Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

kris_fe

Проблем с изтеглянето и инсталирането на антивирусна програма

Препоръчан отговор

Имам същият проблем , изчетах темата и изтеглих първият файл , който беше дал Маниак , ето ги двата текстови файла.

atach.txt

dd5.txt

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

kris_fe , поправи си hosts файла, и опитай отново да изтеглиш антивирусна.

Може да си поправиш hosts файла с HostsXpert

0-NScqPmFc-hostsxpert-s-.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Преместил съм постовете ви в нова тема....!

Сега прочетете и изпълнете препоръките от тази тема :

Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега?

Още веднъж ви напомням че раздела има правила и те трябва да се спазват..!!!:down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

kris_fe , поправи си hosts файла, и опитай отново да изтеглиш антивирусна.

Може да си поправиш hosts файла с HostsXpert

0-NScqPmFc-hostsxpert-s-.png

Мерси направих всичко както казахте , но нищо не се получи сайтовете останаха забранени за влзиане.

Здравейте!Преместил съм постовете ви в нова тема....!

Сега прочетете и изпълнете препоръките от тази тема :

Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега?

Още веднъж ви напомням че раздела има правила и те трябва да се спазват..!!!:P

Добре хубаво сте направили , че сте я преместили.Правилата ги четах , още преди да направя тема.Въпросната тема "Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега?" също я прочетах , в нея пишеше да направя нова тема и даи зтегля комбофикс , не можах , защото и този сайт ми е забранен.Това вече го споменах в старата си тема , но явно не сте прочели.

След това вие отговорихте , изтеглих комбофикса от позволен сайт , направих всичко 1 : 1 както казахте , и съобщих резултата на скана , като прикачих файла , не мога да разбера кое правило съм нарушил и дали тук изобщо мога да намеря помощ , правя това , което сте написали като правила и препоръки , и следващият ви пост е нарушил съм правиалта.Някакво противоречие има тук.Има ли възможност и желание у вас да ми помогнете или да търся решение на проблема другаде , не казвам ,че сте длъжни да го направите , но ако ще си губим времето и чешем езиците , няма смисъл

С уважение

Редактирано от kris_fe (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси направих всичко както казахте , но нищо не се получи сайтовете останаха забранени за влзиане.

Добре хубаво сте направили , че сте я преместили.Правилата ги четах , още преди да направя тема.Въпросната тема "Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега?" също я прочетах , в нея пишеше да направя нова тема и даи зтегля комбофикс , не можах , защото и този сайт ми е забранен.Това вече го споменах в старата си тема , но явно не сте прочели.

След това вие отговорихте , изтеглих комбофикса от позволен сайт , направих всичко 1 : 1 както казахте , и съобщих резултата на скана , като прикачих файла , не мога да разбера кое правило съм нарушил и дали тук изобщо мога да намеря помощ , правя това , което сте написали като правила и препоръки , и следващият ви пост е нарушил съм правиалта.Някакво противоречие има тук.Има ли възможност и желание у вас да ми помогнете или да търся решение на проблема другаде , не казвам ,че сте длъжни да го направите , но ако ще си губим времето и чешем езиците , няма смисъл

С уважение

Сега вие се опитвате да ме изкарате виновен за това че вие не спазвате правилата на раздела ли..?

1. Преместих темата ви защото бяхте писали в друга тема...!(т.2 от правилата)

2.Намеси се човек който не е оторизиран да дава препоръки..както видяхте не ви помогнаха..(т.5 от правилата)

3.Вие сканирахте системата си без да ви е препоръчано това...видяхте че някъде ,колега е препоръчал дадено действие и решихте че и вие може да направите така...!(т.4 от правилата)

Освен това лъжете най-долно и преиначавате ситуацията ..защото темите разместих сутринта в 10:03 часа,а прпоръките за ComboFix съм ви дал в 15:29 часа....!

А дали имам желание да ви помогна или не ........на некоректни хора които лъжат и преиначават ситуацията - НЕ....!!!

И последно кажете честно на кой се оплакахте ...че някой колега възстанови изтритите постове...?Кажете поне една честна дума...и да разбера дали има смисъл да се разправям с вас.....аз да не съм някой тинейджър че да ме обиждате по този начин...не съм заслужил като стоя в този форум и помагам (поне се опитвам) да ме овиняват в некоректност...!!!:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...