mmoiri

сваляне на субтитри за филм

11 мнения в тази тема

незнам дали темата е за тук sad.gif но имам голям проблем и не мога да се оправя, тъй като съм на "вие" с компютъра :ph34r: - като дърпам филм от Замунда и после субтитрите - нищо не става, т.е. не мога да ги сложа във филма /да тръгне със суб./ Разархивирам файла на суб. и го слагам в папката с филма , но нищо не става - тръгва без тях.

Много моля някой да ми помогне!!!!!!!! :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

незнам дали темата е за тук sad.gif но имам голям проблем и не мога да се оправя, тъй като съм на "вие" с компютъра :ph34r: - като дърпам филм от Замунда и после субтитрите - нищо не става, т.е. не мога да ги сложа във филма /да тръгне със суб./ Разархивирам файла на суб. и го слагам в папката с филма , но нищо не става - тръгва без тях.

А с кои плеер си ако не е тайна ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Просто ги преименувай с еднакви имена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Просто ги преименувай с еднакви имена.

Не е задължително - повечето плеъри ще заредят субтитрите, когато ги хвърлиш отгоре (с drag'n'drop).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

с windows media player.

не стана с drag'n'drop .

това с преименуването май не го правих, ще го пробвам , но вече изтрих всичко.

ще дръпна пак и ще видя :speak:

Редактирано от mmoiri (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не е задължително - повечето плеъри ще заредят субтитрите, когато ги хвърлиш отгоре (с drag'n'drop).

Това е любимият ми начин, но ми се стори труден за обясняване. Как ще го обясниш, ако плеърът изпълва целият екран примерно...

с windows media player.

не стана с drag'n'drop .

Я дай десен бутон върху субтитрите и open with, след това избери NotePad. Виж, наистина ли има реплики там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това е любимият ми начин, но ми се стори труден за обясняване. Как ще го обясниш, ако плеърът изпълва целият екран примерно...

Я дай десен бутон върху субтитрите и open with, след това избери NotePad. Виж, наистина ли има реплики там.

Четете преди да давате съвети .

http://www.free-codecs.com/download/directvobsub.htm

Иначе слагаш KMplayer и си свиркаш

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

абе от всички плеъри как пък се натресе на WMP.Тва е най-големия булшит . :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

незнам дали темата е за тук sad.gif но имам голям проблем и не мога да се оправя, тъй като съм на "вие" с компютъра :yanim: - като дърпам филм от Замунда и после субтитрите - нищо не става, т.е. не мога да ги сложа във филма /да тръгне със суб./ Разархивирам файла на суб. и го слагам в папката с филма , но нищо не става - тръгва без тях.

Много моля някой да ми помогне!!!!!!!! :cool:

За да тръгнат автоматично субтитрите трябва заглавието на филма и субса да са еднакви само да се различават в разширението(например: American Pie The Book Of Love 2009 720p BluRay nHD x264 NhaNc3.mkv и American Pie The Book Of Love 2009 720p BluRay nHD x264 NhaNc3.srt)

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За да тръгнат автоматично субтитрите трябва заглавието на филма и субса да са еднакви само да се различават в разширението(например: American Pie The Book Of Love 2009 720p BluRay nHD x264 NhaNc3.mkv и American Pie The Book Of Love 2009 720p BluRay nHD x264 NhaNc3.srt)

Мерси за инфото ще го имам в предвид :)

:clap: БЛАГОДАРЯ на ВСИЧКИ много !!!!!!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Известия

• Калин Карабойчев

Бъди специален, вземи своя VIP Абонамент   14.06.2016

Със своя VIP Абонамент получаваш:  Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.  Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. Не чакай, бъди специален Поръчай сега!
                             VIP - 3 месеца                         VIP - 1 година        5.00 EUR с ДДС                      10.00 EUR с ДДС
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение