Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи (Част 3)

Препоръчан отговор

Здравейте ! От доста време се чудех какво става с фанагория и явно правилно съм схванала, че има проблем със сайта. От много време чакам фен превода на 10-тата книга на серията за емейство Малори и се питах дали вече не е готова и как мога да я намеря и къде :cool:

Книжката излезе преди два месеца някъде, ако не се лъжа и все още не е преведена. Екипът преводачки имат преди нея един малък списък, който трябва да изпълнят преди да се заемат и с тази книга за Малори. Вярно, не съм много запозната с нещата, но пък най-малкото е, че няма как да стане да бъде преведена и редактирана в рамките на месец. :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Да ти кажа чесно - съгласна съм напълно с брата на Мими, не само защото с мен нито си го обсъждала предварително, нито ми поиска мнението дали да ме пишеш или не - вярно имам само една глава и не отри

Аве вие скайп нямате ли. А ти от кво си обидена точно от помня ли дестина страници дето пренаписах? И от уважение към труда ти не казах нищо щото пък никой не е длъжен да може, но това трябва се чете?

Аз пък лично Съни не разбирам от какво те е заболяло. При условие, че при всяко споменаване на вампири и подобните им, ти започваш да ги плюеш, очакваш да ти поискаме съдействеие? При все че нееднокра

Публикувани изображения

Да аз открих един списък с работни проекти, ако не е много нахално от моя страна да попитам има ли тема където да следя прогреса им или ....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да аз открих един списък с работни проекти, ако не е много нахално от моя страна да попитам има ли тема където да следя прогреса им или ....

Ммм, май нямаме такава тема. Поне аз не съм забелязала. Но попитай лично Съни (cheetah) и тя ще ти обясни как точно стоят нещата. :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета,скоро се сетих за една книга,която четох отдавна и исках да си я препрочета,но не мога да си спомня коя беше :)Та ето: Той беше ослепял по някакъв начин и неговата годеница като го видяла избягала...Книгата започва с това че главната я назначават в имението на главния като болногледачка.Помня че ми беше интересна и че главната всъщност беше покаялата се годеница...Историческа е...Някой сеща ли се?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета,скоро се сетих за една книга,която четох отдавна и исках да си я препрочета,но не мога да си спомня коя беше :)Та ето:

Той беше ослепял по някакъв начин и неговата годеница като го видяла избягала...Книгата

започва с това че главната я назначават в имението на главния като болногледачка.Помня че ми беше интересна и че главната всъщност беше покаялата се годеница...Историческа е...Някой

сеща ли се?

Твой завинаги на Тереза Мадейрос.Супер избор! Можеш да я дръпнеш от Линкове.... Редактирано от plqsak (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ммм, май нямаме такава тема. Поне аз не съм забелязала. Но попитай лично Съни (cheetah) и тя ще ти обясни как точно стоят нещата. :)

По книгата Малъри 10 за батко Ричард се работи усилено Е в началото сме щото са къде пет проекта, но.... Не знам какво искаш следиш, но като стане готова определено ще се чуе.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По книгата Малъри 10 за батко Ричард се работи усилено Е в началото сме щото са къде пет проекта, но.... Не знам какво искаш следиш, но като стане готова определено ще се чуе.

Ммм, не ставаше въпрос за мен, Съни, а за потребителката над мен. Според нея би било хубаво, ако има тема, в която да се споменава как вървял прогресът.

Аз иначе доколкото съм запозната работите по превода, но все пак не е единственият. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма тема и не мисля, че е необходимо да има чак тема.

В темата с линковете се обновява редовно информацията кое е готово, кое се работи и кое предстои да се работи.. А и да не е направено за момента, в близките дни ще се обнови.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, от адски много време търся Sarah's Child (1985) От любов на Линда Хауърд.

Ако някой я има ще може ли да я скенира,защото ме гложди страшно любопитство.

Много мерси предварително :cool:

Аз я имам, ще я дам на Жанито със следващата партида книжки за сканиране ...

Аз съм на две, но това не ми помага да я харесам Публикувано изображение Такива книги бих ги гледала само филмирани. Но си е въпрос на вкус. Все пак си е книга от около 1000 страници (2 тома от по около 500стр.), изпълнена с толкова много описания, че чак свят ти се завива. Както и преди съм споменавала, обичам диалога в романите, прекаленото описание на интериор, дрехи, природа, събития, битки и т.н. не ми е много по вкуса. Може би затова ми е скучна...

И аз да се вмъкна като черна станция: Гане, и аз съм като като теб - дай ми диалог и действие... Определено книги в стила на "Война и мир" не са ми по вкуса. Чела съм класиките някога (май много отдавна беше :lol6: ), и някои от тях даже с удоволствие, доколкото си спомням, но сега не бих ги изтраяла... Според мен, за такива книги трябва да си философски и съзерцателно настроен, както аз не съм и май няма да съм скоро! ;)

Хммм, Варненки, вие така... лекинко сте ми близо в момента, едно 40 минути с междуградския транспорт /че абсурд да изкрънкам колата от баща ми/, та много ме изкушавате да ви се натреса на срещата. Да ви видя как я карате там... :)

Галето ми пусна мухата за среща в сряда - 22.09., да се видим и с varnam, а ако можеш и ти да прескочиш ще е чудно! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif Ама още не съм ги метнала с организацията... Ще ти пиша по-подробно и точно на л.с. утре или вдругиден.

Та всички варненки да се настройват за среща и да си гледат л.с.-тата в следващите два дни!

Редактирано от IvaIgnatova (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, заповядайте поредното книжле, сканирано от rumi_1461:

Сандра Браун - Сделка за милиони

Благодаря за книжката, Руми. :clap:

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ауу каква приятна изненада :clap::wors: Отдавна не бях чела нещо на моята любимка Сандра. Благодаря много за книжката http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за всички хубави книжки, които сте качили и за труда, който сте положили. :wors::clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря за книгата на Сандра.търся книги на Джеймс Патерсън.ако някой ми подхвърли нещо,ще съм много благодарна :)

Редактирано от petera (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, заповядайте поредното книжле, сканирано от rumi_1461: Сандра Браун - Сделка за милиони Благодаря за книжката, Руми. Благодаря на Гането за помоща,при окончателното сглобяване и качване,щото още не съм се усъвършенствала! :super::wors::wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета , благодаря за всички качени книжки и за труда който полагате да ни осигурите тази радост! Видяхте ли втората книга от поредицата "Проклятието на клана Маклийн" /MacLean Curse/ http://######/details.php?id=234879&hit=1

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета , благодаря за всички качени книжки и за труда който полагате да ни осигурите тази радост!

Видяхте ли втората книга от поредицата "Проклятието на клана Маклийн" /MacLean Curse/

http://######/details.php?id=234879&hit=1

Уауууууууу,Cheetah/Dream Team

Мерси много момичета :super:

Страхотна изненада http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета , благодаря за всички качени книжки и за труда който полагате да ни осигурите тази радост!

Видяхте ли втората книга от поредицата "Проклятието на клана Маклийн" /MacLean Curse/

Аз също много благодаря за бързата реакция, но бих искала да отбележа, че според мен честта да предостави книгата на вашето внимание би трябвало да е на преводачите или ако ги няма в момента, на човека отговорен за всеки ред, който четете благодарение на неуморните усилия на Dream Team. Та ще ви помоля за в бъдеще хората изстрадали и препотили тези преводи да си ги представят сами. Аз лично чаках едната от двете преводачки да я представи /другата е и редактор дори, но в момента не може/. Ако не щях аз да го направя като лично отговорна за всяка написана буква. Както и да е радвайте се на книжката. Хубава е и ни костваше доста, но пък си заслужаваше и беше купон. Приятно четене на "Градушко" от мен.

Уауууууууу,Cheetah/Dream Team

Мерси много момичета :super:

Страхотна изненада http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Кефи се Наде, много е гот.

Редактирано от cheetah (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, момичета и привет от мен на българска земя :D . Много ще се радвам ако се видим на 22.09. Само кажете къде и кога и ще бъда на линия. Ако има желаещи да сканират ще се опитам да открия несканирани още книги и ще ги донеса на срещата. Само ще помоля след като се сканират да ми ги върнете, е на сина ми, защото не искам да ви припирам с времето. Имам първите 4 книги на "Изключителна жена" на Барбара Бредфорд, за които съм сигурна, че все още ги няма сканирани. Имам и "Здравей, тъма" на Сандра. Да допълня, че намерих 22 книги, които все още не са сканирани от работливите пчелички :)

Редактирано от varnam (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, както всички вече всички разбрахте втората книжка от поредицата Проклятието на МакЛийн е готова и е качена в Замунда от Смърфи. Постарахме се много за да я видите на роден език и се надяваме да се забавлявате с Грегор и Вениша колкото нас докато работихме по нея.

Тя нямаше да стане факт без Съни, Крис и всички останали момичета от Dream team. Благодара ви момичета за помоща, подкрепата и най-вече за това че сте страхотни приятелки, http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif ако само преди няколко месеца някой ми беше казал, че от мен ще излезе преводач нямаше да повярвам.

Пожелавам на всички приятни мигове с нашето бебче.

Редактирано от sanian (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз се радвам, благодаря за труда на всички. :ph34r:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, както всички вече всички разбрахте втората книжка от поредицата Проклятието на МакЛийн е готова и е качена в Замунда от Смърфи. Постарахме се много за да я видите на роден език и се надяваме да се забавлявате с Грегор и Вениша колкото нас докато робатихме по нея.

Тя нямаше да стане факт без Съни, Крис и всички останали момичета от Dream team. Благодара ви момичета за помоща, подкрепата и най-вече за това че сте страхотни приятелки, http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif ако само преди няколко месеца някой ми беше казал, че от мен ще излезе преводач нямаше да повярвам.

Пожелавам на всички приятни мигове с нашето бебче.

Страхотна новина! Благодаря на всички, които са се потрудили и са вложили усилия, свободно време и огромно желание!!!! Целувки на всички!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер,огромни благодарности на всички за труда! :ph34r::wors::(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Браво дами, страшни сте! Много благодаря за възможността толкова скоро да се насладим и на втората книжка от тази великолепна поредица! :P
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, които са участвали в проекта, за да може да бъде достъпен за нам неграмотните, страхотна изненада ни поднесохте!Публикувано изображение

Редактирано от Xesi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване