Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Преносими антивирусни програми, работещи през USB памет

Препоръчан отговор

Има ли антивирусна програма,която мога да запиша на USB памет и да предпазва както нея така и компютъра към който е включена паметта(който е без интернет),и ако я включа към друг компютър с интернет да може да се ъпдейтва.

Редактирано от mihnev_sz
Заглавието (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли ще намериш такава...повечето които бачкат от USB памет са stand-alone скенери само за почистване без защита в реално време...

Ето този пакет за управление на флаш паметите CodySafe има в себе си една антивирусна ViruSense, която блокира обаче само Autorun вирусите.

Всичките изброени дотук са само stand-alone скенери. Други такива можеш да видиш в пост номер 3 от тази тема.

Успех !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 9 месеца по-късно...

Здравейте! Аз търся антивирусна програма за УЗБ флаш памет . не искам антивирусна програма която да се инсталира на компа а дирекно на флашката ако може.понеже тази флашка я използжам за инсталиране на програми на други компютри които нямат интернет и ми се случва да кача и вируси. незнам дали има значение каква е флашката но пак да го пиша за всеки сличай TOSIBA GINGA 8GB / скорост 18 мб сек.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Trend Micro USB Security ако не се лъжа е такава. Но пък от друга страна се продават флаш памети с хардуерен ключ за забрана на запис върху паметта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Аз търся антивирусна програма за УЗБ флаш памет . не искам антивирусна програма която да се инсталира на компа а дирекно на флашката ако може.понеже тази флашка я използжам за инсталиране на програми на други компютри които нямат интернет и ми се случва да кача и вируси.

незнам дали има значение каква е флашката но пак да го пиша за всеки сличай TOSIBA GINGA 8GB / скорост 18 мб сек.

Clamwin

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

мерси програмата работи

но имам един випрос ким теб тази програма ще разберели директно ако искам да кача нещо с вирус или тряба да сканирам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

мерси програмата работи

но имам един випрос ким теб тази програма ще разберели директно ако искам да кача нещо с вирус или тряба да сканирам

Няма скенер в реално време трябва ръчно да сканираш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Аз търся антивирусна програма за УЗБ флаш памет . не искам антивирусна програма която да се инсталира на компа а дирекно на флашката ако може.понеже тази флашка я използжам за инсталиране на програми на други компютри които нямат интернет и ми се случва да кача и вируси.

незнам дали има значение каква е флашката но пак да го пиша за всеки сличай TOSIBA GINGA 8GB / скорост 18 мб сек.

Антивирусната No autorun :>

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване