Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

goldensmile

Произхода на човека

Препоръчан отговор

Едно нещо не мога да разбера. В много книги се пише за разни свръхестествени находки като например тези гиганти, които си показал. Защо обаче, по телевизията не се говори за това - имам предвид по новините. Между другото, видяхте ли как от Би Ти Ви новините се изложиха като показаха "снимка на НЛО", която уж едно момченце направило? После се извиниха на зрителите, защото са открили, че всъщност снимката била взета от Internet.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Яяя, колко интересна находка! Агни, разкажи малко повече, ако обичаш. Къде са намерени тези скелети?

Съжалявам Маат,намерих ги просто в мрежата.

Едно нещо не мога да разбера. В много книги се пише за разни свръхестествени находки като например тези гиганти, които си показал. Защо обаче, по телевизията не се говори за това - имам предвид по новините.

Между другото, видяхте ли как от Би Ти Ви новините се изложиха като показаха "снимка на НЛО", която уж едно момченце направило? После се извиниха на зрителите, защото са открили, че всъщност снимката била взета от Internet.

Ами по лесно се контролира маса,на която им се налага в какво да се вярва.

Телевизиите и въобще източниците за масово осведомяване се държат,точно от тези ,които ти казват в какво да вярваш.

То в Индия Морската вода край Бомбай стана сладка,но никой нищо,какво от това станала сладка.Важно е рекламата да върви.

Нали знаеш,че в САЩ не е важно кой ще е президент,важното е кой е собственика на Федералния резерв,а тази институция е частна.Млко повече инфо тук

Извинявамсе за офтопика.

Редактирано от агни (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АГНИ,цитирам тe в една друга тема"отново за зодиите"

Редактирано от Umnica-hubavica (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой има ли още инфо за тези гиганти, страшно ми е интересно, ако някой е намерил нещо да прочета, много ще му бъда благодарна. Благодаря!

http://estet.log.bg/article.php?article_id=18044

Редактирано от Maat (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Неговата теория за произхода на живота, за долината на смъртта, за Шамбала. Всичко звучи като приказка. Споделете мнения.

Имам довършени разговори по книгата на Ернст Мулдашев "Откъде сме произлезли" с моят духовен учител Иеова. Все си викам че някой може да ме спонсорира да ги изкарам на бял свят моите разговори с него - първите разговори ми са по книгата на Едгар Кейси - "Можете ли да си припомните миналите си животи" и те са довършени. А недовършени по Библията,Корана, и по "Тайната доктрина" на Ел.Блаватска и "Разбулената Изида" на Ел.Блаватска пак. По Платоновите Диалози, по др.егип.митология, по др.гръц.мит. и др. най-различни за прераждането и душата. Но уви никой още не може да ме спонсорира. Безплатно гледам за миналите животи, та си викам и на мен все някой може да ми помогне да спонсорира разговорите ми с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мулдашев е отворил очите на много хора във физически и духовен смисъл. Като чета постовете се чудя защо има хоря, които не могат да понасят различно мнение от своето. А на мене ми си ще да има още много такива като Мулдашев.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Всички сме чували хипотезата на Чарлз Дарвин, че човека произхожда от маймуната! Но дали наистина е така от 3 дена чета различни материали свързани с нашия произход и почти всички водят до тайни пещери в Тибет и Индия и за свръхестествени защити срещу натрапници като енергийни "стени"! Твърди се че преди нас е имало 4 цивилизаций, едни от тях са били лемурийците и атлатнтидите и че в тези пищери е имало представители на всекя от тези цивилизаций, но те не били мъртви, а нещо като медитация, душата е извън тялото и то може да се запази хиляди дори милиони години! Също така попаднах няколко пъти на откъси от някаква книга на Ернст Мулдашев! Ернст Мулдашев е руски професор офталмолог-очна хирургия...след международна експедиция в индия,тибет и непал проучваща изворите и произхода на човечеството,повдига завесата на най-голямата загадка в историята-хора прекарали в СОМАТИ хиляди и милиони години,които съществуват паралелно с нашия свят и които представляват генофондът на човечеството.той е първия лекар в света извършил успешно операция за трансплантиране на око,създател на ново направление в медицината-регенеративната хирургия.чудодейните биоматериали изобретени от него и наречени алоплант,активират скритите възможности на организма за възстановяване на собствени тъкани,а биополето на разстящите клетки потиска патологичната регенерация-рака-и нормализира функциите на болните клетки. СОМАТИ-обяснение на думата-каменно,неподвижно състояние на тялото,то става неестествено твърдо и студено.биополето и водата в организма са свързани.човек трябва да се научи,толкова ефективно да медетира,че биополето да започне да въздейства на водата в организма и чрез нея на обменните процеси.СОМАТИ е висша форма на медитация,то представлява свеждането на веществата до 0 при +4градуса по целзий. Та искам да попитам вярвате ли, че преди нас е имало много по-развити цивилизаций?

Редактирано от nikeman (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмммм...Най-елементарната причина да не е възможно е ръста, замисли се за един човек висок 60 метра...Земята няма да може да ги изхранва.Няма да имат място.

Редактирано от ФодоР (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отдавна не бях чел по големи глупости ! Аз вярвам единствено на съвременната наука . Тя гласи че човека е на 200 000 години, произлизаме някъде от Африка и човешкия род е бил почти на изчезване като началните ни прародители са останали до около 2000 души . Доказано по днк което носим в момента .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отдавна не бях чел по големи глупости ! Аз вярвам единствено на съвременната наука . Тя гласи че човека е на 200 000 години, произлизаме някъде от Африка и човешкия род е бил почти на изчезване като началните ни прародители са останали до около 2000 души . Доказано по днк което носим в момента .

Съвлеменната наука, а! Ами я тогава ми обясни според съвременната "наука" как хората по онези далечни временна са успели да построят пирамидите след като са нямали машини и откъде са имали толкова добри математически и астрономически познания? Споряд някои след потъването на Атлантида, оцелелите са се пръснали по целия свят и са научили хората на основните неща за да могат те да се развият по нататък! Плюс това има множество артефакти в индия подкрепящи тезата, че прeoди нас е имало други развити цивилизаций! Дори е бил намерен част от чертеж на летателна машина!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвлеменната наука, а! Ами я тогава ми обясни според съвременната "наука" как хората по онези далечни временна са успели да построят пирамидите след като са нямали машини и откъде са имали толкова добри математически и астрономически познания?

Елементарна физика ... Архимед " Дайте ми опорна точка и достатъчно дълък лост ,и аз ще повдигна Земята. ... "

като почнете да си фантазирате ... ставате смешни !!!

П.П. Само не разбрах кога се появява Фродо Бегинс ... и Ам Гъл ли го води ... и къде са орките ;) !

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само се смея с тоя Дарвин и неговите маймуни

:)

Аз че съм маймуна-маймуна съм,Бамбуча ми вика така-

и по Китайския хороскоп съм такава-

ама съм дошла от Бог-

не от маймуна.

От мене може много маймуни да станат-ама не и от Дарвин

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Елементарна физика ... Архимед " Дайте ми опорна точка и достатъчно дълък лост ,и аз ще повдигна Земята. ... "

като почнете да си фантазирате ... ставате смешни !!!

П.П. Само не разбрах кога се появява Фродо Бегинс ... и Ам Гъл ли го води ... и къде са орките ;) !

Добре, а тези знания откъде, а? Кажи ти тогава от къде произлиза човечеството!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:nono:

ама съм дошла от Бог-

не от маймуна.

;)

А може с маймуната от едно и също място да сте дошли.

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:lol6:

ама съм дошла от Бог-

не от маймуна.

:biggrin:

Значи ти си дошла от Бог... А маймуната не е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, а тези знания откъде, а?

от главата на умните хора ... някой успяват да раздвижат сивото си вещество ... а не да мислят глупости ... ангелоподобни хора , призракоподобни хора , лемурийци-ранни четириръки,късни-двуръки и т.н. и т.н. ... кой ги мисли тези щуротии ... не си мисли че съм толкова задръстен ... склонен съм да повярвам в нещо паранормално ... ама в подобни щуротии не можеш ме накара да вярвам !

Кажи ти тогава от къде произлиза човечеството!

Много лесен трик , за да ме вкараш в конфликт с всички който пишат в този раздел ... може да съм всякакъв / очилат , грозноват и т.н. / ама не и глупав !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от главата на умните хора ... някой успяват да раздвижат сивото си вещество ... а не да мислят глупости ... ангелоподобни хора , призракоподобни хора , лемурийци-ранни четириръки,късни-двуръки и т.н. и т.н. ... кой ги мисли тези щуротии ... не си мисли че съм толкова задръстен ... склонен съм да повярвам в нещо паранормално ... ама в подобни щуротии не можеш ме накара да вярвам !

Много лесен трик , за да ме вкараш в конфликт с всички който пишат в този раздел ... може да съм всякакъв / очилат , грозноват и т.н. / ама не и глупав !!!

Тогава как ще комнтираш царичина!!! Там дори Ванга казва, че ако стигнат до края ще намерят първият човек обитавал земята при това той е бил двуполов! Само да допълня, че когато китайците окупират Тибет и една група войници решава да влезе в една пищера и същите тези войници са намерени мъртви без никаква причина за това, а са минали едва няколко метра!

Редактирано от nikeman (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи ти си дошла от Бог... А маймуната не е?

1 В начало Бог създаде небето и земята.

2 А земята беше пуста и неустроена; и тъмнина покриваше бездната; и Божият Дух се носеше над водата.

3 И Бог каза: Да бъде светлина. И стана светлина.

4 И Бог видя, че светлината беше добро; и Бог раздели светлината от тъмнината.

5 И Бог нарече светлината Ден, а тъмнината нарече Нощ. И стана вечер, и стана утро, ден първи.

6 И Бог каза: Да бъде простор посред водите, който да раздели вода от вода.

7 И Бог направи простора; и раздели водата, която беше под простора, от водата, която беше над простора; и стана така.

8 И Бог нарече простора Небе. И стана вечер, и стана утро, ден втори.

9 И Бог каза: Да се събере на едно място водата, която е под небето, та да се яви сушата; и стана така.

10 И Бог нарече сушата Земя, а събраната вода нарече Морета; и Бог видя, че беше добро.

11 И Бог каза: Да произрасти земята крехка трева, трева семеносна и плодоносно дърво, което да ражда плод, според вида си, чието семе да е в него на земята; и стана така.

12 Земята произрасти крехка трева, трева която да дава семе, според вида си, и дърво, което да ражда плод, според вида си, чието семе е в него; и Бог видя, че беше добро.

13 И стана вечер, и стана утро, ден трети.

14 И Бог каза: Да има светлина на небесния простор, за да разделят деня от нощта; нека служат за знаци и за показване времената, дните и годините;

15 и да бъдат за светила на небесния простор, за да осветляват земята; и стана така.

16 Бог създаде двете големи светила: по-голямото светило, за да владее деня, а по-малкото светило, за да владее нощта; създаде и звездите.

17 И Бог ги постави на небесния простор, за да осветляват земята,

18 да владеят деня и нощта, и да разделят светлината от тъмнината; и Бог видя, че беше добро.

19 И стана вечер, и стана утро, ден четвърти.

20 И Бог каза: Да произведе водата изобилно множества одушевени влечуги, и птици да хвърчат над земята по небесния простор.

21 И Бог създаде големите морски чудовища и всяко одушевено същество, което се движи, които водата произведе изобилно, според видовете им, и всяка крилата птица според вида й; и Бог видя, че беше добро.

22 И благослови ги Бог, казвайки: Плодете се, размножавайте се и напълнете водите в моретата; нека се размножават и птиците по земята.

23 И стана вечер, и стана утро, ден пети.

24 И Бог каза: Да произведе земята одушевени животни, според видовете им: добитък, влечуги и земни зверове, според видовете им; и стана така.

25 Бог създаде земните зверове според видовете им, добитъка - според видовете му, и всичко което пълзи по земята, според видовете му; и Бог видя, че беше добро.

26 И Бог каза: Да създадем човека по Нашия образ, по Наше подобие; и нека владее над морските риби, над небесните птици, над добитъка, над цялата земя и над всяко животно, което пълзи по земята.

27 И Бог създаде човека по Своя образ; по Божия образ го създаде; мъж и жена ги създаде.

28 И Бог ги благослови. И рече им Бог: Плодете се и се размножавайте, напълнете земята и обладайте я, и владейте над морските риби, над въздушните птици и над всяко живо същество, което се движи по земята.

29 И Бог рече: Вижте, давам ви всяка семеносна трева, която е по лицето на цялата земя и всяко дърво, което има в себе си плод на семеносно дърво; те ще ви бъдат за храна.

30 А на всичките земни зверове, на всичките въздушни птици, и на всичко, което пълзи по земята, в което има живот, давам, всяка зелена трева за храна; и стана така.

31 И Бог видя всичко, което създаде; и, ето, беше твърде добро. И стана вечер, и стана утро, ден шести.

Източник

Всичко от Бог е дошло

според Библията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава как ще комнтираш царичина!!! Там дори Ванга казва, че ако стигнат до края ще намерят първият човек обитавал земята при това той е бил двуполов!

И къде са доказателствата ... няма да залагаме на " бТВ документите " и т.н. ... покажи ми го този двуполов чиляк :biggrin: ! Ама сериозни доказателства ... не стрина Пена казала на буля Ивана , а пък та на учинайка Кера ... искам източник !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И къде са доказателствата ... няма да залагаме на " бТВ документите " и т.н. ... покажи ми го този двуполов чиляк :biggrin: ! Ама сериозни доказателства ... не стрина Пена казала на буля Ивана , а пък та на учинайка Кера ... искам източник !!!

http://sex-love-bg.com/viewtopic.php?t=828 разгледай линка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички сме чували хипотезата на Чарлз Дарвин, че човека произхожда от маймуната!

НИКОГА Дарвин не е твърдял, че човек произхожда от маймуната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://sex-love-bg.c...topic.php?t=828 разгледай линка!

Браво ... страшен източник да го еВа ... това sex-love-bg.com е british library ... направо ... как съм го пропуснал ... ти освети пътя ми към знанието ... усещаш ли колко тъпо звучи източник ... форум с цветущото заглавие " Форум за секс(sex), любов и запознанства " !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от главата на умните хора ... някой успяват да раздвижат сивото си вещество ... а не да мислят глупости

Да! Има едно състояние на разума, което наричам мързел, ленност, невежство и глупост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...