Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи (Част 3)

Препоръчан отговор

абе,кво е туй читанка? :blink: аз гледам наште линкове,там нещо номерацията.....

Петата, доколкото знам, още не е сканирана, а 6 е фен превод на група момичета от един друг форум, които също издирваха петата, за да направят сверка относно някои имена... Ако някой я има, моля да я сканира. Мисля, че същите момичета в момента превеждат и още книги от тази поредица. lazardel би могла да внесе повече яснота докъде са стигнали.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Да ти кажа чесно - съгласна съм напълно с брата на Мими, не само защото с мен нито си го обсъждала предварително, нито ми поиска мнението дали да ме пишеш или не - вярно имам само една глава и не отри

Аве вие скайп нямате ли. А ти от кво си обидена точно от помня ли дестина страници дето пренаписах? И от уважение към труда ти не казах нищо щото пък никой не е длъжен да може, но това трябва се чете?

Аз пък лично Съни не разбирам от какво те е заболяло. При условие, че при всяко споменаване на вампири и подобните им, ти започваш да ги плюеш, очакваш да ти поискаме съдействеие? При все че нееднокра

Публикувани изображения

Петата, доколкото знам, още не е сканирана, а 6 е фен превод на група момичета от един друг форум, които също издирваха петата, за да направят сверка относно някои имена... Ако някой я има, моля да я сканира. Мисля, че същите момичета в момента превеждат и още книги от тази поредица. lazardel би могла да внесе повече яснота докъде са стигнали.

А, схванах благодаря.Грешката е вярна.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето една от тези книжки

Нора Робъртс - Проклятието на Анжелик

Приятно четене!!!

П.П. Имам готова Сандра Браун - Завист.Да я пускам ли , или да изчакам още,незнам кога е излязла :blink:

Много ти благодаря за скана!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето една книжка и от мен да и се радвате :ph34r:http://dox.bg/files/dw?a=402fa466db - Сандра Браун - Здравей,тъма

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П.П. Имам готова Сандра Браун - Завист.Да я пускам ли , или да изчакам още,незнам кога е излязла :ph34r:

Благодаря много за книжките Руми!

Но "Завист" според мен е рано, защото излезе Юли 2010.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Огромни благодарности на всички момичета за новокачените книжки http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif С доста нови придобивки сме се дообогатили тези дни :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

5-тата вече има фен превод, едно момиче го е направило, но наистина имаме нужда от книгата на ИнфоДар. Иначе вече са преведени 7-ма и 8-ма, а в момента се превеждат 9-та и 10-та. Превеждаме съвместно 2 форума, защото поредицата е голяма.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами рекох да дръпна поредицата и имам питане-не е сканирана 5 книга,или има грешка в номерацията

Лоръл К. Хамилтън

Поредица "Анита Блейк"

1.Престъпни удоволствия

2.Усмихнатият труп

3.Циркът на прокълнатите

4.Кафенето на лунатиците

6.Смъртоносен танц

А ако някой може да метне поне първата ще е гот,защото няма сийдъри-никакви

Няма грешка,№5 "Кървави кости" не е сканирана.

Всички останали ги има в Читанка.Страхотни са,и са писани отдавна,та всички сегашни авторки са краднали от Лоръл Хамилтън.

Ако ти се чете добре написана,леко фантастична книга,пробвай с "Игрите на глада" на Сюзан Колинс.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами рекох да дръпна поредицата и имам питане-не е сканирана 5 книга,или има грешка в номерацията

Лоръл К. Хамилтън

Поредица "Анита Блейк"

1.Престъпни удоволствия

2.Усмихнатият труп

3.Циркът на прокълнатите

4.Кафенето на лунатиците

6.Смъртоносен танц

А ако някой може да метне поне първата ще е гот,защото няма сийдъри-никакви

А и героинята е много свежа-Анита Блейк.Аз в началото не я възприемах и то заради името.Звучеше ми някак несериозно като на някаква огромна испанка и какво ли още не.

Обаче после ѝ свикнах.Много е корава ,ама пък тези пингвини...ц-ц.

Иначе и аз клоня,направо полягам към Жан-Клод(и с това име имах едно на ум.последния да затвори вратата)-един ми е симпатичен,някак не като другите зли вампири.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

5-тата вече има фен превод, едно момиче го е направило, но наистина имаме нужда от книгата на ИнфоДар. Иначе вече са преведени 7-ма и 8-ма, а в момента се превеждат 9-та и 10-та. Превеждаме съвместно 2 форума, защото поредицата е голяма.

Супер ме зарадва тази новина. Браво на преводачките за ентусиазма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мале, момичета колко много съм изтървала тия дни. Писали сте, писали... сканирали, сканиралиии. Благодаря за новите книжки.

Ето още една от Ивето.

Предчувствие за буря - Нора Робъртс

Нямам много време за сканиране, но от ноември месец съм вече в къщи и се захващам със книжките, които ме чакат. Имам и една голяма торба и от Varnam. Чака ме голямо сканиране. :)

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много за книжката!!! :clap: Имам една молба!Много харесвам романите на Даяна Палмър(Сюзън Кайл).Търся „Чужда жена“,„Изумителна тайна“,„Под прикритие“ от Диана Палмър.„Истински цветове“,„Богатата наследница“,„Нощна треска“,„Любовен плам“ от Сюзън Кайл.Ако някой има от тях приготвени за сканиране и има време,МОЛЯ :wors::wors::wors: да пусне някоя...... Благодаря предварително!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много за книжката!!! :clap:

Имам една молба!Много харесвам романите на Даяна Палмър(Сюзън Кайл).Търся „Чужда жена“,„Изумителна тайна“,„Под прикритие“ от Диана Палмър.„Истински цветове“,„Богатата наследница“,„Нощна треска“,„Любовен плам“ от Сюзън Кайл.Ако някой има от тях приготвени за сканиране и има време,МОЛЯ :wors::wors::wors: да пусне някоя......

Благодаря предварително!!!

„Истински цветове“,„Богатата наследница“ съм ги сканирала. Моля за няколко дни търпение и ще ви ги пусна - тях и още няколко други нови сканове.
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чужда жена - Даяна Палмър

Руми, ето я. :biggrin:

момичета, аз пускала ли съм я тази книжка друг път? :rolleyes:

Редактирано от Слава (преглед на промените)
  • Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за новите сканове :] Трябва в скоро време и аз да се стегна и да сканирам най-сетне списъка който съм си набелязала. :Д

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Руми, ето я. :wors:

момичета, аз пускала ли съм я тази книжка друг път? :)

Мерси за новите сканове, Жани. Не беше пускана преди. Редактирано от NELG (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Руми, ето я. :)

момичета, аз пускала ли съм я тази книжка друг път? :eek:

Много,много благодаря мила :):);) !!!Започвам веднага да чета :lol6:

„Истински цветове“,„Богатата наследница“ съм ги сканирала. Моля за няколко дни търпение и ще ви ги пусна - тях и още няколко други нови сканове.

Ще чакам с огромно нетърпение!!! :) Предварително благодаря!!! :wors::wors::wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,наскоро разбрах за проблема с Фанагория,но за моя радост виждам,че тук размяната на книги продължава с пълна сила.Опитах се да си сваля 3 книги на Елизабет Лоуъл,но явно файловете вече са премахнати,затова много моля ако някой може да ми ги изпрати на мейл [email protected],ще съм страшно благодарна. Става въпрос за "Смърт посред бял ден","Седемте гряха","Подвижна мишена" и нещо друго ново,ако съм пропуснала.Благодаря предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета ето книжките отново за този който не е успял да си ги свали: http://dox.bg/files/dw?a=95af47670b http://dox.bg/files/dw?a=ac622ba43c http://dox.bg/files/dw?a=4e5e457e15 Приятно четене!!!

Редактирано от rumi_1461 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

rumi_1461 много ти благодаря за книгите,направи рождения ми ден още по хубав.Благодаря ти още веднъж! :rolleyes:

Редактирано от axagata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване