Премини към съдържанието
Novakov

Daemon Tools - проблеми, линкове, обсъждане (обединена)

Препоръчан отговор

еми мога да кажа че си реших проблема вече, направих преинстал за една цигара време (макар че не пуша) и сега всичко е тип-топ.Надявам се да не се получава този проблем повече, че сега покраи този преинстал ми се затриха и някои от доста полезните табове в мозилата ми. (хаха),но това бял кахър... А наистина коя е най-добрата програма за виртуални дискове? Или е по-добре да направя нова тема за това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Power ISO също върши добра работа, а и е по-функционална - например може да прави image файл от диск, да редактираш Image файлве и т.н. Също така може и да записваш през нея. Нещо от рода на Nero-то.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

добре, ще си запиша нея да я пробвам и аз незнам какво му харесват на тоя Daemon Tools, но явно защото е популярен...Благодаря на всички ви за помоща все пак... \\// PEACE \\//

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вчера както обикновено , през 1-2 месеца преинсталирах Уиндоуса . Сложих драйвърите както си му е реда и сега всичко е наред освен едно нещо . При Деймън Туулса се появи следната грешка , която незнам как да отстраня :

Публикувано изображение

Идеи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не си писал какъв е Windows-a (XP може би) Това ще ти реши проблема: http://daemonpro-help.com/problems_and_solutions/registry_and_sptd_problems.html Поздрави

Редактирано от killgore (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвай това върши същата работа и е безплатно и няма големи изисквания избери в зависимост каква ос и колко битова ти е и според мен няма да сажаляваш http://www.magiciso.com/tutorials/miso-magicdisc-overview.htm

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Истината е че след време Daemon Tools^а дава тази грешка и неиска да се включи и при мене беше тей преди но вече ползвам Power ISO и никакви проблеми не ми прави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не си писал какъв е Windows-a (XP може би)

Това ще ти реши проблема:

http://daemonpro-help.com/problems_and_solutions/registry_and_sptd_problems.html

Поздрави

Ами за съжаление това не ми помогна . Стигам до определена стъпка и се появява следната грешка :

Публикувано изображение

Пробвай това върши същата работа и е безплатно и няма големи изисквания избери в зависимост каква ос и колко битова ти е и според мен няма да сажаляваш

http://www.magiciso.com/tutorials/miso-magicdisc-overview.htm

Това проработи , благодаря ти .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте! Днес преинсталирах компютара.Сложих му windows xp professional sp3 заедно с всичките си оригинални драйвери.После дойде време на програмите.Когата взех да инсталирам DAEMON Tools се появи проблем.Инсталацията неможе да продължи след приемането на лицензното споразомение.Този DAEMON Tools който инсталирах съм го слагал на още 15-20 PC-та,а Windows-a не е пирацки.Първо инсталирах Каspersky и сканирах целия хард и неоткри нищо.Съще така пробвах да инсталирам и Alcohol , но пак същия проблем.Дано Вие имате някаква идея и решения за проблема,ще съм много благодарен!!!

Благодаря на тези който ще си направят труда да го прочетат! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Изтегли си Litle версията . Тя е безплатна , ако искаш про версия си я купи

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Или Alcohol 52%, но сериен номер никой няма да ти даде. Против правилата на форума е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвай с Virtual CloneDrive - безплатна е, но върши не по-малко работа от DTools. А хубавото е, че няма нужда да се занимаваш с SPTD и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Снощи се изтеглих Deamon Tools Lite 4.35... ... Инсталирах го, реснах компа и заредих във виртуалния диска една игра, дадох монтиране на образ - обаче нищо не става. Пробвах пак и пак .. просто в един диалогов прозорец излиза "Монтиране на образ" и нищо. Преинсталирах деймън тоолс, но пак същото. Опитах да инсталирам Virtual Clone Drive, но ми излезна пак един познат прозорец:

Публикувано изображение

Какво да правя?

П.С - този прозорец ми излезна и като се опитах да си инсталирам PPJoy.

П.С - Каква е вероятността да ми излезне син екран, ако позоволя на програмата да се инсталира ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Този прозорец означава, че уиндоус ти е настроен да не допуска по подразбиране несертифицирани от самия него драйвери. При натискането на Continue Anyway, и ако си сигурна в програмата, би трябвало да няма проблем. Може да имаш проблеми с монтирането, ако си с ограничени права в xp-то, което предполагам че ползваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Става въпрос за тази програма, трябва ми за Guitar Hero, но тъй като не ми се иска да се налага да преинсталирам win-a, искам да съм сигурна, че няма да има проблеми. Да, xp е ...

Btw снощи приятеля ми инсталира PPJoy на своя компютър и каза, че няма проблем, но той е с Win 7 ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Става въпрос за тази програма, трябва ми за Guitar Hero, но тъй като не ми се иска да се налага да преинсталирам win-a, искам да съм сигурна, че няма да има проблеми. Да, xp е ...

Btw снощи приятеля ми инсталира PPJoy на своя компютър и каза, че няма проблем, но той е с Win 7 ...

Тази програмка просто ще си инсталира някакъв драйвер, продължи инсталацията, ако не си сигурна, пусни си точка на възстановяване, след това инсталирай. Не мисля, че ще имаш проблеми, давай здраво на китарите :rolleyes:
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тази програмка просто ще си инсталира някакъв драйвер, продължи инсталацията, ако не си сигурна, пусни си точка на възстановяване, след това инсталирай. Не мисля, че ще имаш проблеми, давай здраво на китарите :rolleyes:

Благодаря, стана без проблем, но сега имам нов, но ще пиша в guitar hero, че не е за тук.

Мерси още веднъж! :rolleyes:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Колеги здравейте значи искам да си инсталирам Microsoft Office 2007 на Windows 7, ни за това трябва първо да инсталирам DAEMON Tools(за 32 бита). Но при самото инсталиране ми изпсва нещо което не разбирам. Пралагам снимка ако може някой да ми каже нещо по въпроса, не искам да се получи някаква повреда по лаптопа. Благодаря предварително !

post-284933-0-92441700-1300367952_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И като дадеш ОК и next не се ли инсталира?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не съм продължавал на пред , за да видя какво става. Честно да кажа не посмях, за да не се получи "фаул" със системата . А DAEMON Tools е за 32-бита какъвто е и Windows-a

Редактирано от kristiqno (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.