Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

novobranec

Дух облада 29-годишен саудитец

Препоръчан отговор

Публикувано изображение

Баща окова във вериги сина си, след като констатирал, че е обладан от дух. 29-годишният мъж от Саудитска Арабия прекарал последните 6 години окован в приземен апартамент.

Според родителя мъченикът бил обладан от зъл женски дух. "Когато има пристъпи, цялото му тяло се разтърсва от конвулсии, очите му стават съвсем бели и от него се чува женски глас", разказва бащата пред саудитският всекидневник "Араб Нюз".

Според професор Мохамед ал-Суали, саудитски активист за човешки права, Тюрки се намира в нещо като будна кома. Когато му зачел Корана, обладаният започнал да буйства и почти паднал от леглото. Когато обаче спрял, Тюрки отново се успокоил.

В началото, когато синът започнал да се държи странно, баща му го завел при мюсюлмански свещеници. В продължение на известно време те рецитирали текстове от Корана, за да го излекуват. Но безуспешно.

"Повечето от свещениците се уплашиха, когато женският глас им каза, че е кралски дух и никой не може да я извади от тялото на сина ми Тюрки, преди той да умре", казва още бащата.

Единият от свещениците тогава дал акъл на загрищения баща да върже ръцете и краката на сина си с вериги и да му чете Корана. "Сега той е спокоен, но изобщо не разбира какво се случва наоколо. Не говори и не може да нарани никого".

Според ислямската теология духовете могат да са много зли и зловещи. Бащата на Тюрки смята, че него също го е обладавал зъл дух. Той го тормозел в продължение на 4 десетилетия.

Накрая свещеник успял да го прогони. "Привиждаше ми се една жена, понякога удивително красива, друг път - ужасяващо грозна. В едни случаи беше заобиколена от огън, в други - имаше животински крайници".

sanovnik.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В началото, когато синът започнал да се държи странно, баща му го завел при мюсюлмански свещеници. В продължение на известно време те рецитирали текстове от Корана, за да го излекуват. Но безуспешно.

По-скоро са влошили нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро са влошили нещата.

Защо ?

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ?

:)

Затова:

29-годишният мъж от Саудитска Арабия прекарал последните 6 години окован в приземен апартамент.

Понеже:

Единият от свещениците тогава дал акъл на загрищения баща да върже ръцете и краката на сина си с вериги и да му чете Корана. "Сега той е спокоен, но изобщо не разбира какво се случва наоколо. Не говори и не може да нарани никого".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси яката терапия. Ако на мен ми вържат така краката и ръцете ще ме напарвят на маймуна :)

Редактирано от PET2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно пониятието модерна медицина все още не е известно на много хора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега е момента Aliah (надявам се, че така и се пишеше ника) & co. да си кажат тежката дума :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да кажа, че съм изненадана. Човека явно страда от най-обикновена шизофрения, ама те там някои арабски страни са толкова затънали в крайните си религиозни убеждения, че дори не са завели човека на лекар. Техните "шамани"-свещеници нали са всемогъщи? Колко прости и ограничени хора има...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно пониятието модерна медицина все още не е известно на много хора.

все пак става дума за Саудитска арабия, не забравай - Коранът е свещен, а четенето на молитви - лечение ....

После защо се чудите от къде идват терористите : днес имамът ти казва да лекуваш детето си с четене на молитви, утре - да си сложиш 2 килограма тротил около гърдите и да взривиш БТК например :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

все пак става дума за Саудитска арабия, не забравай - Коранът е свещен, а четенето на молитви - лечение ....

После защо се чудите от къде идват терористите : днес имамът ти казва да лекуваш детето си с четене на молитви, утре - да си сложиш 2 килограма тротил около гърдите и да взривиш БТК например :rolleyes:

Верно ли бе? Аз все си мислех, че терористите ги носят щъркелите? :rolleyes:

А дали е Саудитска Арабия, някой южен щат в Америка или Сърбия....да ти кажа човешката глупост и неграмотност няма националност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така се получава доста често.. не се обиждаш предполагам :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

самите вие, които си мислите че водите нормален живот сте "обладани" от дух във всеки един момент от живота ви и думата обладани не е точна, ами разума ви или мисленето ви са превзети от дух и той се храни с вашите мисли, в това състояние са 98% от хората. да точно така извънземна цивилизация от духове (енергийни разуми) е заробила човечеството и се хранят с мисловните ви енергии.

Редактирано от some_spirit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да кажа, че съм изненадана. Човека явно страда от най-обикновена шизофрения, ама те там някои арабски страни са толкова затънали в крайните си религиозни убеждения, че дори не са завели човека на лекар. Техните "шамани"-свещеници нали са всемогъщи? Колко прости и ограничени хора има...

Тези "шамани" явно са ислямския вариант на екзорсист. Нали знаеш какво е екзорсист? Понеже в Европа и Америка ги има все още, макар да сме уж много цивилизовани.

Редактирано от The_Gunslinger (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези "шамани" явно са ислямския вариант на екзорсист. Нали знаеш какво е екзорсист? Понеже в Европа и Америка ги има все още, макар да сме уж много цивилизовани.

Много добре знам какво е екзорсист, но нещо ми се струва че бъркаш мащабите. Да речем, че в на Стария континент има няколко десетки такива(за които се знае и си вярват), което е много незначителна бройка сравнена дори с една ислямска държава. Сревнението между тях мисля, че няма много място, все пак европейците първо дават шанс на медицината преди да се опитват да се борят с шизофренията с вериги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно това е "Светата инквизиция" в арабски вариант.Да не забравяме в Европа какво са правили с такива "обладани" хора- директно на кладата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

самите вие, които си мислите че водите нормален живот сте "обладани" от дух във всеки един момент от живота ви и думата обладани не е точна, ами разума ви или мисленето ви са превзети от дух и той се храни с вашите мисли, в това състояние са 98% от хората.

да точно така извънземна цивилизация от духове (енергийни разуми) е заробила човечеството и се хранят с мисловните ви енергии.

що е то шизофрения -

това са хора които успешно се съпротивляват на това написаното от мен в цитата, тоест енергийните разуми не могат да смучат енергия от тези хора и затова ги раболяват от така наречената болест шизофрения. Къде е уловката, разумите не могат да смучат енергия от този човек, но могат все пак да го управляват донякъде и те правят така че той да се държи странно за всички около него и го водят на психиатър и там доктора който също е превзет вече от разумите поставя диагнозата шизофрения, защото разумите така му нареждат. Изписват се едини лекарства като антидепресанти или силничкото халопиридол или други антипсихотични препарати, като разумите се надяват по този начин да смачкат телепатията на набелязаната жертва и да го превземат наново и по този начин да се хранят с неговите мисли.

така че ако имате диагноза поставена от зомби хората - шизофрения, радвайте се, вие сте все още свободен, вашия разум не е още превзет както на другите почти всички хора, от енергийните разуми от астрала с тъпата им телепатия с която ви правят на маймуни, по-точно ви цедят като парцал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много добре знам какво е екзорсист, но нещо ми се струва че бъркаш мащабите. Да речем, че в на Стария континент има няколко десетки такива(за които се знае и си вярват), което е много незначителна бройка сравнена дори с една ислямска държава. Сревнението между тях мисля, че няма много място, все пак европейците първо дават шанс на медицината преди да се опитват да се борят с шизофренията с вериги.

Ти откъде знаеш, че има няколко десетки такива? Виждал ли си ги, всичките, познаваш ли ги? И откъде знаеш, че в ислямските държави са десетки повече?

ПП: Смърфи, спорове се водят с аргументация, не с минуси...

що е то шизофрения -

това са хора които успешно се съпротивляват на това написаното от мен в цитата, тоест енергийните разуми не могат да смучат енергия от тези хора и затова ги раболяват от така наречената болест шизофрения. Къде е уловката, разумите не могат да смучат енергия от този човек, но могат все пак да го управляват донякъде и те правят така че той да се държи странно за всички около него и го водят на психиатър и там доктора който също е превзет вече от разумите поставя диагнозата шизофрения, защото разумите така му нареждат. Изписват се едини лекарства като антидепресанти или силничкото халопиридол или други антипсихотични препарати, като разумите се надяват по този начин да смачкат телепатията на набелязаната жертва и да го превземат наново и по този начин да се хранят с неговите мисли.

така че ако имате диагноза поставена от зомби хората - шизофрения, радвайте се, вие сте все още свободен, вашия разум не е още превзет както на другите почти всички хора, от енергийните разуми от астрала с тъпата им телепатия с която ви правят на маймуни, по-точно ви цедят като парцал.

Членуваш ли в секта? Или си над тези неща?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

каква секта какви глупости, сега и трябва да напиша и секта ли какво е и кой я организира .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

каква секта какви глупости, сега и трябва да напиша и секта ли какво е и кой я организира .....

Мисленето ти е типично параноично сектантско антисоциално. Не ми отговори на въпроса - членуваш ли в секта или не? Можеш да ми отговориш само с две букви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НЕ

ти не можеш ли да четеш, отговорил съм в предния ми пост.

освен това съм написал че енергийните разуми са ни заробили и следователно (щом контролират целия ни живот) те измислят създаването на сектите за да смучат енергии, всеки знае как се държат хората от сектите, това тяхно състояние дава допълнителни енергии.

Мисленето ти е типично параноично сектантско антисоциално.

я си представи за момент, че това което съм написал, а именно че почти всички хора им е превзет разума от извънземна цивилизация от енергийни разуми, се окаже вярно (а то си е напълно вярно) кой ще се окаже глупака и кой е антисоциалния а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НЕ

ти не можеш ли да четеш, отговорил съм в предния ми пост.

освен това съм написал че енергийните разуми са ни заробили и следователно (щом контролират целия ни живот) те измислят създаването на сектите за да смучат енергии, всеки знае как се държат хората от сектите, това тяхно състояние дава допълнителни енергии.

я си представи за момент, че това което съм написал, а именно че почти всички хора им е превзет разума от извънземна цивилизация от енергийни разуми, се окаже вярно (а то си е напълно вярно) кой ще се окаже глупака и кой е антисоциалния а?

Значи ти си над тези неща... Не си в секта. Окей.

Мога да чета, изглежда пиша и много по-грамотно от теб. И впрочем... Трябва да си усъвършенстваш аргументацията... Това с енергийните разуми го чух няколко пъти, не ми го повтаряй.

А я ТИ си представи за момент, че това което казваш са пълни глупости... Кой е глупака и кой е антисоциалния, А? Откъде знаеш, че това което казваш е вярно. Дай ми доказателства.

Дори и аз да греша и разума ми да е превзет, нито съм глупака, нито антисоциалния. Капиш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти май не можеш да разсъждаваш правилно, ти ме нарече антисициален и аз после се опитах да ти покажа че не съм, никъде не съм написал че ти си такъв, ако имаш предвид това - " кой ще се окаже глупака и кой е антисоциалния а", става дума все за мен, не за теб, ама явно го четеш по друг начин.

едно очевадно доказателство за превземането е:

Сънищата ни ги пускат телепатично енергийни разуми от астрала, тези които са ни поробили

всеки сигурно е имал сънища и после това което е сънувал се сбъдва, еми да ще се сбъдва, защото разумите първо ни пускат дадения сън, а после след време правят така че това което сте сънували да се сбъдне, понеже те управляват целия ни живот и могат много лесно да направят така че да стане даденото събитие и хората почват да охкат ау как са имали пророчески сън, забавничко нали, как ангелите им спуснали този сън, ами то си е така, но ангелите не са добрите, ами са енергийни разумите, които са ни поробили.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти май не можеш да разсъждаваш правилно, ти ме нарече антисициален и аз после се опитах да ти покажа че не съм, никъде не съм написал че ти си такъв, ако имаш предвид това - " кой ще се окаже глупака и кой е антисоциалния а", става дума все за мен, не за теб, ама явно го четеш по друг начин.

едно очевадно доказателство за превземането е:

всеки сигурно е имал сънища и после това което е сънувал се сбъдва, еми да ще се сбъдва, защото разумите първо ни пускат дадения сън, а после след време правят така че това което сте сънували да се сбъдне, понеже те управляват целия ни живот и могат много лесно да направят така че да стане даденото събитие и хората почват да охкат ау как са имали пророчески сън, забавничко нали, как ангелите им спуснали този сън, ами то си е така, но ангелите не са добрите, ами са енергийни разумите, които са ни поробили.

YOU HAVE SOME MAJOR ISSUES!

Реално вярваш ли в това или се стягаш за пред форума...

П.с. аз не съм имал такива сънища... дето да са се сбъднали ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...