Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

palavata_tanq

Как да изключа тая функция в Win XP

Препоръчан отговор

Не знам коя е функцията, но ще се опитам да обясня :)

Например имам отворени - Моя Компютър, Контрол Панел-а и IE.

Рестартирам. След рестарта, същите тия незатворени преди рестарта прозорци, се отварят наново.

Ако някой има идея, да помага :ph34r:

Редактирано от palavata_tanq (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е XP, пробвай следното:

Windows Explorer -> Tools -> Folder Options -> View и махни отметката на Restore Previous Folder Windows at Logon, снимка как трябва да изглежда:

6bc9576ffbc9f170.png

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако правилно съм разбрал въпроса, това от горното мнение няма да помогне. Според мен потребителя, не изключва Win по нормалния път, а чрез хибернация и после стартира ОС пак чрез нея. Нека да провери опциите на захранването и да окаже правилни опции там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не си разбрал правилно - човека е написал че прави рестарт - така прозорците няма как да се запомнят ако е през копчето, така че поста на нолого ще му свърши работа...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано не виждам как тези настройки за запомняне на показването на папките ще помогнат. Те са едно, а стартиращи се приложения са съвсем друго. Аз в момента съм с сложена отметка там (и така съм си по-подразбиране) и нямам такъв проблем, а и не само аз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой май гледа само картинките, а

ей за тва младежта е на тоя хал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано не виждам как тези настройки за запомняне на показването на папките ще помогнат. Те са едно, а стартиращи се приложения са съвсем друго. Аз в момента съм с сложена отметка там (и така съм си по-подразбиране) и нямам такъв проблем, а и не само аз.

Пишеш неверни и неточни неща. Не мога да разбера защо. Доказвам:

By default, Microsoft Windows XP disables the opening of previously-open windows.

Справка: KB320168

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пишеш неверни и неточни неща. Не мога да разбера защо. Доказвам:

Справка: KB320168

Прочети по-внимателно какво съм написъл преди да зачервиш думите! Не ми слагай други думи в устата (клавиатурата).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочети по-внимателно какво съм написъл преди да зачервиш думите! Не ми слагай други думи в устата (клавиатурата).

Прочетох. Ще продължаваш ли да пишеш само за спорта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами какво очакваш да кажа, радвам се проблема е решен и нищо друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е XP, пробвай следното:

Windows Explorer -> Tools -> Folder Options -> View и махни отметката на Restore Previous Folder Windows at Logon, снимка как трябва да изглежда:

6bc9576ffbc9f170.png

А може ли на български? Не, че имам такъв проблем, макар преди години да е съществувал, но колко от нас мислиш ползват XP-то си с английски интерфейс? Ами съобразявайте се малко с действителността1 Който ползва XP на английски, значи знае тоя език и може да си преведе всичко, написано на БГ! Не е ли по-добре да я караме на родния си език? Виждам, че си от тима, но.. ние не сме!

Редактирано от ImpossibleMan (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А може ли на български? Не, че имам такъв проблем, макар преди години да е съществувал, но колко от нас мислиш ползват XP-то си с английски интерфейс? Ами съобразявайте се малко с действителността1 Който ползва XP на английски, значи знае тоя език и може да си преведе всичко, написано на БГ! Не е ли по-добре да я караме на родния си език? Виждам, че си от тима, но.. ние не сме!

То много сложно да се оправиш ако е на английски ! Аз дето не съм учил никога а само от ровене в нета от тези 5 думи 4 ги знам какво ще речат .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mалиии... Аз забравих вече за тая тема ;)

Проблема е решен отдавна.... още с поста на nologo :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей палавнице , уточнявай тия работи като решиш проблема за да няма излишни спорове и коментари :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мисля така:

Вижте прикачените файлове!

ПП. съжелявам но ги качих обратно т.е. No2 No1

post-241986-047986900 1281785573_thumb.j

post-241986-060937100 1281785587_thumb.j

Редактирано от inferno16 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно те подкрепям и за това ето ти на български как изглежда напълно разбираемо.

arx1281813208t.jpg

cqs1281813520h.jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еди, тоя коментар къде заби? Далечко извън темата!!! Проблема е решен!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...