Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

some

Хакнати пароли - решения

Препоръчан отговор

Eми ако нямаш и алтернативен e-mail не може да се направи май много. Иначе отговор нямаш защото са 4 почивни дни,предполагам. Помня че преди се ходеше до офис на abv и там с лична карта се удостоверяваше че си ти и на място се решаваше проблема. Изчакай търпеливо отговор от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля ви помогнете ми.Откраднаха ми паролата в Абв и са сменили тайния въпрос,рожденната дата...е една дума всичко.Сменена ми е и пощата на фейсбук както и паролата ми там.И сега нямам достъп нито до абв нито до фейскука си.Писах за помощ до абв,но още нямам никакъв отговор а и не съм сигурна дали изобщо ще ми възтановят пощата като не знам нито дата на раждане нито таен въпрос.Моля ви кажете ми какво правя може ли да си върна паролите или ако не поне да се изтрие профила ми във фейсбук както и пощата в абв.

За АБВ мисля, че ако не знаеш таен въпрос, парола, рожденна дата и т.н. няма начин да си възстановиш пощата. За фейсбук нямам никаква представа, тъй като изобщо не ползвам това животно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля ви помогнете ми.Откраднаха ми паролата в Абв и са сменили тайния въпрос,рожденната дата...е една дума всичко.Сменена ми е и пощата на фейсбук както и паролата ми там.И сега нямам достъп нито до абв нито до фейскука си.Писах за помощ до абв,но още нямам никакъв отговор а и не съм сигурна дали изобщо ще ми възтановят пощата като не знам нито дата на раждане нито таен въпрос.Моля ви кажете ми какво правя може ли да си върна паролите или ако не поне да се изтрие профила ми във фейсбук както и пощата в абв.

За facebook тук в сайта има следната препоръка,ако помогне-http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=160538&st=120&p=1768767&#entry1768767

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря,но не мога да се справя сама линка не ми се отваря а не мога да намеря във фейсбук точно къде се намира това...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля ви помогнете ми.Откраднаха ми паролата в Абв и са сменили тайния въпрос,рожденната дата...е една дума всичко.Сменена ми е и пощата на фейсбук както и паролата ми там.Моля ви кажете ми какво правя може ли да си върна паролите .....

Не се научихте да НЕ споделяте подобна информация с никой!

Според мен нищо откраднато няма,ти просто си ги подарила(споделила)!

Да вземеш сега да се обадиш на твоята най-добра приятелка или приятел(дори и съпруг,ако има такъв)и им кажи да не се бъзикат повече с тебе и да ти върнат нещата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря,но не мога да се справя сама линка не ми се отваря а не мога да намеря във фейсбук точно къде се намира това.

Е как не се отваря,пробвай сега - http://www.facebook.com/help/identify.php?show_form=hack_nologin_access

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте. Имаше ако не се лъжа тема за сменена парола на facebook или беше за забравена парола, но не мога да намеря темата. Значи един приятел си е забравил паролата за facebook, но си помни пощата. Има ли начин да получи нова парола и как става. Благодаря предварително.

Редактирано от capnemo
заглавието (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Имаше ако не се лъжа тема за сменена парола на facebook или беше за забравена парола, но не мога да намеря темата.

Значи един приятел си е забравил паролата за facebook, но си помни пощата. Има ли начин да получи нова парола и как става.

Благодаря предварително.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди да влезеш в профила си ,под полето където пише парола ,има един надпис "забравена парола" (forgot password ) , там си пише имейла и готово :lol6: PS: Над моя коментар е илюстрирано ,какво меню ще ви излезе ,когато натиснете "забравена парола ".

Редактирано от Jokerface (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви. Вече всичко е наред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! И аз съм "боса" в темата , но напоследък доста се говори за проникване в чужди профили .Влизането в чужд профил само с разбиването на паролата ли става ? Ако паролата ми е добре измислена /по правилата от друга тема/ ,това дава ли някакви гаранции че профилът ми няма да бъде разбит?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! И аз съм "боса" в темата , но напоследък доста се говори за проникване в чужди профили .Влизането в чужд профил само с разбиването на паролата ли става ? Ако паролата ми е добре измислена /по правилата от друга тема/ ,това дава ли някакви гаранции че профилът ми няма да бъде разбит?

Не е. Ако начина за възстановяването й не е направен добре (пример АБВ) или има някаква друга слабост (като примерно SID replay) пробива ще бъде осъществен независимо колко е сложна текущата парола

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес при опит да се логна в гугъл ме прати на посочения https://www.google.com/accounts/IdvChallenge?idvContinueHandler=LOGIN&idvToken=AHHfqmbu1RnEgPEFDB-gdcU5ri5aQwT9gKIwgN-wqq8MvYxizDH_zyWEKFNzK2EqjebmAWu-to1B9VQvFBIqPCPwrfnGWwgmc7tH7YfxYyf-1_VmedUYsVY&idvContinueUrl=https%3A%2F%2Fwww.google.com%2Faccounts%2FIdvEnableAccount%3Fcontinue%3Dhttps%253A%252F%252Fwww.google.com%252Faccounts%252FLogin%253Fbtmpl%253Dva%2526Email%253Dmanol.zahariev%252540gmail.com%2526continue%253Dhttp%25253A%25252F%25252Fwww.youtube.com%25252Fsignin%25253Faction_handle_signin%25253Dtrue%252526nomobiletemp%25253D1%252526hl%25253Dbg_BG%252526next%25253Dhttp%2525253A%2525252F%2525252Fwww.youtube.com%2525252Fwatch%2525253Fv%2525253DoLn2Eu_XVjY%25252526has_verified%2525253D1 Притеснява ме факта,че искат телефонен номер,за да изпратят код за потвърждение.На някой случвало ли се е и има ли нещо общо с атаките срещу "корпоративни" потребители на гугъл от изминалата седмица? Едит:Този мейл освен за други нужди го ползвам за идентифициране във форума kaldata,във фейсбук(там токущо го смених с друг имейл). Ако още нещо се сетя,пак ще допълвам.

Редактирано от манол (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

само с разбиването на паролата ли става

Някои пароли могат да се видят с sniffer.

Запис от логване в btv.bg

Публикувано изображение

Логване в ######

Публикувано изображение

Редактирано от nicicom (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес при опит да се логна в гугъл ме прати на посочения link .Притеснява ме факта,че искат телефонен номер,за да изпратят код за потвърждение.На някой случвало ли се е и има ли нещо общо с атаките срещу "корпоративни" потребители на гугъл от изминалата седмица?

Едит:Този мейл освен за други нужди го ползвам за идентифициране във форума kaldata,във фейсбук(там токущо го смених с друг имейл).

Ако още нещо се сетя,пак ще допълвам.

посочения линк е невалиден, имате ли снимка на екрана?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето снимка.Вече повече от 10 дена не мога да се логна в пощата и в ютюб.А и това с телефонния номер не сработи-опитах да го изпиша по няколко различни начина. Токущо заличих и преактивирах през друга пощенска кутия логин-а си във форума. При опит да ми бъде нулирана паролата изписва "вашият акаунт е деактивиран". Тъй като проблема ми изглежда не е хакната парола може модератор да премести мнението ми,където смята за правилно.

post-63885-0-72300500-1307881448_thumb.g

Редактирано от манол (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам един въпрос.Момчето което ми оправя компютъра ми инстелира и програма Teamviewer за да влиза и да ми настройва нещо ако е нужно.Може ли без да знам да влизa без аз да съм му дала достъп и да ми се рожвичка в компютъра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте имам един въпрос.Момчето което ми оправя компютъра ми инстелира и програма Teamviewer за да влиза и да ми настройва нещо ако е нужно.Може ли без да знам да влизa без аз да съм му дала достъп и да ми се рожвичка в компютъра?

Щом "момчето" е инсталирало програмата, то си знае и паролата за влизане във вашият компютър. "Момчето" я е писало, а не вие. Значи съвсем спокойно може да си влиза и да си гледка каквото си пожелае. За пореден път се убеждавам че има много"доверчиви" хора и после почват да разправят, че никой не знае нищо за неговия компютър. Нарочно ви написах +, затова, защото пред всички споделихте проблема, но е желателно същият да се прочете по няколко пъти от НЕЗНАЕЩИТЕ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може, докато е TeamViewer e активeн.

По подразбиране със сигурност е настрен да се стартира зедно с windows.

Ако искаш да не ти "рожвичка из компютъра" - просто спри програмата .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом "момчето" е инсталирало програмата, то си знае и паролата за влизане във вашият компютър.

При всяко стартиране на програмата, генерира нова парола,така че едва ли ще може да влезе повторно.

Не,не може без вие да разберете или най-малкото трябва първо да му предоставите паролата за достъп,да не говорим че може и ID-то да е различно!

По подразбиране със сигурност е настрен да се стартира зедно с windows.

Това в случая док.няма никакво значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lost in е прав.. генерира се различна парола всеки път...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При всяко стартиране на програмата, генерира нова парола,така че едва ли ще може да влезе повторно.

Не, не е нужно да се използва само тази парола - като си направиш профил в teamviewer си задаваш постоянна парола за всеки един компютър, който използваш.

Аз например използвам програмата за да работя на 7 машини в отделението и моя в къщи - общо 8.Всички те са ми в списъка, влизам си с една master password в листата, и от там си избирам кой компютър по ID да контролирам без да използвам временните пароли.Списъкът е постоянен - където и да отидеш достатъчно ти е комптър с инсталиран team viewer , влизаш в профила си и от там си използваш всички компютри.

Много добра програма е това :P

Не,не може без вие да разберете или най-малкото трябва първо да му предоставите паролата за достъп,да не говорим че може и ID-то да е различно!

Напротив -нищо не се разбира.

Щом той е инсталирал програмата - със сигурност си е направил постоянна парола за достъп и може влиза в компютъра без тя да разбере.

Това в случая док.няма никакво значение.

Напротив - ако програмата не работи, а е спряна на нейния компютър никой не може да влезе в него след това.;)

Достатъчно е да я спира при стартиране на компютъра - десен бутон на иконката на бара, "изход" и толкова.

Lost in е прав.. генерира се различна парола всеки път...

Е, ако нямаш профил - трябва да използваш временната, разбира се.

Но човек, който иска да използва компютъра по всяко време си прави постоянна парола - като мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак повтарям,че няма как да се влезе без да се разбере, програмата не се стартира с Windows и още повече даже и да има профил програмата изписва долу в дясно,че има активната връзка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

офффф....

а уж аз съм магарето дето се заяждало - човече -от близо две години работя само с тази програма за отделечено администриране ето как изглежда със профил в които има запаметени компютри :

Публикувано изображение

Пак повтарям,че няма как да се влезе без да разбере, програмата не се стартира с Windows

Да бе, да - сигурно тази отметка там е сложена а красота, може би ?

Публикувано изображение

:P не дей моля ти се така ......

и още повече даже и да има профил програмата изписва долу в дясно,че има активната връзка.

Изписва, да, ама само при нерегистрирана версия, и то не докато е активна връзката, ами след затваряне на сесията.Ако си умен , вместо да затваряш сесията -рестартираш отдалечения компютър и този дето седи на него си мисли, че компютъра му сам се е рестартирал, тъй като съобщението излиза за много кратко време при излизането от windows.Пробвано е.Така е.

Знам и кътните зъбки на тази програма.И плюсовете и минусите ( тя си ги има минуси, но засега ми върши прекрасна работа)

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе, да - сигурно тази отметка там е сложена а красота, може би ?

Публикувано изображение

:P не дей моля ти се така ......

Ползваш много стара версия,само да има разминаване и не може да се осъществи контакт.Двата компа трябва да са с еднакви версии на продукта .Ти и да се наакаш не можеш да осъществиш контакт на който версията е по-различна от твоята.

Това е версия 6 която показвам на шота.

Публикувано изображение

Айде моля те Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...