Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Link: on-line Flash - Quest

Препоръчан отговор

200512131141superquest6br.jpg

Много готин флаш-куест,който можете да играете on-line > http://www.samorost2.net/

edit: A eто и пълната версия => Samarost2

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 11 месеца по-късно...

Здравейте!

Тази игричка ми стана много интересна...цяла сутрин не мога да хвана работа. Стигнах до едно място /светва се лампа и се гаси, някакви уреди показват 50.. 60 градуса може би или не знам, излиза пара и т.н/ и не мога да мина натам!

Моля, ако някой знае, нека ми каже /или подскаже/!

Благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До едно като трафопост ли си? Сцената където има мравояд!! cool.gif

А влязъл си вътре!!

Даваш на 50 градуса и после натискаш средното копче, за да ти се появи стълба!!

Редактирано от Galleony (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък сега почнах двойката и се затруднявам при един "грозен" с телевизор !! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Грозния с телевизора се разхлажда от един вентилатор, които се задвижва от кучето ти. Обърни посоката на венилатора, после натисни копчето на фотьойла, избутай го към телевизора ...

Аз да питам друго - някой успя ли да изтегли пълната версия?

Опс, извинявам се angry.gif Не попитах за кой телевизор говориш :) Ако е в самото начало на играта трябва да намериш чук, за да удариш робота. Иначе друг телевизор в играта няма :rolleyes:

Редактирано от ohubohu (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Грозния с телевизора се разхлажда от един вентилатор, които се задвижва от кучето ти. Обърни посоката на венилатора, после натисни копчето на фотьойла, избутай го към телевизора ...

Аз да питам друго - някой успя ли да изтегли пълната версия?

Търсех, търсех, ама не бях се сещал за копчето!! Благодаря!! Не, не съм се пробвал и за пълната версия!! А за да смъкнеш пълната версия - трябва да си платиш!!

Редактирано от Galleony (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз играя двойката и се затрудних пред един казан и една маймуна /сцената на картината в началото на темата/!

Помощ! :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И аз играя двойката и се затрудних пред един казан и една маймуна /сцената на картината в началото на темата/!

Помощ! :rolleyes:

Тапата от шишето - затапваш където мравояда смуче за вода, а маймуната пуска опияти от цветята !! И трябва да упоиш съществото с чука!! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тапата от шишето - затапваш където мравояда смуче за вода, а маймуната пуска опияти от цветята !! И трябва да упоиш съществото с чука!! cool.gif

Мерси!

Упоих го! Сега съм в една дупка с вода и четири крана - три малки и един голям! Въртя ги насам - натам, но не става номера!

:rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малките кранове трябва да се подредят в една посока. Имат червени маркерчета и те да сочат нагоре. После завърташ големия кран. Няма да стане от раз де, но това е пътя :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Малките кранове трябва да се подредят в една посока. Имат червени маркерчета и те да сочат нагоре. После завърташ големия кран. Няма да стане от раз де, но това е пътя :P

Благодаря ти! :ph34r:

Стана!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 11 месеца по-късно...
200512131141superquest6br.jpg

Много готин флаш-куест,който можете да играете on-line > http://www.samorost2.net/

edit: A eто и пълната версия => Samarost2

Браво! cool.gif Много хубава игра, ама малко трудна..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване