Премини към съдържанието
Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 3)

Препоръчан отговор

;) Браво, Гане! Един път и ние да измислим начин да я надхитрим!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) Браво, Гане! Един път и ние да измислим начин да я надхитрим!

Ша ви кажа аз на вас колко пъти да обяснявам, че в тая жега са пие само бира хихи

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На плажната алея във Варна... да мирише на моренце, гларусите да кряскат над главите и да слушаш как вълните се разбиват на 3 крачки от теб.... рай :)

Редактирано от mariet13 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На плажната алея във Варна... да мирише на моренце, гларусите да кряскат над главите и да слушаш как вълните се разбиват на 3 крачки от теб.... рай :)

Ахахахаха. Ей ся я втаса ама аде стига съм спамила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета някоя от вас купили си "Братството" вчера обиколих целият град и ниъде я нямаше, а и

никъде не ми казах кога я очакват :):)

Мне, аз още не съм я търсила. Другата седмица ще вървя в Търново да я потърся в Хеликон и Пингвините, пък ако я няма ще си я поръчам. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета някоя от вас купили си "Братството" вчера обиколих целият град и ниъде я нямаше, а и

Слънце,аз също обиколих вчера и в Хеликон ми казаха,

че днес след 11ч ще е налична.

Аз ще ходя да проверя,но по-късно,щот сега щерката спи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От Ибис ми писаха, че за победителите в играта днес ще разпратят книгите с български пощи. Да ги очаквате и като ги получите да пишете в темата. Явно е имало един ден забавяне при печата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, здравейте! Искам да попитам нещо. Тъй като и аз се запалих по поредицата за Братството, участвах в играта в сайта Фанагория. но точно когато трябваше да излязат имената на победителите, стана този отвратителен проблем със сайта и всичко изчезна. А сега видях, че днес ще бъзат разпратени книгите за победителите. Явно нещо съм изпуснала. Може ли някой да ми каже откъде мога да проверя имената на победителите. Приятен ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, здравейте! Искам да попитам нещо. Тъй като и аз се запалих по поредицата за Братството, участвах в играта в сайта Фанагория. но точно когато трябваше да излязат имената на победителите, стана този отвратителен проблем със сайта и всичко изчезна. А сега видях, че днес ще бъзат разпратени книгите за победителите. Явно нещо съм изпуснала. Може ли някой да ми каже откъде мога да проверя имената на победителите. Приятен ден!

Има тема за игралите и спечелилите - това е линка http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=161040

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета, Дълго време бях в отпуск и нямах достъп до интернет. Какво беше учудването ми като видях преди няколко дни, че са изтрити много торенти от фанагория-та. Има ли някакъв начин да ми изпратите книгите на Даяна Палмър и двете нови книги - фен - преводи на нашите момичета. От дълго време съм ваш фен и съм прочела почти всичко, което сте качили в мрежата. За съжаление от понеделник съм на работа и няма да мога да отделям време за любимите ми книги. Благодаря много на тези от вас, които се трудят неуморно задани доставят такова удоволствие на всички нас. Вероятно ще ви се стори нахално от моя страна, че си поисках толкова много книги/а не съм наясно и как точно ще ми ги изпратите / но много бих искала да ги прочета. СТАВА ВЪПРОС ЗА "Особен урок" , " Някога в Париж ", "Хартиена роза".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета,

Дълго време бях в отпуск и нямах достъп до интернет. Какво беше учудването ми като видях преди няколко дни, че са изтрити много торенти от фанагория-та. Има ли някакъв начин да ми изпратите книгите на Даяна Палмър и двете нови книги - фен - преводи на нашите момичета.

От дълго време съм ваш фен и съм прочела почти всичко, което сте качили в мрежата. За съжаление от понеделник съм на работа и няма да мога да отделям време за любимите ми книги.

Благодаря много на тези от вас, които се трудят неуморно задани доставят такова удоволствие на всички нас.

Вероятно ще ви се стори нахално от моя страна, че си поисках толкова много книги/а не съм наясно и как точно ще ми ги изпратите / но много бих искала да ги прочета. СТАВА ВЪПРОС ЗА "Особен урок" , " Някога в Париж ", "Хартиена роза".

Здравей!

Драсни ми тук или на ЛС /както предпочиташ/ мейл или скайп и ще ти ги изпратя книжките, без проблем. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Особен урок - К.Каултър липсват странички 24 и 25 може ли ,този който я е сканирал да ги добави,благодаря :computer2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Особен урок - К.Каултър липсват странички 24 и 25 може ли ,този който я е сканирал да ги добави,благодаря :)

Ето, Маги, заповядай! :blink:

особен урок 24-25

Редактирано от ganinka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мне, аз още не съм я търсила. Другата седмица ще вървя в Търново да я потърся в Хеликон и Пингвините, пък ако я няма ще си я поръчам. :)

Днес си я купих , нямам търпение да започна да чета :yanim: :yanim: :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз си купих книгата "Вечна любов" :whist: Още днес почвам да я чета и ще ви кажа впечатленията си ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, Lindzey. Много ти благодаря за отзивчивостта. Е-maile ми е maiakos@abv.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, Lindzey.

Много ти благодаря за отзивчивостта. Е-maile ми е maiakos@abv.bg

Имаш мейлче. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тихи, получих мейл, но не мога да отворя книгите, които си ми изпратила, защото ми дава съобщение, че потребителят е изтрил файла или срокът му е изтекъл. Може ли да ми обясните как да се справя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета,

Дълго време бях в отпуск и нямах достъп до интернет. Какво беше учудването ми като видях преди няколко дни, че са изтрити много торенти от фанагория-та. Има ли някакъв начин да ми изпратите книгите на Даяна Палмър и двете нови книги - фен - преводи на нашите момичета.

От дълго време съм ваш фен и съм прочела почти всичко, което сте качили в мрежата. За съжаление от понеделник съм на работа и няма да мога да отделям време за любимите ми книги.

Благодаря много на тези от вас, които се трудят неуморно задани доставят такова удоволствие на всички нас.

Вероятно ще ви се стори нахално от моя страна, че си поисках толкова много книги/а не съм наясно и как точно ще ми ги изпратите / но много бих искала да ги прочета. СТАВА ВЪПРОС ЗА "Особен урок" , " Някога в Париж ", "Хартиена роза".

Здравей!

Драсни ми тук или на ЛС /както предпочиташ/ мейл или скайп и ще ти ги изпратя книжките, без проблем.

Оооо, Тихи, браво! :nono:

А аз си мислех, че учиш и не смеех да те притеснявам по същия повод с Фанагория.

Хайде сега, така и така се разсейваш и не четеш, драсни и на мене едно мейлче или скайпче, както ти е по-удобно. :nono:

П.С. Благодаря за съвета относно настройките на уиндоса. Вече всичко си дойде на мястото и се чете без проблем. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Редактирано от gaytanka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тихи, получих мейл, но не мога да отворя книгите, които си ми изпратила, защото ми дава съобщение, че потребителят е изтрил файла или срокът му е изтекъл. Може ли да ми обясните как да се справя?

Ще ти ги пратя една по една. Така не би трябвало да има проблем. Ако все пак има, най-добре ще е по скайп да ти ги пратя, другите пощи не поддържат прикачването на файлове по-големи от 10-15MB.

Оооо, Тихи, браво! :wors:

А аз си мислех, че учиш и не смеех да те притеснявам по същия повод с Фанагория.

Хайде сега, така и така се разсейваш и не четеш, драсни и на мене едно мейлче или скайпче, както ти е по-удобно. :)

П.С. Благодаря за съвета относно настройките на уиндоса. Вече всичко си дойде на мястото и се чете без проблем. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Аз съм мултифункционална, не знаеше ли? ;) Радвам се, че предположението ми за настройките е излязло правилно. Сигурно е бил сменен езика по подразбиране, обикновено това поражда проблеми с кирилицата. Нещо не те виждам в скайп, иначе щях да ти пиша. :)

Редактирано от Lindsey (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Книгата "Вечна любов" е върха чете се на един дъх! За тези които още не са я започнали "какво чакате"!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Книгата "Вечна любов" е върха чете се на един дъх! За тези които още не са я започнали "какво чакате"!!! :wors:

Подкрепям те на 100%!

Нощес не спах,но си струваше и безсънието

и скъсаните ми нерви днес от щерката :)

Тихи,ако ги прикачиш книжките в ДОХ ще минат всичките.

Аз така пращам и няма проблем :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Тихи,ако ги прикачиш книжките в ДОХ ще минат всичките.

Аз така пращам и няма проблем :)

Виж, това е добра идея, не знам защо не се сетих за нея. Ще изчакам отзиви и ако се наложи така ще направя. Мерси. :wors:

Редактирано от Lindsey (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета за пръв път чувам за Братството на розата."Вечна любов" казвате била много интригуваща.Видях, че книга 2 пише.Гъррр е кога е излезнала книга1 и аз не съм разбрала....Като се разрових видях, че за поредица даже иде реч.Звучи интересно с приказки за вампири:wors:) Някой може ли да разкаже нещо повече за стила на писателя.Нищо не съм чела от Дж.Уорд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.