mmoiri

сваляне на субтитри за филм

11 мнения в тази тема

незнам дали темата е за тук sad.gif но имам голям проблем и не мога да се оправя, тъй като съм на "вие" с компютъра :ph34r: - като дърпам филм от Замунда и после субтитрите - нищо не става, т.е. не мога да ги сложа във филма /да тръгне със суб./ Разархивирам файла на суб. и го слагам в папката с филма , но нищо не става - тръгва без тях.

Много моля някой да ми помогне!!!!!!!! :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

незнам дали темата е за тук sad.gif но имам голям проблем и не мога да се оправя, тъй като съм на "вие" с компютъра :ph34r: - като дърпам филм от Замунда и после субтитрите - нищо не става, т.е. не мога да ги сложа във филма /да тръгне със суб./ Разархивирам файла на суб. и го слагам в папката с филма , но нищо не става - тръгва без тях.

А с кои плеер си ако не е тайна ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто ги преименувай с еднакви имена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто ги преименувай с еднакви имена.

Не е задължително - повечето плеъри ще заредят субтитрите, когато ги хвърлиш отгоре (с drag'n'drop).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с windows media player.

не стана с drag'n'drop .

това с преименуването май не го правих, ще го пробвам , но вече изтрих всичко.

ще дръпна пак и ще видя :speak:

Редактирано от mmoiri (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е задължително - повечето плеъри ще заредят субтитрите, когато ги хвърлиш отгоре (с drag'n'drop).

Това е любимият ми начин, но ми се стори труден за обясняване. Как ще го обясниш, ако плеърът изпълва целият екран примерно...

с windows media player.

не стана с drag'n'drop .

Я дай десен бутон върху субтитрите и open with, след това избери NotePad. Виж, наистина ли има реплики там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е любимият ми начин, но ми се стори труден за обясняване. Как ще го обясниш, ако плеърът изпълва целият екран примерно...

Я дай десен бутон върху субтитрите и open with, след това избери NotePad. Виж, наистина ли има реплики там.

Четете преди да давате съвети .

http://www.free-codecs.com/download/directvobsub.htm

Иначе слагаш KMplayer и си свиркаш

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе от всички плеъри как пък се натресе на WMP.Тва е най-големия булшит . :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

незнам дали темата е за тук sad.gif но имам голям проблем и не мога да се оправя, тъй като съм на "вие" с компютъра :yanim: - като дърпам филм от Замунда и после субтитрите - нищо не става, т.е. не мога да ги сложа във филма /да тръгне със суб./ Разархивирам файла на суб. и го слагам в папката с филма , но нищо не става - тръгва без тях.

Много моля някой да ми помогне!!!!!!!! :cool:

За да тръгнат автоматично субтитрите трябва заглавието на филма и субса да са еднакви само да се различават в разширението(например: American Pie The Book Of Love 2009 720p BluRay nHD x264 NhaNc3.mkv и American Pie The Book Of Love 2009 720p BluRay nHD x264 NhaNc3.srt)

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да тръгнат автоматично субтитрите трябва заглавието на филма и субса да са еднакви само да се различават в разширението(например: American Pie The Book Of Love 2009 720p BluRay nHD x264 NhaNc3.mkv и American Pie The Book Of Love 2009 720p BluRay nHD x264 NhaNc3.srt)

Мерси за инфото ще го имам в предвид :)

:clap: БЛАГОДАРЯ на ВСИЧКИ много !!!!!!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход