Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи (Част 3)

Препоръчан отговор

Да кажа,че вече я прочетох,страхотна е,точно в стила на Нора

Отново благодарности

Леле, кога я излапа? .оО

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Да ти кажа чесно - съгласна съм напълно с брата на Мими, не само защото с мен нито си го обсъждала предварително, нито ми поиска мнението дали да ме пишеш или не - вярно имам само една глава и не отри

Аве вие скайп нямате ли. А ти от кво си обидена точно от помня ли дестина страници дето пренаписах? И от уважение към труда ти не казах нищо щото пък никой не е длъжен да може, но това трябва се чете?

Аз пък лично Съни не разбирам от какво те е заболяло. При условие, че при всяко споменаване на вампири и подобните им, ти започваш да ги плюеш, очакваш да ти поискаме съдействеие? При все че нееднокра

Публикувани изображения

Леле, кога я излапа? .оО

Ами един час ми стига,а и книгата беше готина и не е много дълга
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета докато четях Двоен образ на Нора Робъртс осъзнах че Ариел се споменава мимоходом в друга нейна книга Дръзко ченге (част от серията за семейство Станисласки)в която се разказва за Алекси и Бес!Дали същото важи и за Бут? :):hush::clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами един час ми стига,а и книгата беше готина и не е много дълга

Мда, това е вярно, но просто ме разби. На мен примерно ще ми трябва малко повече, отколкото на теб, хихих. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета имам нужда от малко помощ,понеже както всички съм "много добра" с аланглето.

Става въпрос за книгата "Любовен порив" на Катрин Кингсли /аз си я харесвам има мъъъничко мистика/,

та там има един поддържащ образ Рафаел-братчед на главния,много сладък.Може ли да дзякнете,дали пък няма книжка и за него.

Моля!Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета имам нужда от малко помощ,понеже както всички съм "много добра" с аланглето.

Става въпрос за книгата "Любовен порив" на Катрин Кингсли /аз си я харесвам има мъъъничко мистика/,

та там има един поддържащ образ Рафаел-братчед на главния,много сладък.Може ли да дзякнете,дали пък няма книжка и за него.

Моля!Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Според http://www.fantasticfiction.co.uk/k/katherine-kingsley/ е само една новела.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, така, няма само аз да се мъча, тая Скарлет е тооооооооооооолкова скучна http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Как, бе Гане, аз я харесвам Скарлет. Мисля, че са доближава Александра до стила на Маргарет Мичъл, но ще пусна по-подробен коментар друг път, че съм на една бира и....
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според http://www.fantasticfiction.co.uk/k/katherine-kingsley/ е само една новела.

Благодаря,ама ми е мъчно.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според http://www.fantastic...erine-kingsley/ е само една новела.

А според fictiondb има още две свързани с нея, но нито една не е за него http://www.fictiondb.com/author/katherine-kingsley~series~related-books~6786.htm

Как, бе Гане, аз я харесвам Скарлет. Мисля, че са доближава Александра до стила на Маргарет Мичъл, но ще пусна по-подробен коментар друг път, че съм на една бира и....

Аз съм на две, но това не ми помага да я харесам Публикувано изображение Такива книги бих ги гледала само филмирани. Но си е въпрос на вкус. Все пак си е книга от около 1000 страници (2 тома от по около 500стр.), изпълнена с толкова много описания, че чак свят ти се завива. Както и преди съм споменавала, обичам диалога в романите, прекаленото описание на интериор, дрехи, природа, събития, битки и т.н. не ми е много по вкуса. Може би затова ми е скучна... Публикувано изображение

И понеже Тори много си ме обичка, следващите за редакция сигурно ще са Сбогуване с Чарлстън... Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

И понеже Тори много си ме обичка, следващите за редакция сигурно ще са Сбогуване с Чарлстън... Публикувано изображение

Извади късмет, пробутах я на една от новичките :whist:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
абе к'во става тука: става-изнедада,лягам - изненада

оправихте ми деня,преди да е започнал

Страшна си,мерси много

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, Жани, за сканираните книги :clap:

Редактирано от ganinka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:whist: Здравейте, Търся на български книгите: Джоана Линдзи - The Pursuit (2002) Джули Гарууд - Guardian Angel (2005) {и ако има The Lion's Lady (1988)} Тези 2 поредици много ми харесват! Ако някой може да ми помогне да ги намеря - БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:whist: Здравейте,

Търся на български книгите:

Джоана Линдзи - The Pursuit (2002)

Джули Гарууд - Guardian Angel (2005) {и ако има The Lion's Lady (1988)}

Тези 2 поредици много ми харесват! Ако някой може да ми помогне да ги намеря - БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !

Ако ми pратиш мейла си на лс, ще ти пратя фенпревода на книгата на Джоана, а за поредицата на Джулката може да ти отговори Съни (cheetah)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:ph34r: Здравейте,

Търся на български книгите:

Джоана Линдзи - The Pursuit (2002)

Провери си мейла :down:

Здравейте някой има ли книгата на Нора Робъртс - Видение в бяло

Ако искаш да се сканира, мила, книгата излезе преди около 4 месеца и за повечето от нас е рано за сканиране...

Редактирано от ganinka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ми pратиш мейла си на лс, ще ти пратя фенпревода на книгата на Джоана, а за поредицата на Джулката може да ти отговори Съни (cheetah)

Джулето Гарууд на бг засега трудно ще я намериш. Говоря за тази поредица де защото се работи по издаването й и за да изпреваря въпроса ти не мога още да се ангажирам със срокове тъй като процеса е труден и включва много фактори, но ще я има.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да споделя една невероятна изненада, поне за мен си е такава.Както си разглеждам преди малко в Пингвините и щях да се гътна пред рафтовете. Имаше книга на Ирис- Нощта на изкусителя, а досега в тази книжарница откакто е отворила никога не е имало нищо на Ирис. Само е жалко, че беше роман на Лидия Джойс, откакто прочетох Воалът на нощта съм алергична към нея. Но да беше Годеницата на дявола примерно и с бой не могат да ми я отнемат. Но не посмях да питам дали ще докарват още Ирисчета, за да не разпръсна добрата магия. Дано продължат все така!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, от адски много време търся Sarah's Child (1985) От любов на Линда Хауърд.

Ако някой я има ще може ли да я скенира,защото ме гложди страшно любопитство.

Много мерси предварително :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си таковам късмета, в болнични съм и се кефех,че ще си чета книжки от компа, ще редактирам или поне да видя какво ново от вас. Нъцки! Зеха, че ми спряха тока за 6 часа! то не бе вода,то не бе ток.Добре,че на хатрийка имах Норчето с първа книга от "Сватбена агенция" На мен ми допада и си я предъвквах.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! От доста време се чудех какво става с фанагория и явно правилно съм схванала, че има проблем със сайта. От много време чакам фен превода на 10-тата книга на серията за емейство Малори и се питах дали вече не е готова и как мога да я намеря и къде :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване