Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, наскоро ми купиха Nokia X6 16 ГБ ,всичко е екстра ,но имам проблем с батерията му. Много бързо му пада батерията .Без много да го ровичкам за 3 дена му свършва батерията . Ако изслушам няколко песни и снимам малко снимки и след малко от 7 чертички пада на 5 и на другия ден още по малко.

:P

Защо се получава така ?!? Батерията е Standard battery, Li-Ion 1320 mAh (BL-5J)

Не съм го заредил както трябва ли ? :cool:

Редактирано от gogi93 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да играя много 2 дена издържа.

Какво означава "Без да играя много" - това да не е електронна игра. По принцип трудно би издържала повече от три дни при "нормална" работа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е щом си го взел телефона наскоро е нормално батериата да не държи много, нали все пак е нов тела, след 1 месец или 2 ще свикне даи и време.

Можеш да изключиш и 3G-то незнам до колко помага но все пак ... Моето е изключено не забелязвам кои знае каква разлика, е с е51 сам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е щом си го взел телефона наскоро е нормално батериата да не държи много, нали все пак е нов тела, след 1 месец или 2 ще свикне даи и време.

Можеш да изключиш и 3G-то незнам до колко помага но все пак ... Моето е изключено не забелязвам кои знае каква разлика, е с е51 сам.

Телефона Ви е още съвсем нов и батерията му не се е натренирала със зареждането. Както каза norton_94 след месец, два, тя ще почне да държи все повече. Изтощавайте я почти до края и наново я зареждайте до пълният и капацитет. Не се притеснявайте.След 2-3 месеца отново напишете какво е положението с батерията, но съм уверен, че всичко ще си дойде на място. Това редовно се наблюдава при всички акумулаторни батерии.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тва е тъч телефон с голям дисплей. Отделно процесора му, ЗG-то и тн и тн.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване