Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проверете доколко подсъзнанието ви е "мръсно"

Препоръчан отговор

Тук има делфини????? !!!! Публикувано изображение

Освен влюбената двойка в бутилката друго не видях. ;)

Дали имам мръсно подсъзнание не знам ,но със сигурност нямам асоциативно мислене Публикувано изображение

Нещо ,което определено ме разочарова много повече от първата констатация,която леко подлагам на съмнение. ;)

Редактирано от Evva (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 187
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

и съзнанието, и подсъзнанието ми са чисти, обаче делфини няма !!!

И при мен е така!

Публикувани изображения

Около 5 секунди за всичките... Според нагласата си мога да имам и мръснишко подсъзнание. Но умея да превключвам и да се адаптирам, през повечето време съм настроен силно позитивно, оптимистично и доброжелателно... Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

аз видях 7 делфина Публикувано изображение

Как ги виде, като не се отваря картинката?

п.п. намерих я картинката с нета, в първия момент въобще не видях делфини, но след доста вторачване успях да ги намеря и 9-те. Интересното е, че когато почнах да търся делфините, въобще не оприличавах останалата част от картинката на двойка влюбени, а виждах само делфините.

Редактирано от ivanvazovv (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Аз видях и хората и делфините... Интересна работа, като го пратих на извратените си приятели всички почнаха да ме убеждават, че нямало делфини Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво да лъжа сега - видях хората... А делфните, след като прочетох, че имало делфини... Хахахахаха...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би да не видя нищо друго,освен делфини Публикувано изображение

Ще ти кажа аз на тебе Публикувано изображение

Ако в първият пост на темата случайно не бях прочела, че имало някакви делфини, въобще нямаше и да разбера, че са там :sobbing:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

отначало наистина видях само хората. делфините малко трудно защото очаквах да са по-големи. но набързо ги открих всичките! :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе, не знам тия как си ги мислят нещата с тези 3сек, но на мен ми отне поне 15-ина до де се чактисам къде били тез делфини Публикувано изображение Друг е въпроса, че отначало нейде ми се привидя глава на лебед Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе, не знам тия как си ги мислят нещата с тези 3сек, но на мен ми отне поне 15-ина до де се чактисам къде били тез делфини Публикувано изображение Друг е въпроса, че отначало нейде ми се привидя глава на лебед Публикувано изображение

Хихи, има ли въобще някой, който от раз да е видял делфините? :speak:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Oколо 20 сек. се взирах да различа делфини. Вече за около 1 мин ги преброих, ама ако авторът не беше казал, че има делфини въобще нямаше и да ги забележа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тежък случай определено....Така и един делфин не видях просто мъж,който стои зад жена и я държи за гърдите....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Абе да ви кажа и аз само видях двоиката влюбени.Чак след като видях картинката на следващите страници с числата ги осазнах делфините.А сега ето ви още няколко картинки за гадаене.На първата избройте конете.

post-238850-1253893600,37_thumb.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бе видях ги ама минаха няколко минути... ;):wow:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване