Премини към съдържанието
ChaosTrigger

[PHP]Ajax Chat

Препоръчан отговор

Трябва ми помощ със добавянето на ajax chat към мой сървар. Сървара е на игра и файловете са във .php. Не бих казал, че съм много голям експерт със php но разбирам поне какво гледам и щом го изуча го запомням и знам как да го променям. Свалих ajax от официалния им сайт. По принцип си има инстукции как да се инсталира и наистина става, но е на отделен php файл. Затова копирах всичко написано във index.php на чата и го добавих към index.php-то на сървара за да може самия чат да е под прозореца на сървара. После доста време си играх да поменям директории и глупости, но най-накрая успях да премахна всички еrror-и, но остана един проблем. Когато чата беше на неговия си index беше на цял екран и си работеше добре, a когато го направих да е на моя index, щом се логин-неш става някакво миниатюрно прозорче което въобще не прилича на ajax и не може да се ползва. Ако някой може да ми обясни как правилно да преместя самия чат във моя index, ще съм много благодарен. Ето линк за променените от мен файлове плюс моя index, който обаче няма как да работи без едни други файлове- ЦЪК.

Благодаря предварително. :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.