Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

RageBg

Знаете ли че има начин да увеличите харда на CX65

Препоръчан отговор

Знаете ли наистина има такова нешто у го свалих от един руски сайт обаче е на руски да му се не види и не мога нищо да свана ако някой успее да го увеличи да ме информира аз не смея да пипам да не ми се преебе сименсчето самия файл е изписан на БГ обаче ватре е на руски файла се казва нещо от сорта на uvelichenie na diska обаче го свалих отдавна и не знам са каде да го драпнете някаде по БГ сайтове :)))) Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би да става въпрос за увеличаване като изтриеш вградените игри, мелодии и картинки, които по принцип не могат? Защото за Сименс това е възможно. Прави се от настройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм чувал за такова нещо. Да не би да имат впредвид увеличаването на времето за запис, защото това е възможно при тези телефони, както и за CX70.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не пичове става вапрос за увеличаване на паметта на cx65 имам го тоя файл обаче инструкцията е на руски а аз май дори хич не го разбирам и не смея да го пипам много много но има такова нещо и там пишеше че увеличава с 2 мб а един пич ми писа че мойе до 20мб направо се замаях тва ако стане :):blink:;):clap:biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif КЕФФФФФФФФФФФ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиши откъде си го дръпнал тоя фаил за поназнаивам руски и може и да успея да го преведа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пиши откъде си го дръпнал тоя фаил за поназнаивам руски и може и да успея да го преведа

<{POST_SNAPBACK}>

Добра идея щото и аз съм с CX65!!! RageBg даи линк :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте пичове sorry ама не мога да дам линк ето как се казва файла "uveli4enie_na_diska-Siemens CX65.rar" веднага ще го намерите в нета някаде по руските сайтове само дето немога да го преведа но някаде до 18 мб май може и тва мисля че е супер а вие biggrin.gif:rolleyes::hush: Потарсете го тва нещо трябва да го откриете без проблеми УСПЕХ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

адиде някои увели4и ли си диска на телефона 4рез това фаил4е .кажете плс и ако някои го е увели4ил да каже как става ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
адиде някои увели4и ли си диска на телефона 4рез това фаил4е .кажете плс и ако някои го е увели4ил да каже как става  :clap:

<{POST_SNAPBACK}>

Ма ти намери ли от къде да го изтеглиш? sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих файла cool.gif

link

Текста, който трябва да се преведе е:

;Инструкция по применению.

;1. Первым делом делаем все известные науке бэкапы FW, FileSystem, Fullbackup

;2. Вторым сливаем с диска C или Config всё что есть. Для этого есть патч или OpenDisc.exe

;(мы его (С) урежем до 512к и плюсанем к А)

;3. Ставим собственно патч. Включится телефон не сразу (полминуты), поэтому не надо пугаться и дергаться. Просто он форматирует пустое место, старые файлы на А сохранятся (но всё таки сохраните и А полностью)

;4. Включится тел, заливаем обратно содержимое С(Config) которое сохранено в пунке 2

;5. Перезагружаем мобилу

PS: Если пункт номер 4 так и не наступил, откатываем патч, заливаем бэкап FileSystem обратно, включаем телефон, сливаем всё с A(Data) и C(Config) затем форматируем файлсистем (Меню 9 - 7 - 6) и переходим к пункту 1. 

;ВНИМАНИЕ рекомендую первым делом ставить этот патч тем кто понимает что он делает. Надо будет его 

;потестить и проверить как можно, всё вопросы в личку

by RoSHaV

Надявам се някой с добри познания по руски език да ни помогне! ;)

Редактирано от MinuTeMan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Намерих файла cool.gif

link

Текста, който трябва да се преведе е:

;Инструкция по применению.

;1. Первым делом делаем все известные науке бэкапы FW, FileSystem, Fullbackup

;2. Вторым сливаем с диска C или Config всё что есть. Для этого есть патч или OpenDisc.exe

;(мы его (С) урежем до 512к и плюсанем к А)

;3. Ставим собственно патч. Включится телефон не сразу (полминуты), поэтому не надо пугаться и дергаться. Просто он форматирует пустое место, старые файлы на А сохранятся (но всё таки сохраните и А полностью)

;4. Включится тел, заливаем обратно содержимое С(Config) которое сохранено в пунке 2

;5. Перезагружаем мобилу

PS: Если пункт номер 4 так и не наступил, откатываем патч, заливаем бэкап FileSystem обратно, включаем телефон, сливаем всё с A(Data) и C(Config) затем форматируем файлсистем (Меню 9 - 7 - 6) и переходим к пункту 1. 

;ВНИМАНИЕ рекомендую первым делом ставить этот патч тем кто понимает что он делает. Надо будет его 

;потестить и проверить как можно, всё вопросы в личку

by RoSHaV

Надявам се някой с добри познания по руски език да ни помогне! ;)

<{POST_SNAPBACK}>

alo ryski ne znaete li we ?

sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой е спал на мокри вестници.Какъв хард на CX65? Какви 5 марки? Каква булка? Какъв кум?Кой гръмна с пушката?

В цитирания текст на някакъв си RoSHaV и бъкел няма от подобни фантасмагории.

С ключова дума "uveli4enie na diska Siemens 20CX65" Google мълчи като пребит партизанин и най-много ми посочи мегашутърите от дата.бг

http://64.233.179.104/search?q=cache:8bevg...bg&ct=clnk&cd=1

За едната чест бих се впрегнал да ви превда славянския блядски език, но там няма и грам инфо за дискове, сименси, трикове и чалъми.Още повече, че го е писал Рошавия.Моят сименс остаря и с него чукам орехи.Отиде ми диска вътре.

Лека нощ и леко с тревата.Сватбата се разтуря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Такова животно съществува! (разбира се става дума за flash памет - на за hard disk biggrin.gif ) :) Негов инициатор и автор е SiNgle, в последствие проекта се развива и се включват и още хора. Но определено не става дума за 20мб :beer: ... при 16мб. телефона става нестабилен... Това което е постигнато като оптимален вариант е 14.74мб (на моя 14.38мб заради разни patch-ове :ph34r: )... на 50 версия. От къде идва тази "екстра памет"? Ами във firmware-a има области които остават свободни....също така се орязва language pack-a, като езиците се свеждат до 2 - в случая English и Български....останалото се взема от другите 2 (скрити, системни) дяла на телефона и voala - ето ти допълнителна памет.

142.jpg

Редактирано от koncat (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E тва мога ли сега да го направя направо на ГСМ-а? Имам С65. Или ми трябва дата-кейбъл? :)

ОООООООООО! Имам познания по руски, ама не чак толкова технически! Разбрах долу-горе за какво става въпрос. Може и да е истина. Ама се нещо ш се бъгне. Включваш, изключваш тел-а и триеш там по компа разни работи. Изобщо тез руснаците по отношение на "СИМЕНС-трикове" са луди. :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте! Такова животно съществува! (разбира се става дума за flash памет - на за hard disk  biggrin.gif  ) :angry:  Негов инициатор и автор е SiNgle, в последствие проекта се развива и се включват и още хора. Но определено не става дума за 20мб :nono: ... при 16мб. телефона става нестабилен... Това което е постигнато като оптимален вариант е 14.74мб (на моя 14.38мб заради разни patch-ове :) )... на 50 версия. От къде идва тази "екстра памет"? Ами във firmware-a има области които остават свободни....също така се орязва language pack-a, като езиците се свеждат до 2 - в случая English и Български....останалото се взема от другите 2 (скрити, системни) дяла на телефона и voala - ето ти допълнителна памет.

142.jpg

<{POST_SNAPBACK}>

cool.gif А, как става този "трик"? Как се казва програмата за това? Моят е Siemens CX70.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...