Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи (Част 3)

Препоръчан отговор

Здравей, искам да попитам някой знаели дали "Лукс" на Ана Годбърсън е първа книга от поредицата Живот на Върха или има други книги преди нея мн благодаря предварително :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Да ти кажа чесно - съгласна съм напълно с брата на Мими, не само защото с мен нито си го обсъждала предварително, нито ми поиска мнението дали да ме пишеш или не - вярно имам само една глава и не отри

Аве вие скайп нямате ли. А ти от кво си обидена точно от помня ли дестина страници дето пренаписах? И от уважение към труда ти не казах нищо щото пък никой не е длъжен да може, но това трябва се чете?

Аз пък лично Съни не разбирам от какво те е заболяло. При условие, че при всяко споменаване на вампири и подобните им, ти започваш да ги плюеш, очакваш да ти поискаме съдействеие? При все че нееднокра

Публикувани изображения

Здравей, искам да попитам някой знаели дали "Лукс" на Ана Годбърсън е първа книга от поредицата Живот на Върха или има други книги преди нея мн благодаря предварително :rolleyes:

Мда, точно така е. "Лукс" е първата книга от четирилогията "Живот на Върха" на Ана Годбърсън. Доколкото знам, книгите са в следната последователност: "Лукс","Клюки", „Завист" и „Величие" като първите двенки вече излязоха у нас. Но аз все още им се помайвам и не мога да се престраша да се сдобия с тях?!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Преди време бях чела една книга и сега не мога да се сетя нито името на книгата, нито автора. Разказваше се за една девойка, която я отвлече главния, заедно с нейната приятелка. Докато двете бяха пленнички правеха някакви номера. Веднъж май бяха взели да нарежат дрехите на главния и на неговите хора, вместо да ги зашият. Накрая се бяха оженили и вече бяха горе-долу добре. Тогава трябваше да се проведе турнир, в който участваха главния и роднините на главната. Тя го беше накарала да обещае, че няма да нарани роднините й. Той почти се беше оставил да го убият, докато се защитаваше от нейните роднини, защото не смееше да ги нападне (нали беше обещал). Много ще се радвам някой да се сети как се казваше тази книга. Искам също да ви питам от къде теглите книжки на английски. Аз търся по разни торент сайтове, но не успявам да намеря много от книгите, които търся. Благодаря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда, точно така е. "Лукс" е първата книга от четирилогията "Живот на Върха" на Ана Годбърсън. Доколкото знам, книгите са в следната последователност: "Лукс","Клюки", „Завист" и „Величие" като първите двенки вече излязоха у нас. Но аз все още им се помайвам и не мога да се престраша да се сдобия с тях?!

Ох, Боби,с този Лукс съм стигнала до под крушата и непрекъснато се чудя да взимам ли и втората част. Но корицата много съблазнява. Само ако стилът беше по-разчупен няма какво да го мисли човек, а си набавя всички книги и си свирка. Обаче героите са ми малко странни и съм в един размисъл :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, мацки ;) Аз тези дни съм много ползотворна от към четене, на фона на двуседмичното ми напредване по първата част на Шана. И както се бях леко отегчила към края на първа част и се чудех какво толква ме е впечатлило в тази книга преди години, втората част я прочетох за нула време и вече си припомних :D Освен това тези дни на един дъх прочетох и Омагьосаните. И нея я бях чела преди години, но почти нищо не помнех. Страшно ми хареса и ми задоволи нуждата от мистерии и магии за малко :) Другите две книги от поредицата явно са историите на другите две любовни двойки в романа - и тях ще е хубаво да ги прочета. Сега мисля да подхвана Роза през зимата. И нея съм я чела, но нямам никакви спомени. Но, като чета темата с класациите, присъства с достойно място в тях :yanim: След това мисля да прочета Венчило с дявола или нещо такова беше. Не ми звучи познато, като заглавие но по класациите блести доста :help: Ще ми се да си припомня и романите от поредицата за сем.Малори... Общо взето, като попреглеждам темата с Топ10, си набелязах поне 20 книги, които искам да прочета наведнъж, ако може :D Само да имах малко повече време за четете и да напредвах по-бързичко. Но така ще се наслаждавам на всяка книга по-дълго :) Ще ми се и аз да се включа в някоя класация, но още съм до никъде с припорнянето на съдържанието на книгите, които съм чела...да не говорим за новите попърнения.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Искам също да ви питам от къде теглите книжки на английски. Аз търся по разни торент сайтове, но не успявам да намеря много от книгите, които търся.

Благодаря

На англ. тегля основно от http://www.demonoid.com/ или от http://www.4shared.com/ В demonoid има много голям избор, вкл. и на аудио книги. Ако нямаш регистрация, дебни когато пуснат свободни регистрации, за да си направиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Преди време бях чела една книга и сега не мога да се сетя нито името на книгата, нито автора. Разказваше се за една девойка, която я отвлече главния, заедно с нейната приятелка. Докато двете бяха пленнички правеха някакви номера. Веднъж май бяха взели да нарежат дрехите на главния и на неговите хора, вместо да ги зашият. Накрая се бяха оженили и вече бяха горе-долу добре. Тогава трябваше да се проведе турнир, в който участваха главния и роднините на главната. Тя го беше накарала да обещае, че няма да нарани роднините й. Той почти се беше оставил да го убият, докато се защитаваше от нейните роднини, защото не смееше да ги нападне (нали беше обещал). Много ще се радвам някой да се сети как се казваше тази книга.

Искам също да ви питам от къде теглите книжки на английски. Аз търся по разни торент сайтове, но не успявам да намеря много от книгите, които търся.

Благодаря

Това е Кралството на мечтите на Джудит Макнот. Книжка първа от една много сладка поредица.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Преди време бях чела една книга и сега не мога да се сетя нито името на книгата, нито автора. Разказваше се за една девойка, която я отвлече главния, заедно с нейната приятелка. Докато двете бяха пленнички правеха някакви номера. Веднъж май бяха взели да нарежат дрехите на главния и на неговите хора, вместо да ги зашият. Накрая се бяха оженили и вече бяха горе-долу добре. Тогава трябваше да се проведе турнир, в който участваха главния и роднините на главната. Тя го беше накарала да обещае, че няма да нарани роднините й. Той почти се беше оставил да го убият, докато се защитаваше от нейните роднини, защото не смееше да ги нападне (нали беше обещал). Много ще се радвам някой да се сети как се казваше тази книга.

Искам също да ви питам от къде теглите книжки на английски. Аз търся по разни торент сайтове, но не успявам да намеря много от книгите, които търся.

Благодаря

Да не е Джудит Макнот - Кралство на мечтите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, мацки :)

Аз тези дни съм много ползотворна от към четене, на фона на двуседмичното ми напредване по първата част на Шана. И както се бях леко отегчила към края на първа част и се чудех какво толква ме е впечатлило в тази книга преди години, втората част я прочетох за нула време и вече си припомних :D

Освен това тези дни на един дъх прочетох и Омагьосаните. И нея я бях чела преди години, но почти нищо не помнех. Страшно ми хареса и ми задоволи нуждата от мистерии и магии за малко :) Другите две книги от поредицата явно са историите на другите две любовни двойки в романа - и тях ще е хубаво да ги прочета.

Сега мисля да подхвана Роза през зимата. И нея съм я чела, но нямам никакви спомени. Но, като чета темата с класациите, присъства с достойно място в тях :baby:

След това мисля да прочета Венчило с дявола или нещо такова беше. Не ми звучи познато, като заглавие но по класациите блести доста :blink: Ще ми се да си припомня и романите от поредицата за сем.Малори...

Общо взето, като попреглеждам темата с Топ10, си набелязах поне 20 книги, които искам да прочета наведнъж, ако може :D Само да имах малко повече време за четете и да напредвах по-бързичко. Но така ще се наслаждавам на всяка книга по-дълго :)

Ще ми се и аз да се включа в някоя класация, но още съм до никъде с припорнянето на съдържанието на книгите, които съм чела...да не говорим за новите попърнения.

"Роза през зимата" я привърших преди няколко дена и се оказа наистина прекрасна книга с прекрасна история. Така че я препрочитай набързо.(; А относно "Венчило с дявола" само мога да те изгледам тряснато и да те попитам изненадано "Как си могла да я пропуснеш?!" - реторичен въпрос. Страхотна книжка, супер забавна и задължително я лапай и нея. Освен семейство Малори, които са ни любимци на всички от форума, също така мисля, че трябва да прочетеш и на Джудит Макнот поредицата за Уестморланд, ако не си я чела. Това е друга прекрасна поредица след тази за Малори. :baby:

Слава, благодаря ти много за книгата на Норчето!

Относно въпроса на v3s3lka, книги има по всички тракери, макар че тези в демоноида преобладават. Между другото, също така ако потърсиш някоя онлайн библиотека (тип Читанката) и там ще попаднеш на много. Аз така попаднах на най-голямата испанска с книги на испански. ;)

Редактирано от stasungera (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А относно "Венчило с дявола" само мога да те изгледам тряснато и да те попитам изненадано "Как си могла да я пропуснеш?!" - реторичен въпрос. Страхотна книжка, супер забавна и задължително я лапай и нея. Освен семейство Малори, които са ни любимци на всички от форума, също така мисля, че трябва да прочетеш и на Джудит Макнот поредицата за Уестморланд, ако не си я чела. Това е друга прекрасна поредица след тази за Малори. :cool:

Ами пропуснала съм я в младешките ми години,защото тогава нямаше кой да питам дали някоя книга си струва или не. Та като видях, че романите на Джоана Линдзи, Хедър Греъм и авторката на Шана /все не мога да й запомня фамилията/ нямат пропуск, ги изредих всичките техни книги. Но сега, като реша да свалям някое често споменавано заглавие из темите и видя корицата на файла си спомням, че съм я чела. Сега се оказа, че и Принцеса Александра съм я чела. Реших да я дръпна и нея, защото ме заинтригуваха коментарите. Нямам никакъв спомен за какво ставаше дума и дали ми хареса тогава, но като видях корицата си я спомних :)

Но Венчило с дявола не ми е позната дори и на картинка :D Така, че явно съм я пропуснала тогава :rolleyes: Но ще се поправя в най-скоро време :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами пропуснала съм я в младешките ми години,защото тогава нямаше кой да питам дали някоя книга си струва или не. Та като видях, че романите на Джоана Линдзи, Хедър Греъм и авторката на Шана /все не мога да й запомня фамилията/ нямат пропуск, ги изредих всичките техни книги. Но сега, като реша да свалям някое често споменавано заглавие из темите и видя корицата на файла си спомням, че съм я чела. Сега се оказа, че и Принцеса Александра съм я чела. Реших да я дръпна и нея, защото ме заинтригуваха коментарите. Нямам никакъв спомен за какво ставаше дума и дали ми хареса тогава, но като видях корицата си я спомних :hush:

Но Венчило с дявола не ми е позната дори и на картинка :D Така, че явно съм я пропуснала тогава :cool: Но ще се поправя в най-скоро време :)

"Принцеса Алесандра" също е страхотна книжка. То и двете преведени от поредицата са много хубави, но тази специално за мен накланя везните пред "Брачна авантюра". Определено си заслужават да бъдат прочетени.(:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Принцеса Алесандра" също е страхотна книжка. То и двете преведени от поредицата са много хубави, но тази специално за мен накланя везните пред "Брачна авантюра". Определено си заслужават да бъдат прочетени.(:

Е, тук няма как да не се съглася... как ми се прииска да е при мен книжката, да си я разлистя, да си пропомня някой и друг момент... :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, някоя от вас има ли " Ангел на греха " на Джоана Линдзи в пдф формат?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, някоя от вас има ли " Ангел на греха " на Джоана Линдзи в пдф формат?

Пратила съм я на пощата ти!!! :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета,искам да ви питам за една книга-на вампирска тематика или нещо подобно.Започва с това как едно момиче е изпратено от родителите си в пансион заради странните си способности,които тя се опитва да подтиска,но не се получава(водили са я на лекари и други такива неща).Там се среща с едно момче към коено усеща привличане.... и тук откъсът свършва.Търсих в Ибис,но не намирам книгата.Ще съм благодарна ако някой му е попадала и се сети за заглавието. :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета,искам да ви питам за една книга-на вампирска тематика или нещо подобно.Започва с това как едно момиче е изпратено от родителите си в пансион заради странните си способности,които тя се опитва да подтиска,но не се получава(водили са я на лекари и други такива неща).Там се среща с едно момче към коено усеща привличане.... и тук откъсът свършва.Търсих в Ибис,но не намирам книгата.Ще съм благодарна ако някой му е попадала и се сети за заглавието. :P

Да не би да имаш тази книга предвид:

Момичето, което можеше да лети

Автор: Виктория Форестър

Издател: ИК "СофтПрес"

Пайпър Маклауд може да лети. Ей така. Фасулска работа.

Вярно, тя не е овладяла обратната тяга и обръщанията й са малко непохватни, но е много добра в лупингите.

Проблемът е там, че добрите хора от Низините се страхуват от Пайпър. А майка й се чуди какво да я прави. Ето защо изглежда съвсем уместно Пайпър да напусне фермата на родителите си и да отиде в свръх секретно училище с максимална охрана за деца с необикновени способности.

Отначало училището е страхотно и Пайпър намира нови приятели, чиито дарби варират от свръх сила до супер гениалност (плюс ядене до насита на домашно приготвен ябълков пай). Пайпър обаче е особена, дори сред особените. И това има последици.

Те са твърде потресаващи, за да бъдат описани, твърде безумни, за да мислим за тях, и твърде опасни, за да бъдат пренебрегнати.

Редувайки забавни и ужасяващи епизоди, романът на Виктория Форестър е незабравим разказ за предизвикателността и смелостта на една непокорна героиня, която може, иска и трябва... да лети.

" Смях се през цялото време (като изключим моментите, когато плачех)! Дадох я на майка ми, чета я на децата си. Тази книга е мултивъзрастова. И ще стопли сърцата ви!..."

Стефани Майър

" Невероятна смесица от “Училище за вампири” и “X-Men”!..."

"Ню йорк таймс"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би да имаш тази книга предвид:

Момичето, което можеше да лети

Автор: Виктория Форестър

Издател: ИК "СофтПрес"

..

Е ти направо ми разпали любопитството.. Скан? :P Редактирано от Xesi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета,искам да ви питам за една книга-на вампирска тематика или нещо подобно.Започва с това как едно момиче е изпратено от родителите си в пансион заради странните си способности,които тя се опитва да подтиска,но не се получава(водили са я на лекари и други такива неща).Там се среща с едно момче към коено усеща привличане.... и тук откъсът свършва.Търсих в Ибис,но не намирам книгата.Ще съм благодарна ако някой му е попадала и се сети за заглавието. :cant believe:

На мен пак ми напомня на Паднали Ангели - Лорън Кейт но тя пак не е вампирска

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета,искам да ви питам за една книга-на вампирска тематика или нещо подобно.Започва с това как едно момиче е изпратено от родителите си в пансион заради странните си способности,които тя се опитва да подтиска,но не се получава(водили са я на лекари и други такива неща).Там се среща с едно момче към коено усеща привличане.... и тук откъсът свършва.Търсих в Ибис,но не намирам книгата.Ще съм благодарна ако някой му е попадала и се сети за заглавието. :comp_virus:

На мен пак ми напомня на Паднали Ангели - Лорън Кейт но тя пак не е вампирска

Подкрепям Марси, няма вампири, но има други работи :cant believe: , училището е изправително и се казва "Меч и Кръст", а главната се казва Лус, главният Даниел.

Маги, ако си чела този откъс

http://www.book.store.bg/p40145/padnali-angeli-loryn-kejt.html

в сайта на Ибис няма да я откриеш, защото я издадоха "Интенс"

Редактирано от hol_back_girl (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване