Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи (Част 3)

Препоръчан отговор

Преди седмица ги търсиха за редакция на книгата, ето ги пак :cool:

Благодаря :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Да ти кажа чесно - съгласна съм напълно с брата на Мими, не само защото с мен нито си го обсъждала предварително, нито ми поиска мнението дали да ме пишеш или не - вярно имам само една глава и не отри

Аве вие скайп нямате ли. А ти от кво си обидена точно от помня ли дестина страници дето пренаписах? И от уважение към труда ти не казах нищо щото пък никой не е длъжен да може, но това трябва се чете?

Аз пък лично Съни не разбирам от какво те е заболяло. При условие, че при всяко споменаване на вампири и подобните им, ти започваш да ги плюеш, очакваш да ти поискаме съдействеие? При все че нееднокра

Публикувани изображения

Здравейте момичета... Гледам аз тук, качени са две книги от поредицата Rarities Unlimited на Елизабет Лоуел. Така събрах три от четирите книги в поредицата. Липсва ми само Die in Plain Sight (2003) Смърт посред бял ден. Мога ли да помоля някой ако я има да ми я прати на [email protected] Много ще съм ви благодарна...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета... Гледам аз тук, качени са две книги от поредицата Rarities Unlimited на Елизабет Лоуел. Така събрах три от четирите книги в поредицата. Липсва ми само Die in Plain Sight (2003) Смърт посред бял ден. Мога ли да помоля някой ако я има да ми я прати на [email protected]

Много ще съм ви благодарна...

Бях подала преди време заявка да бъде сканирана, така че остава да чакаме. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях подала преди време заявка да бъде сканирана, така че остава да чакаме. :headphones:

Моя милост трябва да я сканира и се бавя, защото компютъра, към който е вързан скенера ми, в момента има проблеми с рам паметта, поправката е въпрос на секунди, но едва тази вечер ще стане. Та най-късно утре ще я имате книжката. Извинявам се, че така се получи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя милост трябва да я сканира и се бавя, защото компютъра, към който е вързан скенера ми, в момента има проблеми с рам паметта, поправката е въпрос на секунди, но едва тази вечер ще стане. Та най-късно утре ще я имате книжката. Извинявам се, че така се получи.

Не се тревожи. Ти знаеш, че бърза работа нямаме, така че си чакаме търпеливо. Пък и все още не съм прочела другите на Лоуел. Тц-тц... то покрай тази "Вечна любов" какво ти време. Трябва да ги подхвана и да взема да ги лапна една след друга.

Сетих се... Така и така сме на темата, някой има ли "Проклятието на Анжелик" на Нора Робъртс? Питам, защото не си спомням дали го бях правила.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Сетих се... Така и така сме на темата, някой има ли "Проклятието на Анжелик" на Нора Робъртс? Питам, защото не си спомням дали го бях правила.

Според блога на Гането книгата предстои да бъде сканирана.

П.П.

Привет на новите попълнения и приятно изкарване при нас, дами. :yanim:

Редактирано от Lindsey (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според блога на Гането книгата предстои да бъде сканирана.

П.П.

Привет на новите попълнения и приятно изкарване при нас, дами. :yanim:

Добре. Мерси много. :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, може ли някоя от вас да ми изпрати "Да бягаш от страх" на Елизабет Лоуел. Чак не ми се вярва, че не съм я изтеглила, когато я имаше във Фанагория, но колкото и да се ровя не я намирам. В четвъртък рано сутринта ми е първия полет, а в БГ пристигам в петък следобяд. И сега освен багаж се запасявам с книги, филми...че освен дълги полети имам и часове висене на летищата. Хе, хе... а на връщане ще чета книжки, които ще държа в ръцете си... :) Lindsey, ще те споменавам в молитвите си, ако до утре вечер успееш да сканираш "Смърт посред бял ден" :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, може ли някоя от вас да ми изпрати "Да бягаш от страх" на Елизабет Лоуел. Чак не ми се вярва, че не съм я изтеглила, когато я имаше във Фанагория, но колкото и да се ровя не я намирам.

В четвъртък рано сутринта ми е първия полет, а в БГ пристигам в петък следобяд. И сега освен багаж се запасявам с книги, филми...че освен дълги полети имам и часове висене на летищата.

Хе, хе... а на връщане ще чета книжки, които ще държа в ръцете си... :)

Lindsey, ще те споменавам в молитвите си, ако до утре вечер успееш да сканираш "Смърт посред бял ден" :P

На варненки ни е ред за среша.Брой ни в сметките си,е не таз събота или неделя и все пак....
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще бъда във Варна до 1 октомври, тогава ми е обратния полет. Малко съм се заплеснала... скайпа ми е varnam58

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета видяхте ли новата книга на Норка от Бард? Как може да я пуснат на такава отвратителна хартия... и искат 13 лв. за нея срамота.... :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, може ли някоя от вас да ми изпрати "Да бягаш от страх" на Елизабет Лоуел. Чак не ми се вярва, че не съм я изтеглила, когато я имаше във Фанагория, но колкото и да се ровя не я намирам.

В четвъртък рано сутринта ми е първия полет, а в БГ пристигам в петък следобяд. И сега освен багаж се запасявам с книги, филми...че освен дълги полети имам и часове висене на летищата.

Хе, хе... а на връщане ще чета книжки, които ще държа в ръцете си... :yanim:

Lindsey, ще те споменавам в молитвите си, ако до утре вечер успееш да сканираш "Смърт посред бял ден" :yanim:

Съмняваш ли се в мен, половината вече е сканирана, правих почивка за вечеря и сега продължавам с другата половина, до час-два / с моткането/ ще я имаш. :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета видяхте ли новата книга на Норка от Бард? Как може да я пуснат на такава отвратителна хартия... и искат 13 лв. за нея срамота.... :yanim:

Хъммм, а коя е новата книга на Норчето? Нещо пак не съм в час:yanim: Редактирано от plop (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хъммм, а коя е новата книга на Норчето? Нещо пак не съм в час:yanim:

"Аленият шал на смъртта" е книжката. Ето линк към сайта на издателството: http://www.bard.bg/catalogue/?al=%C0&BookID=1321

Едит: Хммм, Варненки, вие така... лекинко сте ми близо в момента, едно 40 минути с междуградския транспорт /че абсурд да изкрънкам колата от баща ми/, та много ме изкушавате да ви се натреса на срещата. Да ви видя как я карате там... :yanim:

Редактирано от Lindsey (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Аленият шал на смъртта" е книжката. Ето линк към сайта на издателството: http://www.bard.bg/catalogue/?al=%C0&BookID=1321

Едит: Хммм, Варненки, вие така... лекинко сте ми близо в момента, едно 40 минути с междуградския транспорт /че абсурд да изкрънкам колата от баща ми/, та много ме изкушавате да ви се натреса на срещата. Да ви видя как я карате там... :ph34r:

`

Аааа, чудничко! Ше се замислим как да го натъманим.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заповядайте, дами, едно книжле от мен:

Елизабет Лоуел - Смърт посред бял ден

Приятно четене! :ph34r:

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако имате промочип за книжарници Хеликон, новата книга на Нора Робъртс в момента е с 10 процента намаление и излиза малко повече от 11,50лв. Иначе не си заслужава парите- една от неособено добрите й творби е.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятно четене! :)

Благодаря много за бързият скан! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, нуждая се от съвет. Направила съм си едно списъче с книги, които искам да си купя и донеса тук. Предполагам, че някои от вас вече са ги чели и бих искала да си кажете мнението дали си заслужава да ги пренасям. Елизабет Лоуел - Невинна като грях - Цената на измамата Аманда Куик - Компаньонката Лайза Клейпас - Непризнати грехове Катрин Стокет - Слугинята Бевърли Бартън - Любов с непознат Сандра Браун - Димна завеса - Зад кадър - Завист Приемам и други предложения. Ще артиса някой буркан с лютеничка,но за книгите ще се намери място. Предварителни благодарности.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, нуждая се от съвет. Направила съм си едно списъче с книги, които искам да си купя и донеса тук. Предполагам, че някои от вас вече са ги чели и бих искала да си кажете мнението дали си заслужава да ги пренасям.

Елизабет Лоуел - Невинна като грях

- Цената на измамата

Аманда Куик - Компаньонката

Лайза Клейпас - Непризнати грехове

Катрин Стокет - Слугинята

Бевърли Бартън - Любов с непознат

Сандра Браун - Димна завеса

- Зад кадър

- Завист

Приемам и други предложения. Ще артиса някой буркан с лютеничка,но за книгите ще се намери място.

Предварителни благодарности.

Аз имам "Невинна като грях" на Лоуел, но още не съм стигнала до нея. Доколкото знам е интересна, а на Куик "Компаньонката" била страхотна. За съжаление не успях да се сдобия с нея и живот и здраве след време ще се радвам на електронната версия. Можеш да си закупиш "Годеницата на дявола" на Стефани Лоурънс. Наистина страхотна книжка, тамън я подхванах. :cool: Останалите не съм ги чела, така че не мога да дам никакво мнение, а за други стойностни книги в момента не се сещам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наскоро си купих Сандра Браун - Зад кадър.Страхотна книга,малко по-криминална,но и любовното си го има,така че за нея смело Иначе другите: Аманда Куик - Компаньонката - също е готина Лайза Клейпас - Непризнати грехове - на мен ми хареса,но тъй като по принцип си харесва бебета,а пък й Джак е готин Другите нещо не мога да се сетя Димна завеса ей ся видях,че я имам,ама нещо не знам дали съм я завършила Това е от мен

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наскоро си купих Сандра Браун - Зад кадър.Страхотна книга,малко по-криминална,но и любовното си го има,така че за нея смело

Иначе другите:

Аманда Куик - Компаньонката - също е готина

Лайза Клейпас - Непризнати грехове - на мен ми хареса,но тъй като по принцип си харесва бебета,а пък й Джак е готин

Другите нещо не мога да се сетя

Димна завеса ей ся видях,че я имам,ама нещо не знам дали съм я завършила

Това е от мен

Завист определено си струва!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятно четене! :down:

Ох, мерси, мерси!!! Тъкмо днес ми е почивния ден. Намерих си какво да правя :biggrin: :biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам, дали ще те ползват менията ни,щото кслкото хора,толкоз и мнения,но да се изкажа "Зад кадър" - става,нищо особено като сюжет,добре разказано обаче. "Компаньонката" - слаба,като за авторката.Постни образи,крими елемент има,лееко прозрачен и не съм единствена с това виждане. /за еднократно четене/ "Непризнати грехове" - най-слабата от трити издадени.Не бих я купила,ако знаех що за чудо е и ако не е част от поредица. Твърдо подкрепям предложението да си вземеш "Годеницата на дявола".Много забавна,ако пък пуснат и останалите 16 книги /момичетата проверявали/, лелееее! е,ти можеш и на алангле евентуално да си ги дърпаш. Моето предложение е за тетралогияна на Нора Робъртс "Сватбена агенция".Засега на български са излезли първите две.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, нуждая се от съвет. Направила съм си едно списъче с книги, които искам да си купя и донеса тук. Предполагам, че някои от вас вече са ги чели и бих искала да си кажете мнението дали си заслужава да ги пренасям.

Елизабет Лоуел - Невинна като грях

- Цената на измамата

Аманда Куик - Компаньонката

Лайза Клейпас - Непризнати грехове

Катрин Стокет - Слугинята

Бевърли Бартън - Любов с непознат

Сандра Браун - Димна завеса

- Зад кадър

- Завист

Приемам и други предложения. Ще артиса някой буркан с лютеничка,но за книгите ще се намери място.

Предварителни благодарности.

Компаньонката съм я чела - наистина е много добра. Невинна като грях още не съм я почнала, но съм си я купила. Зад кадър също е много интересна. Завист е по-тежка в сравнение с другите. Ама и тя ми хареса.

Хехеххе то май всичките ми харесват. Ама която и да вземеш няма да сгрешиш. Аз ако бях на твое място, шях даги взема всичките :down::biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване