!

Следователно- Ислямът е Сатанинска религия, а Мохамед е Пророк на Сатаната! Това искаше да каже Ходжата!

А дали религии, проповядващи насилие спрямо деца, трябва да бъдат забранени у нас?

Молитва (Kitab Al-Salat) Книга 2, Номер 0494:

Разказва AS-Saburah:

Пророкът каза: Командвай момчето да се моли, докато навърши седем години. Когато стане на десет години , следва да го биеш за молитва.

Публикувано изображение

И защо, когато мюсюлмани не изпълняват задължениета си по Конституция, никой не прилага Закона срещу тях?

Конституцията на Република България.

Чл. 29.

(1) Никой не може да бъде подлаган на мъчение, на жестоко, безчовечно или унижаващо отношение, както и на насилствена асимилация.

Чл. 58.

(2) Религиозните и другите убеждения не са основание за отказ да се изпълняват задълженията, установени в Конституцията и законите.

Въпреки категоричността на закона, мюсюлманите още от Татово време минават "между капките".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност сърчицето на Нео тайно ни харесва и ни завижда,че сме Мюсюлмани, я яхуаан.

Това,че го е яд на себе си обаче е проблема.

какво искаш да кажеш Слайд?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност сърчицето на Нео тайно ни харесва и ни завижда,че сме Мюсюлмани, я яхуаан.

Редактирах поста си, защото по време на писането му още не ми беше избистрен, но без да искам натиснах бутона и беше постнат недовършен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че ще ти спре тока , ако продължаваш да ръсиш мозък. Алийка, азсъм по добър мюсюлманин от теб и точно затова не те харесвам, ти си срам за исляма. :cool:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че ще ти спре тока , ако продължаваш да ръсиш мозък. Алийка, азсъм по добър мюсюлманин от теб и точно затова не те харесвам, ти си срам за исляма. :cool:

Не се прави,че ме мразиш.Това е предпубертетски подход.

Слайд-и след редакцията не те разбрах.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бадр, успокоих се след като ме светна, че сектата няма за цел извършването на терористични актове, а "престъпления против републиката и изповядване на антидемократична идеология, насочена към насилствено завземане на властта и насилствена промяна на установения в Конституцията държавен и обществен строй". Бравос!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:cool::lol6: :lol6:

Обясних ти защо не разбираш, ама и това сигурно няма да разбереш. Но си права, не те мразя. И толкова не заслужаваш.;):lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредната смешна акцийка на ДАНС, провокирана от политически и националистически малоумни елементи в милата но родина.. На страха очите са големи казват хахахахаха .. което виждаме и тук сред някои многоуважавани потребители :cool: Бойте се, това е ваше право... но да обвинявате малоумно някой в нещо, още преди съда да се е произнесъл, това вече е наглост ... И тази наглост само притесни и ядоса допълнително мирните хора от селата пострадали от дансаджийската акция ... Поредния популизъм и заигравка с хората с цел раздухване на омраза,което само по себе си е престъпление срещу държавната сигурност ...Но кой стои зад това, засега само ще гадаем...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бадр, успокоих се след като ме светна, че сектата няма за цел извършването на терористични актове, а "престъпления против републиката и изповядване на антидемократична идеология, насочена към насилствено завземане на властта и насилствена промяна на установения в Конституцията държавен и обществен строй". Бравос!

Мддаа. И аз се успокоих. Ураху Акбар! :cool:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това от пръстите или изпод ноктите си го изсмука ?? Виждам че успешно пригласяш на медиите ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо доста просто като пример(от днешна гледна точка), но което за хората през седми век би изглеждало като магия или чудо, само един пример ще дам(а примери бол) - телевизията...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо доста просто като пример(от днешна гледна точка), но което за хората през седми век би изглеждало като магия или чудо, само един пример ще дам(а примери бол) - телевизията...

Е и?Продължи си мисълта,за да знам как да ти отговоря.

Не бъркай Исляма с Християнство само,че.Ако си чел темата за Креационистите ще се сетиш какво имам предвид.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредната смешна акцийка на ДАНС, провокирана от политически и националистически малоумни елементи в милата но родина.. На страха очите са големи казват хахахахаха .. което виждаме и тук сред някои многоуважавани потребители :cool:

Бойте се, това е ваше право... но да обвинявате малоумно някой в нещо, още преди съда да се е произнесъл, това вече е наглост ... И тази наглост само притесни и ядоса допълнително мирните хора от селата пострадали от дансаджийската акция ... Поредния популизъм и заигравка с хората с цел раздухване на омраза,което само по себе си е престъпление срещу държавната сигурност ...Но кой стои зад това, засега само ще гадаем...

Джийни, мараба! Много бързо се преименува от Тарас на Субей, ама успях да ти видя писанията в темата за акаунтите. Ще изчакаме съда да се произнесе, не бързай с квалификациите. И кой според теб стои зад това? Аз залагам за Ердоган. Как се превежда тая фамилия на български, ще ми преведеш ли? :lol6:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виждам определени затруднения в мисловната ти дейност.

Насилствено завземане на властта е терористичен акт.Разбирам, че си се решил да ме държиш отговорен за изявленията на прокурор.Това, че последният, не осмисля какво говори, няма как да е мой проблем.

Разбира се това не ме изненадва.Толкоз можеш.Единствените ти умения са да ми приписваш твоите желания за мое мнение.

Е да искам от теб някаква коректност ще е свръх мяра.Така че продължавай в същият дух.

Редактирано от badr (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е и?Продължи си мисълта,за да знам как да ти отговоря.

Не бъркай Исляма с Християнство само,че.Ако си чел темата за Креационистите ще се сетиш какво имам предвид.

Ти си ги объркала отдавна, Алия. Ама толкова са ти възможностите явно. Мохамед ги е объркал още преди 14 века, това ви е проблема. :cool:

Виждам определени затруднения в мисловната ти дейност.

Насилствено завземане на властта е терористичен акт.Разбирам, че си се решил да ме държиш отговорен за изявленията на прокурор.Това, че последният, не осмисля какво говори, няма как да е мой проблем.

Разбира се това не ме изненадва.Толкоз можеш.Единствените ти умения са да ми приписваш твоите желания за мое мнение.

Е да искам от теб някаква коректност ще е свръх мяра.Така че продължавай в същият дух.

Бадр, никак не вървиш като адвокат, отдавна ти го казаха, ама продължаваш опитите. :lol6:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Постоянната пропаганда води до това... Сега само камикадзетата минават за терористи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама разбира се.Щом ти кажеш, сигурно ще е така.Разбира се в Саудитска Арабия не вземат предвид мнението гл.мюфтия, на съвета на улама, на другите улама.Никой в Саудитска Арабия не зачита тълкувателните решения на същите тези улама, а се съобразяват с твоето мнение.

Ти разбира се беше някакъв скептик.Скептицизма е понятие, което е останало загадка за теб.Дори и ти обаче би трябвало да схванеш някои елементарни понятия.Не стига това, ами ти даже не можеш да проумеш факта, че информацията в твоят пост, няма въобще упоменато никакво нарушение на закона.

Посочена е крайна цел - максимално ислямизиране на България.

Всяка религия се стреми да спечели максимален брой последователи.Правото да привлича свои последователи е конституционно гарантирано право на всяка религиозна общност.

Втората част е още по нелепа.

Значи максимално ще ислямизираме българи с забранена литература на арабски и с проислямистки лекции.

Дано подобна овча мисъл е дело на някой журналист, защото, ако това е мнение на прокурор, то положението е повече от трагично.

Трудно ще да става ислямизирането на българи със забранена литература на арабски.Колкото и тъп да е човек, все ще се досети че това ислямизиране на българи ще трябва да е с литература на български.

Още по тъпо звучи това "разпостранявали литературата сред българи".От тук разбираме, дека тая литература( а още по-интересно ще бъде доказването на незаконност на литература) е престъпление да се разпостранява.

А престъпниците са толкоз прости, та имат компютри, ама не са се сетили да базират на някой сървър тая литература, ами я разнасят насам натам на хартиени носители, за да улеснят максимално ДАНС при събирането на доказателства.Като капак на всичко- няма как да бъде инкриминирано притежанието на литература.

Аз имам на моят компютър огромно количество всякаква литература. Това прави ли ме престъпник??

Или и четенето вече е пресъпление.

Преди време ГДБОП се прояви по същият начин.И тук в Форума имаше тема с дълги коментарии.

Ето някои заглавия от тогава.

“Разбиха ислямистка група, проповядвала джихад у нас”,

“Пропаганда на радикален ислям у нас”,

“Антимафиотите са разкрили два сайта, проповядващи джихад срещу "неверниците" и промяна на конституционния ред в България”,

“ГДБОП задържа четири лица, пропагандиращи чрез Интернет радикални мюсюлмански идеи”

“Радикални ислямски сайтове проповядват идеологията на тероризма”

“Разбита е група, проповядвала фундаментализъм. “

Съдът се оказа обаче мястото, където, вместо празните приказки трябва да се превеждат доказателства.

Такива, както и в днешният случай нямаше.Тихомълком обвиненията, бяха свалени след изтичане на всички процесуални срокове.http://islambgr.blogspot.com/2008/07/wwwislam-bgnet-wwwiman-islamhitbg.html

Сайта е възстановен.

badr,просто информативно-ти на идиот ли се правиш или на невменяем?!Забранена арабска литература означава точно това-забранена арабска литература,без значение на какъв език е написана.По твойта логика немците защо са горяли забранени книги след като са били на немски?!

То бива,бива простотия,ама чак толкова.

Колкото до това,че антимафиотите симулират дейност-да,така е.Щом им трябваше на Явор Колев и сие 1 година,за да "разкрият" "опасната" chitanka...

Също така ми е интересно как на някои "вярващи" им обягва значението на думата "Коран",а именно-"чети!" и че всеки,който има нужда да намери Истината,и/или я търси-има право да я получи по един,или друг начин(и ще я,ако наистина желанието му е такова).Как Ви обягва,че още в началото на Корана е написано,че религия приета насила няма?!Следователно тези,които приемат дадена религия,заради някакви облаги или привилегии са си същите лицемери и неверници,но просто се крият зад думи като "вяра",и т.н..Намасте. :baby:

Редактирано от Blue_Star (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

badr,просто информативно-ти на идиот ли се правиш или на невменяем?!Забранена арабска литература означава точно това-забранена арабска литература

Каква забранена литература, бе?? те избощо не знаят какво са взли просто защото са на арабски. :cool:

Нека първо да докажат, че е ''забранена''.. :) :)

Нормално е да имаш арабска литература щом си учил в Арабия.

Когато искаха да направят Ислямски център в малинова долина и да не ходят в Арбия, всички олигофрени и циркаджии(Аката, гемео(вмро) бяха против.

Къде да учат??

Редактирано от Andrei1818 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

badr,просто информативно-ти на идиот ли се правиш или на невменяем?!Забранена арабска литература означава точно това-забранена арабска литература,без значение на какъв език е написана.По твойта логика немците защо са горяли забранени книги след като са били на немски?!

То бива,бива простотия,ама чак толкова.

Колкото до това,че антимафиотите симулират дейност-да,така е.Щом им трябваше на Явор Колев и сие 1 година,за да "разкрият" "опасната" chitanka...

Също така ми е интересно как на някои "вярващи" им обягва значението на думата "Коран",а именно-"чети!" и че всеки,който има нужда да намери Истината,и/или я търси-има право да я получи по един,или друг начин(и ще я,ако наистина желанието му е такова).Как Ви обягва,че още в началото на Корана е написано,че религия приета насила няма?!Следователно тези,които приемат дадена религия,заради някакви облаги или привилегии са си същите лицемери и неверници,но просто се крият зад думи като "вяра",и т.н..

П.С.:Също така искам да знам от КОЙ получих предипреждение?!И защо са ми отнети някои опции?!Намасте. :cool:

За предупреждението не мога нищо да ти кажа, ако си получила лично съобщение, ще знаеш от кой е, ама някои опции изчезват, ако не си почистваш отвреме на време бисквитките. Така ми беше изчезнала възможността да ползвам емотикони, преди известно време.

А Бадр обича да се прави на приятно разсеян, когато му е изгодно това. Сектата си е секта, щом е забранена, явно има защо. Алия скоро ни обясняваше за грешните разбирания на нашите мюсулмани и как трябва да се научат на правилния ислям от арабските възпитаници, тя самата мисля е точно такава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И нека понеже говори за забранена арабска литература, нашия съфорумец Blue_Star първо да ни покаже кои са забранените арабски литератури в България .. Може би някъде има обнародван списък с такива?? И кое точно би ги направило забранени Явно ти сам се правиш на идиот ( това информативно разбира се ) .. Затова недей обвинява когото и да е че те правил на такъв.. Когато някои използват главата само за да носят на нея шапка, или за украшение на тялото, тогава се стига до подобни простотии като тези ..... П.С И малко тона ти не ми харесва драги.. коригирай назидателния си патос, особено когато не почива на факти ... а се базира на простотия, както обичаш да се изразяваш...

Редактирано от Subay (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

badr,просто информативно-ти на идиот ли се правиш или на невменяем?!Забранена арабска литература означава точно това-забранена арабска литература

Каква забранена литература, бе?? те избощо не знаят какво са взли просто защото са на арабски. :cool:

Нека първо да докажат, че е ''забранена''.. :) :)

Нормално е да имаш арабска литература щом си учил в Арабия.

Когато искаха да направят Ислямски център в малинова долина и да не ходят в Арбия, всички олигофрени и циркаджии(Аката, гемео(вмро) бяха против.

Къде да учат??

Да бе, точно така е ши знайш. Имама им е направил бърз тест по арабски, за да ги провери колко го знаят и те не са се представили задоволително. Като пишете глупости, що си въобразявате че ще ви повярва някой.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване