Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Благодаря за ясния и конкретен отговор.

А от чисто човешка гледна точка вие какво бихте ме посъветвали, след като не дава и дума да се каже за мейл, парола и всичко свързано с социални мрежи.

Не работи в сферата на комуникациите и работата и не е свързана с постоянен контрол на пощи и социални мрежи.

според мен ме лъже и крие нещо, според вас

ще съм благодарен за всеки съвет и изказано мнение.

за разговор не става и на дума .. така че очаквам отзиви поне : )

1. Вие навлизате в личното й пространство и разбирам нейната реакция. Аз не искам и не бих дал личния си акаунт на никого

2. Ако имате съмнения че тя ви лъже (но сериозни доказателства) просто се разделете с нея

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятел, не ме разбираш .. не съм изповедник, а и ти не си психолог за съвети.

просто казвам, че докато аз съм с нея тя не си проверява пощата и социалните мрежи, въпреки че е наложащо, крие нещо, но незная какво.

при опити за разговор .. до там сме

За раздяла .. най-лесното е, но всъщност е най-трудно, защото предполагам си обичал истински и знаеш за какво говоря.

но ми е много трудно да живея с някакви терзания и мисли какво ли се случва, потайна е и крие нещо.

вие ми бяхте надеждата, но уви :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятел, не ме разбираш .. не съм изповедник, а и ти не си психолог за съвети.

просто казвам, че докато аз съм с нея тя не си проверява пощата и социалните мрежи, въпреки че е наложащо, крие нещо, но незная какво.

при опити за разговор .. до там сме

За раздяла .. най-лесното е, но всъщност е най-трудно, защото предполагам си обичал истински и знаеш за какво говоря.

но ми е много трудно да живея с някакви терзания и мисли какво ли се случва, потайна е и крие нещо.

вие ми бяхте надеждата, но уви :)

Обясних ви вече че с това си любопитство (защо тя не си проверява пощата, какво крие) навлизате в личното й пространство. Крайното решение е ваше

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не, не ме разбирате

дори когато влезна в стаята тя мигновенно излиза от профилите си ..

съмнява ме че има друг, но ме лъже, най-ясно казано

и съм почти убеден, че ако има нещо, то ще се разбере от майла ..

надявам се да не ме започнете с подигравки и нареждания, просто я обичам .. но вече нямам вяра и само това би оправило всичко, ако е наред ..

мисля, че беше най-доре да ви кажа истината, вместо да увъртам.

надявам се при вас поне връзките да са сериозни и стабилни и да нямате притеснения и ядове като мен

поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не, не ме разбирате

дори когато влезна в стаята тя мигновенно излиза от профилите си ..

съмнява ме че има друг, но ме лъже, най-ясно казано

и съм почти убеден, че ако има нещо, то ще се разбере от майла ..

надявам се да не ме започнете с подигравки и нареждания, просто я обичам .. но вече нямам вяра и само това би оправило всичко, ако е наред ..

мисля, че беше най-доре да ви кажа истината, вместо да увъртам.

надявам се при вас поне връзките да са сериозни и стабилни и да нямате притеснения и ядове като мен

поздрави

Разбрах ви, но за сърдечни проблеми съвети не се дават.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятели помагайте!

Получих някакво писмо в пощата и го отворих, след няколко дена разбрах че са ми хакнали пощата и са извлекли всички пароли на регистрациите ми от Мозила. Някой започна да пише от мое име в Продавалник, пуснаха и сигнал в ebay че продавам забранени неща и ми изтриха обявите, просто някой се е заел да ми прави мръсно и не зная как да реагирам и какво да правя, МОЛЯ ЗА СЪВЕТ КАКВО ДА ПРАВЯ.

Има ли програма с която мога да си извлека паролите от Мозила в текстов файл след което да ги затрия от браузъра и после да си сменя паролите на важните за мен сайтове с нови които няма да запаметявам вече в Мозила.

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятели помагайте!

Получих някакво писмо в пощата и го отворих, след няколко дена разбрах че са ми хакнали пощата и са извлекли всички пароли на регистрациите ми от Мозила. Някой започна да пише от мое име в Продавалник, пуснаха и сигнал в ebay че продавам забранени неща и ми изтриха обявите, просто някой се е заел да ми прави мръсно и не зная как да реагирам и какво да правя, МОЛЯ ЗА СЪВЕТ КАКВО ДА ПРАВЯ.

Има ли програма с която мога да си извлека паролите от Мозила в текстов файл след което да ги затрия от браузъра и после да си сменя паролите на важните за мен сайтове с нови които няма да запаметявам вече в Мозила.

Благодаря предварително.

Тъкмо ти отговарях в темата, но май sliderum-a я унищожи навреме. (май.)

Има add-оn, "извличащ" запаметените ти пароли. А останалото - пиши до съпорта на въпросните сайтове. И ползвай gmail.

Редактирано от XARXiUS (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-принцип паролите могат да се видя от Tools => Options => Security => Saved Passwords (явно не сте имали Master Password сложена, а това е доста груба грешка).

Можете да използвате и следната програма => http://www.nirsoft.net/utils/passwordfox.html но паролата за пощата е най-важна, защото именно от там сигурно са взели регистрациите за всички форуми в които сте регистрирани...най-вероятно повечето са вече сменени и едва ли може да се направи нещо освен да се свържете с екипа за поддръжка на пощата (но там предполагам ще изискат да докажете самоличността си).

Занапред просто използвайте по-сложни пароли - има редица генератори за такива:

https://identitysafe.norton.com/password-generator

И ги съхранявайте в програми като Keepass (или поне слагайте Master Password в лиско)

http://keepass.info/

PS: Занапред избягвайте да отваряте подобни непознати писма - или поне като го правите гледайте да имате NoScript добавката за лиско + MalwareBytes Anti-Exploit и HitmanPro.Alert:

http://www.surfright.nl/en/alert

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-принцип паролите могат да се видя от Tools => Options => Security => Saved Passwords (явно не сте имали Master Password сложена, а това е доста груба грешка).

A да, това го пропуснах. И все пак exporter-a ще му е по-удобен (според мен).

А предполагам щом се занимава с търговия вече е верифициран във все някой от разплащателните портали - тъй че, @dberov - свържи се първо с тях, те ще поискат да докажеш, че си собственик на акаунта/акаунтите ти, което не би трябвало да те затрудни.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъкмо ти отговарях в темата, но май sliderum-a я унищожи навреме. (май.)

Има add-оn, "извличащ" запаметените ти пароли. А останалото - пиши до съпорта на въпросните сайтове. И ползвай gmail.

Инсталирах го и направих експорт на паролите в XML формат който отварям но вътре е голям бъркотия за мене но и това е нещо. Сега веднага подмених паролите на по важните ми регистрации и ще затрия всички в историята на браузърите, вече имам едно на ум и пароли в компа няма да запаметявам повече.

От тук нататък ако може някакъв съвет за предпазване ще го приема с радост защото въобще не съм на ти камо ли за хакнат комп.

Благодаря ти за бързия отговор, винаги съм намирал помощ тук и единствено тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах го и направих експорт на паролите в XML формат който отварям но вътре е голям бъркотия за мене но и това е нещо. Сега веднага подмених паролите на по важните ми регистрации и ще затрия всички в историята на браузърите, вече имам едно на ум и пароли в компа няма да запаметявам повече.

При експорт мисля, че имаше опция да ги експортираш в чист текстов формат (може и да греша, не мога да проверя в момента, съжалявам).А що се отнася до предпазването...

От тук нататък ако може някакъв съвет за предпазване ще го приема с радост защото въобще не съм на ти камо ли за хакнат комп. Благодаря ти за бързия отговор, винаги съм намирал помощ тук и единствено тук.

Колегата в пост #278 е дал няколко добри идеи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искрено ви благодаря момчета, направих всичко което ме посъветва B-boy[styLe. Много полезен урок и вече ще имам обеца на ухото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте, днес ми бе откраднат лаптопа, в който бяха и всичките ми пароли, запаметени ...

днес, след като разбрах за липсата му се опитах от настолен да си влезна в профила - фейсбук, но ми изписа, че паролата е сменена.

абв пощата не знам паролата, тъй като беше запаметена от самата регистрация преди години ..

мисля, че някъде имам IP адреса на лаптопа, но незнам ще свърши ли някаква работа ..

за търсене на самият лаптоп едва ли .. защото е много стар, но все пак ми вършеше работа

проблема ми е със запаметените там пароли ..

има ли някакъв начин за връщане, и ако да към кой да се обърна

когато напиша паролата си, ми изписва че е сменена вече

дори се принудих да си направя нова поща, за регистация тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам проблем,паролата ми в абв е сменена,тайния въпрос и отговор също...и паролата ми във фб също.. 
Злоупотребяват с профила ми...като пишат разни неща от мое име..моляви някои да ми помогне 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам проблем,паролата ми в абв е сменена,тайния въпрос и отговор също...и паролата ми във фб също.. 

Злоупотребяват с профила ми...като пишат разни неща от мое име..моляви някои да ми помогне 

На мен ми помогна  URIEL. Имах същият проблем и момчето ми помогна.Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Днес се опитах да вляза в пощата си в абв.бг и установих,че паролата ми е сменена..Пробвах с алтернативния ми емайл,но уви и там е сменена..Тъй като не помня тайните си въпроси защото тези пощи са ми от много години..Някой ще може ли да ми помогне?

Редактирано от Fearlezz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Днес се опитах да вляза в пощата си в абв.бг и установих,че паролата ми е сменена..Пробвах с алтернативния ми емайл,но уви и там е сменена..Тъй като не помня тайните си въпроси защото тези пощи са ми от много години..Някой ще може ли да ми помогне?

Всеки си носи отговорността ! И един съвет - където се рег. в някой сайт, ама никога, никога не задавай същата парола като на email-a.

Редактирано от Burkoff (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Не съм сигурен дали това е за тази тема, но все пак :)

Решихме да направим скайп на майка ми. И си сложи тя парола, дори я записа. Обаче беше преди 2 години. И сега и трябваше да ползва скайпа, а не помни паролата. Не намира къде е записана. Аз опитвах какви ли не пароли и не става. Всичко това се случва на домашния компютър. Има ли начин да видя паролата при първоначалното влизане? Или скайп ще ми я пратят, ако им пиша? 

Така стана и с паролата й в пощата, но нея се сетих след доста опити. Само че не става същата в скайпа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей Мишо1.Като начало, щом стане въпрос за търсене на дадена парола, няма как да се докаже, че в действителност случаят е този, който бива описан ( в случая, може да искаш да намериш паролата на някой, на когото си вдигнал мерника ).Ако приемем, че наистина случаят е такъв, какъвто го описваш, то тогава бих те посъветвал да напишете едно писмо до хората от поддръжката на Скайп, като опишете възможно най-детайлно информацията за регистрираният потребител ( в случая - майка ви ).П.С. Нищо лично, но въпрос от типа : Как да намеря паролата на еди какво си, при положение, че има зачестили случаи на откраднати пароли, съгласете се, изглежда доста съмнително.Най-добрият начин да предпазите паролите си е, да ги сменяте всеки ден.Успех и, надявам се, не си ме разбрал погрешно.

Редактирано от iptables (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей Мишо1.Като начало, щом стане въпрос за търсене на дадена парола, няма как да се докаже, че в действителност случаят е този, който бива описан ( в случая, може да искаш да намериш паролата на някой, на когото си вдигнал мерника ).Ако приемем, че наистина случаят е такъв, какъвто го описваш, то тогава бих те посъветвал да напишете едно писмо до хората от поддръжката на Скайп, като опишете възможно най-детайлно информацията за регистрираният потребител ( в случая - майка ви ).П.С. Нищо лично, но въпрос от типа : Как да намеря паролата на еди какво си, при положение, че има зачестили случаи на откраднати пароли, съгласете се, изглежда доста съмнително.Най-добрият начин да предпазите паролите си е, да ги сменяте всеки ден.Успех и, надявам се, не си ме разбрал погрешно.

Разбирам те добре. Но аз питам за парола писана на моя комп, не на друг, за да искам да откривам чужда парола.

Да сменям всеки ден паролите си навсякъде тотално ще изпуша :)

На този адрес ли да им пиша: https://support.skype.com/en/

То ще трябва и на английски да е :) Да си тествам уменията :)

Редактирано от Мишо1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Не съм сигурен дали това е за тази тема, но все пак :)

Решихме да направим скайп на майка ми. И си сложи тя парола, дори я записа. Обаче беше преди 2 години. И сега и трябваше да ползва скайпа, а не помни паролата. Не намира къде е записана. Аз опитвах какви ли не пароли и не става. Всичко това се случва на домашния компютър. Има ли начин да видя паролата при първоначалното влизане? Или скайп ще ми я пратят, ако им пиша? 

Така стана и с паролата й в пощата, но нея се сетих след доста опити. Само че не става същата в скайпа.

На прозореца, в който въвеждате потребителското име и паролата би трябвало да има нещо от сорта "Забравена парола". Може от там да пробвате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На прозореца, в който въвеждате потребителското име и паролата би трябвало да има нещо от сорта "Забравена парола". Може от там да пробвате.

Да, мерси, обаче няма ни дадат старата парола. Ще им пиша да видим какво ще стане. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, мерси, обаче няма ни дадат старата парола. Ще им пиша да видим какво ще стане. 

а на теб закво ти е старата парола след като с нова ще може да влезеш я кажи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.