Премини към съдържанието
Lolayl

Как да отслабна 10-20 кила за 1-2 седмици?

Препоръчан отговор

Спираш да ядеш,в смисъл само веднъж на ден на обяд по един сандвич вегетариански с черен хляб,спираш сладкото,газираното,алкохола,повече разхотки пеш,спираш мазното,пий повече вода най малко 3 литра на ден,яж ако огладнееш по една ябълка за след обедна закуска,вечер може салата само, и вечер 2 часа преди да си легнеш пией по една бира,но без мезета тя действа като аминокиселина дефакто изгаря мазнините ,но по една бира не 2-3-4 та до каса,за месец 10-15 кг ще ги свалиш.Това е звучи страшно но без глад няма как да стане :cool:

Приятелю , този съвет го запази за себе си и никога не го споделяй с никого ! Просто ужас !

ама и съвети давате..

За човек,който е пристрастен към храната не става така.Такива хора не знаят какво е ,,яж умерено,,

Най-ефикасни в такива случаи са протеиновите диети,напр.тази на д-р Пиер Дюкан:

5 дена само протеини,колкото искаш пилешко,месо,яйца,дреболии,риба.

За 5 дена се свалят 5 кг със сигурност.

Следват 5 дена салати+протеини ,за да се задържат килограмите.

С тази диета се отслабва без физическо натоварване,просто тялото израсходва запасите си.

Друг плюс е,че няма психическо натоварване заради глад.

Още една глупост. Въпреки че в нея има доста истино , но само толкова :)

Диети.. и каква е ползата от тях?? 

Като се спрат и килограмите се възвръщат,че и няколко пъти отгоре даже..

Започни да пушиш!Сериозно говоря това ще те "изцеди" отвсякъде.

Или пък ако неискаш да пушиш започни с L-Carnitine.

Хахахахахахахаха и ти радваш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става човек,който обича да си похапва и са му в повече килограмите,да започне да отслабва без помощта на нещо намаляващо апетита например.Няма как изведнъж да спреш да ядеш и да започнеш силни тренировки.Аз знам от свой собствен опит.В моя случай стана така-започнах с помощта на хапчетата SlimWeight Pro.Доста бързо започнах да свалям,а и килограмите ми бяха много.Чрез тях намалих храната и като видях резултата,започнах да правя и упражнения.Сега хващам окото :) Пробвайте,защото си заслужава ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става човек,който обича да си похапва и са му в повече килограмите,да започне да отслабва без помощта на нещо намаляващо апетита например.Няма как изведнъж да спреш да ядеш и да започнеш силни тренировки.Аз знам от свой собствен опит.В моя случай стана така-започнах с помощта на хапчетата SlimWeight Pro.Доста бързо започнах да свалям,а и килограмите ми бяха много.Чрез тях намалих храната и като видях резултата,започнах да правя и упражнения.Сега хващам окото :) Пробвайте,защото си заслужава ;)

Това ми прилича на реклама на хапчета за отслабване... :D

Дали са клинично изследвани и разрешени за употреба от МЗ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи в момета съм 120 или повече кила може и към 140...

Въпроса ми е някакво бързо отсалбаве знам, че е Не здравословно, но просто ми трябва спешно не на месеца най-много 5-6 кила ами тука става въпрос за 1-2 месеца да стана към 100 или 70-80...

Давайте и добавки който сте пробвали и имат ефект, но под добавки разбирам нещо кеото да ми помогне да не ми се лепи толкова и да изгаря повече от нормалното...

Здравей, препоръчвам ти таблетките SlimWeight Pro..мисля, че са нови на пазара..препоръча ми ги една приятелка която роди преди година и нещо и все не можеше да си върне старото тегло..с тези хапчета успя..и аз ги използвам от месец и половина и определено имат ефект ! :) Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам има ли начин от 100 кг. да сваля поне 10-20 кг. за 4-5 месеца?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам има ли начин от 100 кг. да сваля поне 10-20 кг. за 4-5 месеца?

Да. Това е нормално. Ако човек си постви за цел свалянето на килограми, то 1-1.5 кг на седмица са нормата. Аз съм свалял по 15-20 килограма много пъти. За последно свалих от края на миналата зима до към средата на лятото 15 килограма ( от 120 на 105) и то без сериозен напън. Просто спрях алкохола, включително бирата. Внимавах и с храненето доколкото мога, но не съм спазвал никакви диети с изключение на правилото, да хапвам по-начесто - 2-3 часа. Но и това не е строго задължително. Винаги човек може да остане малко по-гладен или да хапне малко повече, стига да не прекалява всеки ден с това. Ако говорим обаче за качествено сваляне на килограми, то рецептата е същата, като се включва и една програмка за фитнес. Леките тренировки стягат мускулите, като в същото време е възможно запазване на теглото. В момента съм на тоя етап и за 3 месеца домашни тренировки, съм запазил почти същото тегло ( -1-2 килограма), но в същото време съм увеличил силата и кондицията. За мен това е идеалното. Сегашната ми цел е да сваля още 5-10 килограма до края на лятото, като достигна 90-95 на 185 см височина. Имам и един колега, който пък за 3-4 месеца свали от 160 на под 120 килограма. пак е намалил алкохола, макар да не го е спирал, почнал е тренировки във фитнес зала и идва на работа всеки ден с велосипед ( 2-3 км). Оптимизирал е малко и храненето, като е почнал да яде по-качествена храна и по-начесто. Стига човек да иска, може да направи всичко със себе си.

Темата е стара, но съм длъжен да направя някои пояснения, защото виждам много лоши съвети като това да се спи 3 часа и да се почне с цигарите. Почването на цигарите няма почти никакъв ефект. Мога да потвърдя това, понеже миналото лято ги бях подкарал яко за 2-3 месеца, като преди това бях смъкнал споменатите 15 килограма. Не загубих нито един килограм макар, че след като ги спрях някъде октомври, се наложи да се боря с 2-3 килограма допълнително. Нямаше проблем, понеже както казах, почнах с леки тренировки и редовно хранене. Що се отнася до съня...наистина липсата на сън стресира организма. По-млади хора могат да прилагат това без да усетят почти никакви странични ефекти ( аз също в един период спях по 3-4 часа на ден), но с напредване на възрастта не става. Симптомите при мен са виене на свят при недоспиване. Затова сега гледам да си осигуря поне 6-8 часа за сън. Сънят е един от трите ключа за отслабването, заедно с тренировката и правилното хранене. Който каквото и да ви говори не вярвайте, че без един от тия три ключа, ще постигнете нещо трайно. Обикновено бързите резултати се дължат на стреса в организма, но това е с временен ефект.

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, препоръчвам ти таблетките SlimWeight Pro..мисля, че са нови на пазара..препоръча ми ги една приятелка която роди преди година и нещо и все не можеше да си върне старото тегло..с тези хапчета успя..и аз ги използвам от месец и половина и определено имат ефект ! :) Успех !

Сега има ефект но когато ги спреш? да не качиш килата двойно? или мислиш да не ги спираш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи си изследвания на щитовидната жлеза(TSH,TAT,MAT и т.н.)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@techmasteerr3, не си написал/а пола си. Има малка разлика при мъже и жени. И както каза FD GOD, щитовидната жлеза може да е причина за по-високите килограми при жени. Освен това, след разждане много жени от напъна увреждат част от мозъка, отговаряща за нормалния обмен на веществата. Извинете ме за немедицинските термини, но това ми го каза доктор, специализирал в морга :) Та при аутопсии ясно се вижда това. Затова и някои жени напълняват след раждане. Никакви хапчета и диети няма да помогнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@techmasteerr3, не си написал/а пола си. Има малка разлика при мъже и жени. И както каза FD GOD, щитовидната жлеза може да е причина за по-високите килограми при жени. Освен това, след разждане много жени от напъна увреждат част от мозъка, отговаряща за нормалния обмен на веществата. Извинете ме за немедицинските термини, но това ми го каза доктор, специализирал в морга :) Та при аутопсии ясно се вижда това. Затова и някои жени напълняват след раждане. Никакви хапчета и диети няма да помогнат.

Пола ми е Мъжки!!!! :D :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може, да се включа замалко, че май стигнахме до точка "потърсете лекар" :wink12: . Значи при проблем с щитовидната жлеза напълняването e само един, и то не най-изявен симптом. Изследването на хормони може да подтвърди това, и то най-вече TSH. Тези TAT и MAT приемам за майтап от страна на FD GOD, защото такива хормони просто няма. Вместо тях има т. нар. Т3 и Т4, но това е друга тема.

Това за напъните при раждането и мозъчната увреда е, меко казано, несериозно твърдение, да ме извинява лекаря от моргата. Няма такива напъни, които да увредят мозъка. Освен това, ако един мозък тръгне да вклинява- много преди да се увреди той морфологично човек най-малкото губи съзнание. Имам доста голям опит с мозъчните вклинявания и травми, нагледал съм се. И то не в морга. А доколкото съм виждал- няма много родилки, които да губят съзнание при раждане, напротив, много са активни даже.

Та за отслабването....Основен принцип е да се поемат по-малко калории, отколкото се израсходват. Всеки си намира балнса сам- дали с диети или усилено натоварване. Аз лично съм съчетавал и двете с добър резултат. Успех!

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега ще ти кажа сигурен метод за отслабване. Първата седмица - сланина, свинска мас, бял хляб, шоколад, вафли, бисквити, кескове, тлъсто свинско месо, джумерки, пици, макдоналдс менюта, кока-кола, никакво движение, сън веднага след обилната храна. Цел - да качиш поне 100 кг. Втора седмица - яж си нормално. Ще свалиш поне 20 кг. Това е.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може, да се включа замалко, че май стигнахме до точка "потърсете лекар" :wink12: . Значи при проблем с щитовидната жлеза напълняването e само един, и то не най-изявен симптом. Изследването на хормони може да подтвърди това, и то най-вече TSH. Тези TAT и MAT приемам за майтап от страна на FD GOD, защото такива хормони просто няма. Вместо тях има т. нар. Т3 и Т4, но това е друга тема.

Това за напъните при раждането и мозъчната увреда е, меко казано, несериозно твърдение, да ме извинява лекаря от моргата. Няма такива напъни, които да увредят мозъка. Освен това, ако един мозък тръгне да вклинява- много преди да се увреди той морфологично човек най-малкото губи съзнание. Имам доста голям опит с мозъчните вклинявания и травми, нагледал съм се. И то не в морга. А доколкото съм виждал- няма много родилки, които да губят съзнание при раждане, напротив, много са активни даже.

Та за отслабването....Основен принцип е да се поемат по-малко калории, отколкото се израсходват. Всеки си намира балнса сам- дали с диети или усилено натоварване. Аз лично съм съчетавал и двете с добър резултат. Успех!

Така да е. Какво е тогава обяснението на лекарите за напълняването на жените след раждане? Я да се обърнем по улиците и да видим какво става. 90 % от по-възрастните жени са с наднормено тегло. Същото не може да се каже за мъжете. Интересно ми е обяснението на медицината.Доста отдавна говорих по тоя въпрос с цитираните от мен доктори, но мисля, ставаше въпрос за хипофизната жлеза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сутрин кафе на гладно да ускори метаболизма и после на стадиона с една бутилка вода се бяга или с колелото... избягват се бързите въглехидрати - такива има в хляба (има пълнозърнест хляб с фибри, но трябва да се внимава - във Варна се продават много видове, но само на 1 фирма написаното на етикета отговаря на истината), сладкото... и се кара на бавни - боб, леща... белтъчините товарят бъбреците - за това трябва да се внимава с количеството на яйцата (на които жълтъка съдържа много холестерол) и месото. шитовидната жлеза влияе на теглото, но и на настроението и общото състояние - намалената функция качва килограмите, човек е разсеян и забравя, постоянно се чувства уморен, трудно преглъща, особено с вдигната назад глава. повишената функция обратно - дига пулса и кръвното,човекът излиза на студа по тениска и даже му е топло, става нервен и раздразнителен, отслабва бързо, незавсимо колко яде...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така да е. Какво е тогава обяснението на лекарите за напълняването на жените след раждане? Я да се обърнем по улиците и да видим какво става. 90 % от по-възрастните жени са с наднормено тегло. Същото не може да се каже за мъжете. Интересно ми е обяснението на медицината.Доста отдавна говорих по тоя въпрос с цитираните от мен доктори, но мисля, ставаше въпрос за хипофизната жлеза.

За никаква хипофизна жлеза не става дума, ами за проманя в режима на хранене и движение и чисто психологически прични.

не знам какви жени познаваш и имаш предвид,че напълняват но аз например познавам само една-единствена жена, напълняла след раждането.

А и от къде черпиш сведения за това, че 90 % от възрастните жени са с наднормено тегло ?

Какво означва "възрастни" - над колко години ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За никаква хипофизна жлеза не става дума, ами за проманя в режима на хранене и движение и чисто психологически прични.

не знам какви жени познаваш и имаш предвид,че напълняват но аз например познавам само една-единствена жена, напълняла след раждането.

А и от къде черпиш сведения за това, че 90 % от възрастните жени са с наднормено тегло ?

Какво означва "възрастни" - над колко години ?

Казах, каквото имах да казвам. Само една корекция. Сетих се, за какво ставаше въпрос - хипоталамусът. Бе доста отдавна, когато разговарях на тая тема. При първа възможност ще направя справка с лицата, споменали ми за тоя проблем. Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност жените напълняват основно по време на бремеността. Ако има такива, които напълняват допълнително след раждането- това се дължи повече на хранителен и двигателен режим, т.е. понижена физическа активност, съчетана с постродилна депресия и повишен прием на храна. А относно възрастните жени и наднорменото тегло- нали знаеш с какви средства разполагат пенсионерите и какви са им възможностите за здравословна храна или начин на живот. Отделно има хормонална пренастройка след климактериума, което води повече или по-малко до покачване на теглото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За последно. Унищожаването на нервни клетки в хипоталамуса води до затлъстяване. Факт. Каква е причината...има различни причини. Не съм специалист, но това, което съм чувал от доктори е, това, което казах по-горе. Далеч съм от мисълта, че видите ли, само раждането е причина за затлъстяването при някои жени. Разбирам желанието ви да ме опровергавате на всяка цена, но това няма да промени нещата. Надявам се скоро да разговарям отново с тия доктори, които да ми дадат повече информация. Ако не, здраве да е. Спазвайте си диети, ама не се чудете, защо няма ефект.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пий само гореща вода и от яденето само плодове и зеленчуци които не съдържат нишесте, белтъчини и подобни, ако още си жив след 1-2 седмици трябва да си свалил доста кг :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих ти препоръчал хранене според кръвната група. Повече информация как точно да се храниш и да спортуваш според твоята кръвна група може да видиш на този сайт http://santypus.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сутрин на гладно - чаша хладка вода със сок от един лимон.

Редактирано от kolev_74 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Започни работа в някоя търговия, като складов работник и се изхранвай само с тази заплата. Гарантирам ти, че ще станеш фиданка.:dumbbells:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Започни работа в някоя търговия, като складов работник и се изхранвай само с тази заплата. Гарантирам ти, че ще станеш фиданка.:dumbbells:

То, ако беше само това - всички складови работници щяха да са като манекени.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.