Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

На същото мнение съм, с малко по-малко памет и тв.диск е с около 140 лева по-евтин - цък а след минимално търсене из уебата и магазините може да се намери с още около 80 лева по-ниска цена :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От мен - цък!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптоп до 1400лв за игри

Без да те разубеждавам, лаптоп за игри означава работа на машината в така наречения парформанс режим, при което батерията на лаптопа много бързо заминава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да те разубеждавам, лаптоп за игри означава работа на машината в така наречения парформанс режим, при което батерията на лаптопа много бързо заминава.

Човека може би повече ще цъка у тях, а на път ще я кара по-леко, все пак не всички игри са в Криза, има и доста леки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не бих купил или препоръчал на никого лаптоп с AMD процесор, пък бил той, и четириядрен, и нов модел.

?Дилър на Интел?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо общо с Интел, даже за настолна машина предпочитам AMD(поне в ниския и средния сегмент), ама съм имал доста главоболия с лаптопи с AMD процесори, та да бягам от такива. Ако успеят с новите процесори да се докажат в продължение на две-три години, че са изчистили всички стари проблеми спрямо Интел, ок, ще препоръчам смело такива машини.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо общо с Интел, даже за настолна машина предпочитам AMD(поне в ниския и средния сегмент), ама съм имал доста главоболия с лаптопи с AMD процесори, та да бягам от такива. Ако успеят с новите процесори да се докажат в продължение на две-три години, че са изчистили всички стари проблеми спрямо Интел, ок, ще препоръчам смело такива машини.

То лаптопите в ценовата рамка която дава автора са именно нисък клас от подходящите зо играене, иначе ценово е около долната граница на средният клас мобилни компютри. Последното поколение АМД мобилни процесори са повече от адекватни за своята цена. Все пак ми се щеше топа да си върви оригинално с 8/9клетъчна батерия, но пък щеше да понатегне и като цена и като маса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, но разликата между десктоп и мобилните машини не е малка, а живота на батерията при АМД до сега им е бил най-големия проблем. Новите им мобилни процесори на теория са добре с едва 25W TPD, ама с тая ниска честота и едва 2MB(4x512k) L2 кеш хич не ми вдъхват доверие. Според тестовете в нета се представят на нивото на старите C2D с честота около 2-2,2Ghz и изостават, макар и не сериозно от i3, и i5, особено в игрите, което се цели в конкретния случай. Но в края на краищата всеки сам си преценява какво да купува и за какво да си дава парите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, а това не става ли за игри та се с радеон му препоръчвате?

http://pcstore.bg/la...50IN-SX025L-309

Видеото е меко казано бюджетно и наистина става за Линукс, ама там братче какви игри търсиш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видеото е меко казано бюджетно и наистина става за Линукс, ама там братче какви игри търсиш?

Абе бюджетно ама никой не пита човека дали няма да играе на Пак Ман например :wub: ама и парите са му убави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://pcstore.bg/la...50IN-SX025L-309

При бюджет 1400 и изискване за игри да му пробутваш тая мърша - не върви просто :) Прочети поста на автора първо

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе бюджетно ама никой не пита човека дали няма да играе на Пак Ман например :) ама и парите са му убави

Като се търси нещо за игри, предполага се, че се търси със сериозна видео карта. Моите игри имат други изисквания, но по принцип предполагам, че тук видеото е водещо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://pcstore.bg/laptopi/ASUS-6/ASUS-K50IN-SX025L-309

Какво направи е брат .. На тази машина и Пасианса на 7-цата ще сече .. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук видеото е вградено, т.е. съвсем не става за игри.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен темата приключи още при първия пост на Lyudmil, този лаптоп в момента е най-доброто за игри, което може да се намери до 1400 лв.

Аз имам лаптоп от същата серия (но с i5, което не е толкова голяма промяна), и всички игри вървят на макс (с изключение на някои нови DX11 заглавия) на нативната резолюция. За лаптопи с екрани от рода на 1600x900 съм против, защото картата определено ще издъхва на тази резолюция при най-новите игри.

Редактирано от maxim4o (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване