Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи (Част 3)

Препоръчан отговор

Не знам, дали ще те ползват менията ни,щото кслкото хора,толкоз и мнения,но да се изкажа

"Зад кадър" - става,нищо особено като сюжет,добре разказано обаче.

"Компаньонката" - слаба,като за авторката.Постни образи,крими елемент има,лееко прозрачен и не съм единствена с това виждане. /за еднократно четене/

"Непризнати грехове" - най-слабата от трити издадени.Не бих я купила,ако знаех що за чудо е и ако не е част от поредица.

Твърдо подкрепям предложението да си вземеш "Годеницата на дявола".Много забавна,ако пък пуснат и останалите 16 книги /момичетата проверявали/, лелееее! е,ти можеш и на алангле евентуално да си ги дърпаш.

Моето предложение е за тетралогияна на Нора Робъртс "Сватбена агенция".Засега на български са излезли първите две.

Като заговорихме за Сватбите на Нора,нещо не мога да преценя.

Обичам Нора,чета я с удоволствие,но тази поредица нешо ми е в полето,"кажи ся,тая книга за кво я купих"

Прочетох 1 книга и викам-ставаше.Сега чета 2 и мн трудно върви,дали не съм в настроение,или до толкова свикнах с малко интрига или приключение,

че този сюжет със седенето в имението нешо не ми допадна.

Направо като пиша тези редове,ми се иска сама да се убия,а за тези които са харесали тази поредица не знам какво им е.

та моля,нека някой да ме запали по тази поредица,защото направо ми се реве вече

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Да ти кажа чесно - съгласна съм напълно с брата на Мими, не само защото с мен нито си го обсъждала предварително, нито ми поиска мнението дали да ме пишеш или не - вярно имам само една глава и не отри

Аве вие скайп нямате ли. А ти от кво си обидена точно от помня ли дестина страници дето пренаписах? И от уважение към труда ти не казах нищо щото пък никой не е длъжен да може, но това трябва се чете?

Аз пък лично Съни не разбирам от какво те е заболяло. При условие, че при всяко споменаване на вампири и подобните им, ти започваш да ги плюеш, очакваш да ти поискаме съдействеие? При все че нееднокра

Публикувани изображения

Не знам, дали ще те ползват менията ни,щото кслкото хора,толкоз и мнения,но да се изкажа

....

"Непризнати грехове" - най-слабата от трити издадени.Не бих я купила,ако знаех що за чудо е и ако не е част от поредица.

....

На мен пък, Гале "Непризнати грехове" ми хареса. В предните книги си бях направила едно не особено добро мнение за Джак и преди да започна да чета книгата за него, бях скептично настроена, но Джак ме грабна от раз. Макар,че ми беше много наивно в началото неговото поведение, това внезапно желание на един човек от съвсем различна среда, да се влюби изведнъж в най-обикновено момиче с бебе в ръце.... :speak: Но и Ела беше сладка, въпреки страховете си и нежеланието за брак, тя успя да разбере кое е най-важно за нея и да разбере,че вече е свободна, въпреки че е омъжена. А предложението за брак беше много оригинално.

На мен ми се чете книжка и за сестричката на Либърти - Карингтън. Дали няма да я направи тетрилогия тази поредица Лайза Клейпас? :baby:

Редактирано от Слава (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви, момичета. Знаех си аз, че мога да разчитам на вас. :baby: За сега остава този списък с добавка книгата на Стефани Лоурънс. А първите две книги от поредицата на Нора ще поумувам дали да си и купя ги,защото после ще ме е яд, че няма да мога да имам и останалите. Но не се знае... :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

На мен ми се чете книжка и за сестричката на Либърти - Карингтън. Дали няма да я направи тетрилогия тази поредица Лайза Клейпас? :speak:

Еми, в FAQ(често задавани въпроси) в сайта на Лайза имаше въпроса дали ще продължи поредицата, и тя бе отговорила че първоначално я е планирала като трилогия, но се е радвала че има доста хора които се интересуват от Джо(брата за който не е писана книга) и е много вероятно в бъдеще да напише история за него. Но нищо конкретно така че може и да минат 1-2 годинки докато почне книгата, а пък може и да се откаже. Ще видим :baby:

А за Карингтън, хмм, още е мнооого рано да се говори. :/

Редактирано от djenitoo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

алангле евентуално да си ги дърпаш.

Ох уби ме тоз лаф не мога спра да се хиля. Приватизирам си го и туй то.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Бту, някой да има "Ласки и насилие" на Кони Мейсън? И дали ще може да я сканира?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бту, някой да има "Ласки и насилие" на Кони Мейсън? И дали ще може да я сканира?

Брррррррррррррр, най-най отвратителната книга на Конка и ми е в лична ТОП10 за най-непоносими книги. Публикувано изображение Имах я преди време и беше една от първите книги, с които скоропостижно се разделих и то с огроооомен кеф. Публикувано изображениеВсъщност това е единствената книга на Конито, която не притежавам, т.к. по принцип харесвам романите й:go ahead:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брррррррррррррр, най-най отвратителната книга на Конка и ми е в лична ТОП10 за най-непоносими книги. Публикувано изображение Имах я преди време и беше една от първите книги, с които скоропостижно се разделих и то с огроооомен кеф. Публикувано изображениеВсъщност това е единствената книга на Конито, която не притежавам, т.к. по принцип харесвам романите й:go ahead:

Подкрепям изказването с две ръце и два крака.Ега ти ужаса. Публикувано изображение Но я изчетох помня,ма не помня за какво става реч,само че е кошмар.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте момичета,новите книги ,които редактирате,къде могат да бъдат открити http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif и ако имате нужда от помощ ,аз съм насреща.благодаря :go ahead:

Редактирано от petera (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боже,боже като гледам новите попълнения,то тия дни единица за щастие ще да е равна на едно Xesi.

здравейте момичета,новите книги ,които редактирате,къде могат да бъдат открити http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif и ако имате нужда от помощ ,аз съм насреща.благодаря :clap:

Добре дошла, потърси на лични гореспоменатата Xesi и ще те оползотворим, че чак ще ти писне. Новосканирани или отредактирани сега се качват къде да е,докато момичетата оправят нещата.Следи тук в Дискусии....,а ако търсиш нещо конкретно, пусни питанка, има момичета-енциклопедии.Е,първо разгледай Линкове....

Редактирано от plqsak (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ох, добре тогава, на бързо ме отказахте да я искам тази книжка. Тогава благодаря и няма да я чета. :) Доверявам ви се, момичета!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боже,боже като гледам новите попълнения,то тия дни единица за щастие ще да е равна на едно Xesi.

...

Аз съм номер едно тези дни :clap:

здравейте момичета,новите книги ,които редактирате,къде могат да бъдат открити http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif и ако имате нужда от помощ ,аз съм насреща.благодаря :)

Скайпът ми е в профила ми, намери ме там и ще ти намеря работа до 2178 година поне.. :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, нуждая се от съвет. Направила съм си едно списъче с книги, които искам да си купя и донеса тук. Предполагам, че някои от вас вече са ги чели и бих искала да си кажете мнението дали си заслужава да ги пренасям.

Елизабет Лоуел - Невинна като грях

- Цената на измамата

Аманда Куик - Компаньонката

Лайза Клейпас - Непризнати грехове

Катрин Стокет - Слугинята

Бевърли Бартън - Любов с непознат

Сандра Браун - Димна завеса

- Зад кадър

- Завист

Приемам и други предложения. Ще артиса някой буркан с лютеничка,но за книгите ще се намери място.

Предварителни благодарности.

Аз съм чела само "Компаньонката" и мога да кажа, че адски ми хареса. Абсолютно в стила на авторката, главен герой който е здраво стъпил на земята и главна, която вятър я вее на бял кон (е Аманда е имала и по-хахави героини).Аз много се забавлявах с героите, кримката ми допадна, освен това си имаше и балове и преследвания, и бивши годеници и естествено любов...Аз съм без забележки към романа, препоръчвам го горещо и се надявам в близко бъдеще да ми се удаде да си го препрочета!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм чела само "Компаньонката" и мога да кажа, че адски ми хареса. Абсолютно в стила на авторката, главен герой който е здраво стъпил на земята и главна, която вятър я вее на бял кон (е Аманда е имала и по-хахави героини).Аз много се забавлявах с героите, кримката ми допадна, освен това си имаше и балове и преследвания, и бивши годеници и естествено любов...Аз съм без забележки към романа, препоръчвам го горещо и се надявам в близко бъдеще да ми се удаде да си го препрочета!

И аз много я харесах - дала съм подробно мнение в под-темите и съм и сложила оценка 10- нищо повърхностно не намерих, но това си е въпрос на вкус. Главният е много готин, аз си падам по герои, които могат да мислят и да се получи свестен диалог. В сюжета има от всичко, а голямата изненада си остава лошият. Моето мнение е че е страхотна книга и си струва четенето дори препрочитането.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добро утро,благодаря за сърдечното посрещане.със Хеси се опитвам да вляза в контакт на скайпа й от много време,но така и не успявам...може би има и друг адрес,различен от този във профила й ...затова пиша тук.отдавна искам да бъда във помощ,имам много свободно време и съм луда по книгите.имам и моя лична библиотека,но срещам трудности при сканирането.това засега.скайп-tonia175

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добро утро,благодаря за сърдечното посрещане.със Хеси се опитвам да вляза в контакт на скайпа й от много време,но така и не успявам...може би има и друг адрес,различен от този във профила й ...затова пиша тук.отдавна искам да бъда във помощ,имам много свободно време и съм луда по книгите.имам и моя лична библиотека,но срещам трудности при сканирането.това засега.скайп-tonia175

Не може да бъде,пробвай сега след 10 ч. Аз снощи вях на късно във връзка с неял
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би не си обърнала внимание, че скайпа й е с две долни черти една след друга. Но ако е друг проблема, може би тя ще те намери :rolleyes:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
аз най накрая да погледна нещо полезно и к'во да видя - книжка.Радост за душата.

Благодаря от сърце

Редактирано от Jamey (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси много за книжката! :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би не си обърнала внимание, че скайпа й е с две долни черти една след друга. Но ако е друг проблема, може би тя ще те намери :ph34r:

Намерихме се вече.. И дори успях да я сложа на стола на мъчението :baby:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Много благодаря за книжката. Жани, мога ли да те помоля само да сканнеш пак само предната корица, че тая във файла е леко отрязана?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерихме се вече.. И дори успях да я сложа на стола на мъчението :ph34r:

Така, така, няма само аз да се мъча, тая Скарлет е тооооооооооооолкова скучна http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване