Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи (Част 3)

Препоръчан отговор

Е ти направо ми разпали любопитството.. Скан? :baby:

Нямам книгата, просто ми беше направило впечатление резюмето и се присетих за нея, когато Маги описа накратко откъса, който е чела.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Да ти кажа чесно - съгласна съм напълно с брата на Мими, не само защото с мен нито си го обсъждала предварително, нито ми поиска мнението дали да ме пишеш или не - вярно имам само една глава и не отри

Аве вие скайп нямате ли. А ти от кво си обидена точно от помня ли дестина страници дето пренаписах? И от уважение към труда ти не казах нищо щото пък никой не е длъжен да може, но това трябва се чете?

Аз пък лично Съни не разбирам от какво те е заболяло. При условие, че при всяко споменаване на вампири и подобните им, ти започваш да ги плюеш, очакваш да ти поискаме съдействеие? При все че нееднокра

Публикувани изображения

Момичета, искам да попитам дали някой е поел за сканиране "Нощна треска" на Сюзън Кайл? Щото не следя много съвременните любовни романи какво е поето за скан до момента. А пък взех, че измародерствах една приятелка да ми я даде и ако не е поета за сканиране ще я метна през скенера. :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, искам да попитам дали някой е поел за сканиране "Нощна треска" на Сюзън Кайл? Щото не следя много съвременните любовни романи какво е поето за скан до момента. А пък взех, че измародерствах една приятелка да ми я даде и ако не е поета за сканиране ще я метна през скенера. :down:

Бобчо, аз съм сканирала 5 книги на Сюзън Кайл, но тази не е сред тях - пращай я към скенера. Надето ще й се зарадва много.

Подкрепям Марси, няма вампири, но има други работи :cool: , училището е изправително и се казва "Меч и Кръст", а главната се казва Лус, главният Даниел.

Маги, ако си чела този откъс

http://www.book.store.bg/p40145/padnali-angeli-loryn-kejt.html

в сайта на Ибис няма да я откриеш, защото я издадоха "Интенс"

И на мене ми прилича повече на "Паднали ангели". Трябва да си призная, че още не съм я дочела. Тази книга ми идва прекалено мрачна, въпреки любовната история в нея и я чета бавно-бавно. Но пък за сметка на това е мината през скенера ми и ще се повторя, но... ще почакате няколко дни, преди да ги пусна. Предстоят изненади. :ph34r:
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мене ми прилича повече на "Паднали ангели". Трябва да си призная, че още не съм я дочела. Тази книга ми идва прекалено мрачна, въпреки любовната история в нея и я чета бавно-бавно. Но пък за сметка на това е мината през скенера ми и ще се повторя, но... ще почакате няколко дни, преди да ги пусна. Предстоят изненади. :)

Ели, край! Ти подклади любопитството ми и ще имаш късмет ако не те изтормозя заради тези изненади. :lol6: Много обичам изненади, хихихи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мене ми прилича повече на "Паднали ангели". Трябва да си призная, че още не съм я дочела. Тази книга ми идва прекалено мрачна, въпреки любовната история в нея и я чета бавно-бавно. Но пък за сметка на това е мината през скенера ми и ще се повторя, но... ще почакате няколко дни, преди да ги пусна. Предстоят изненади. :)

Ели знам, че книгата е минала личния ти период на изчакване, ама направо прекаляваме на моменти...За Ибис направихте жест и прекратихте сканирането, не мисля че само те го заслужават, съобразявайте се поне малко с труда на хората.

Съжалявам, ако мнението ми ще издразни доста хора, съжалявам за всички, които искат да я прочетат и нямат възможност да си я купят - но винаги има начин...и сканирането в никакъв случай не е единствения.

Аз искам да видя останалите книги от поредицата издадени! Да не говорим, че издателството е повече от коректно - пускат втората книга, няма и 20 дни след като излезе в щатите! Вместо да оценяваме това, ние се подиграваме с тях!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ели знам, че книгата е минала личния ти период на изчакване, ама направо прекаляваме на моменти...За Ибис направихте жест и прекратихте сканирането, не мисля че само те го заслужават, съобразявайте се поне малко с труда на хората.

Съжалявам, ако мнението ми ще издразни доста хора, съжалявам за всички, които искат да я прочетат и нямат възможност да си я купят - но винаги има начин...и сканирането в никакъв случай не е единствения.

Аз искам да видя останалите книги от поредицата издадени! Да не говорим, че издателството е повече от коректно - пускат втората книга, няма и 20 дни след като излезе в щатите! Вместо да оценяваме това, ние се подиграваме с тях!

Слънце, тук няма как да не се съглася с Петя, и аз не съм си я купила книгата още и си чакам търпеливо да я намалят, а ако някой е на зор да я вземе назаем. Според мен може да изчакаме още няколко месеца- по постовете чета че е страхотна, но се съмнявам да издадат и другите ако я пуснем сканирана толкова бързо. Все пак не искам да се откажат да ми издават книги от жанра, защото ги слагаме толкова бързо в интернет и да чета глупости от рода " подобрете вашето мислене "," как да отслабнем с 30 кг за два месеца" и поредната автобиоглафия и т.н. Направи компромис с новите книги и изчаквай още малко, винаги има още стари книги които можем да качим и които няма шанс да намерим в книжарниците.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бобчо, аз съм сканирала 5 книги на Сюзън Кайл, но тази не е сред тях - пращай я към скенера. Надето ще й се зарадва много.

Аз по принцим не се месия но специално за сканираното на нови книги сам абсолютно против Падналите Ангели е нова книга не мисля че е правилно както каза Петето тези от издателството са толкова коректни за отрицателно време пуснаха и втората .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И мен сега любопитството ме гризе:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз тази книга я имам от началото на годината и някак не ми се струва чак толкова нова. Но пък и това, че съм я сканирала за себе си, не означава, че ще я пусна веднага в нета. :hush: Все още ме преследват по форуми и други сайтове, за да кача петата от училище за вампири, но е въпрос на личен избор. Ако греша за периода на издаването й, може да ме поправите. Колкото до "компромиса" с Ибис, то не стоят нещата точно така. Получи се доклад от тях за нарушени авторски права, които бяха доказани. Всеки подобен доклад от издателство бих уважила, естествено. За момента не съм получила друго оплакване. А компромиса беше от тяхна страна, че в замяна на премахнатите линкове вие получихте възможност да участвате в игри и да печелите книги награди. Всяко коректно отношение уважавам. :) А останалите сканове, за които споменах съвсем не са нови, така че няма нужда да вдигате излишно пара. Думата "изненади", която употребих има съвсем различен смисъл и е в приятна за всички ни насока. Но това предстои... Както и в предния пост казах... имайте търпение... и не се палете да спорите за неща, които всъщност ще ви зарадват. Пак казвам, че ако не искате скана на "Падналите ангели", просто няма да ви го пускам, но бях останала с убеждение, че около година ви е вашия период на "несканиране". Тая година за тая книга почти мина. За да не става дублиране на скана, казах, че вече го има, пък когато го поискате, тогава ще ви го пусна. :speak:

Редактирано от NELG (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз тази книга я имам от началото на годината и някак не ми се струва чак толкова нова. Но пък и това, че съм я сканирала за себе си, не означава, че ще я пусна веднага в нета. :hush: Все още ме преследват по форуми и други сайтове, за да кача петата от училище за вампири, но е въпрос на личен избор. Ако греша за периода на издаването й, може да ме поправите. Колкото до "компромиса" с Ибис, то не стоят нещата точно така. Получи се доклад от тях за нарушени авторски права, които бяха доказани. Всеки подобен доклад от издателство бих уважила, естествено. За момента не съм получила друго оплакване. А компромиса беше от тяхна страна, че в замяна на премахнатите линкове вие получихте възможност да участвате в игри и да печелите книги награди.

Всяко коректно отношение уважавам. :) А останалите сканове, за които споменах съвсем не са нови, така че няма нужда да вдигате излишно пара. Думата "изненади", която употребих има съвсем различен смисъл и е в приятна за всички ни насока. Но това предстои... Както и в предния пост казах... имайте търпение... и не се палете да спорите за неща, които всъщност ще ви зарадват. Пак казвам, че ако не искате скана на "Падналите ангели", просто няма да ви го пускам, но бях останала с убеждение, че около година ви е вашия период на "несканиране". Тая година за тая книга почти мина. За да не става дублиране на скана, казах, че вече го има, пък когато го поискате, тогава ще ви го пусна. :speak:

Ели не го приемай, като заяждане или като желание за спор, ти си последния човек, с който искам да се карам за каквото и да било. Най-сърдечно те моля да не пускаш скана на книгата "Паднали ангели" във форума, годината за която говориш не е минала, книгата излезе средата-края на март. Съжалявам, че ти се бъркам, знам че е въпрос на личен избор, но не може ли да направиш компромис?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ели не го приемай, като заяждане или като желание за спор, ти си последния човек, с който искам да се карам за каквото и да било. Най-сърдечно те моля да не пускаш скана на книгата "Паднали ангели" във форума, годината за която говориш не е минала, книгата излезе средата-края на март. Съжалявам, че ти се бъркам, знам че е въпрос на личен избор, но не може ли да направиш компромис?

Ок де, и по-горе го написах. Няма проблем. Явно щото на мене четенето й ми върви бавно ми се струва, че я имам много отдавна. :) А може и да е щото март месец още е имало сняг, и съм останала с убеждението за студ като я купувах. Няма да я пускам засега, просто да не се засили някой друг да я сканира, да си знаете, че като й изтече "срока" свиркайте, за който я иска. :speak: И аз не се заяждам с никого, най-приятелски споделих, за да не се пъне някой друг да я сканира също, че вече е прекарана през първо ниво. :hush: Редактирано от NELG (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок де, и по-горе го написах. Няма проблем. Явно щото на мене четенето й ми върви бавно ми се струва, че я имам много отдавна. :) А може и да е щото март месец още е имало сняг, и съм останала с убеждението за студ като я купувах. Няма да я пускам засега, просто да не се засили някой друг да я сканира, да си знаете, че като й изтече "срока" свиркайте, за който я иска. :speak: И аз не се заяждам с никого, най-приятелски споделих, за да не се пъне някой друг да я сканира също, че вече е прекарана през първо ниво. :hush:

Благодаря ти за отзивчивостта :wub:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Живи и здрави да сме. Стари книги за скан колкото щеш - ела ми на гости да видиш пак моята библиотека, няма да казвам, че обискирах и приятелки. Инчето в началото на първата част на дискусионната тема примерно издирваше под дърво и камък "Звезден огън" на Кренц, приватизирала съм я и ще я метна на скенера тия дни... и още други търсени книжленца... :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета нещо напоследък не си четем телепатията както преди, това е лошо. Аде да се върнем на изходна позиция, а именно че сме съмишленици и винаги сме били. И понеже знам, че тази дискусия бе повдигната заради Бък и оттам всичките правилни или не съждения имаха за цел да оправдаят - все още смятам, че бах правоседнала- несканирането на чистак нови книги, то сега ще ви кажа, че много скоро ще имате възможност да го прочетете Бъки и на компа. Стаси знам че подскачаш слънчице и най- се радвам, че ще те зарадвам и теб и другите, които няма как си го закупят. Тоест мисля, че за тези десет месеца, който е искал е купил. Е сега се насочваме към тези които се колебаят. Дано на финала са на мой и шемет акъл. Ако не е... аз акъла не мога си сменя. Колкото до другите издателства продължавам да мисля, че заслужават същото отношение като към Гепард и благодаря на всички момичета, които си купиха книгата и не си позволиха да я разпространят в нета без мое и на Ваня съгласие. Признателни сме и точно затова решихме да подарим шанс и на тези, които не са се сдобили с нея да видят защо толкова обичаме тоз каубой.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК, Ели, значи "Нощна треска" на Сюзън Кайл остава за мен :ph34r:

...Признателни сме и точно затова решихме да подарим шанс и на тези, които не са се сдобили с нея да видят защо толкова обичаме тоз каубой.

Ах, Сънчо, как обичакаме и другите каубоииииии Публикувано изображение Особено Четчо как му се мераклисвааааам http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ах, Сънчо, как обичакаме и другите каубоииииии Публикувано изображение Особено Четчо как му се мераклисвааааам http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мани мани бобчо то е либофффффффффф то е чудо. Иде сладура - дата и час няма да кажа - отдалеко иде, ама е нарамил шпорите и седлото и джеба душата.

Чакаме го ний него!!! Какво се е заослушвал, я да пришпори коня!!! :down:
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета нещо напоследък не си четем телепатията както преди, това е лошо. Аде да се върнем на изходна позиция, а именно че сме съмишленици и винаги сме били. И понеже знам, че тази дискусия бе повдигната заради Бък и оттам всичките правилни или не съждения имаха за цел да оправдаят - все още смятам, че бах правоседнала- несканирането на чистак нови книги, то сега ще ви кажа, че много скоро ще имате възможност да го прочетете Бъки и на компа. Стаси знам че подскачаш слънчице и най- се радвам, че ще те зарадвам и теб и другите, които няма как си го закупят. Тоест мисля, че за тези десет месеца, който е искал е купил. Е сега се насочваме към тези които се колебаят. Дано на финала са на мой и шемет акъл. Ако не е... аз акъла не мога си сменя. Колкото до другите издателства продължавам да мисля, че заслужават същото отношение като към Гепард и благодаря на всички момичета, които си купиха книгата и не си позволиха да я разпространят в нета без мое и на Ваня съгласие. Признателни сме и точно затова решихме да подарим шанс и на тези, които не са се сдобили с нея да видят защо толкова обичаме тоз каубой.

Олееелеее, Сънииии!! Край, край, нямам думи! Очаквам я с нетърпение. (сън)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много за книжките Руми!

Но "Завист" според мен е рано, защото излезе Юли 2010.

момичета аз имам Завист на С. Браун, но си я купих преди години, може би 2010 г. е преиздадена, но не е нова

Здравейте, момичета, след двуседмична пауза моя милост е отново на линия. :D

Искам и аз да потвърдя, че новото издание на Завист е преиздадено, но нека Руми си реши дали да я пусне. Мое лично мнение е, че след като е вече сканирана, нека да я пусне. Като нищо някой няма да разбере и ще я сканира наново и пусне във форума и ще стане двойна работа. Но пак казвам, нека Руми реши ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, момичета, след двуседмична пауза моя милост е отново на линия. :)

Искам и аз да потвърдя, че новото издание на Завист е преиздадено, но нека Руми си реши дали да я пусне. Мое лично мнение е, че след като е вече сканирана, нека да я пусне. Като нищо някой няма да разбере и ще я сканира наново и пусне във форума и ще стане двойна работа. Но пак казвам, нека Руми реши :)

Добре завърнала се, липсваше ни.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Видях, че търсите книгата "От любов" на Линда Хауърд. Аз я имам, но нямам скенер. Моля, ако има интерес, ми пишете какво да направя. Е-мейл [email protected] Имам и разни Арлекини, които не са качвани до сега. Аз също търся една книга. От поредицата на Арлекин-Горещо лято. Вътре има 3 истории, като авторките на две от тях са Даяна Палмър и Нора Робъртс(другата не я помня). Ако някой я има, моля да се свърже с мен на същия е-мейл.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Видях, че търсите книгата "От любов" на Линда Хауърд. Аз я имам, но нямам скенер. Моля, ако има интерес, ми пишете какво да направя. Е-мейл [email protected] Имам и разни Арлекини, които не са качвани до сега. Аз също търся една книга. От поредицата на Арлекин-Горещо лято. Вътре има 3 истории, като авторките на две от тях са Даяна Палмър и Нора Робъртс(другата не я помня). Ако някой я има, моля да се свърже с мен на същия е-мейл.

момичета имам я тази книжка, но проблема е следния - взех я от една библиотека и тя е зашита и неможе да се сканира, или може но половината страница не се вижда та ако сте съгласни мога да я снимам и ще я пратя на някой да види дали става :ph34r:

Редактирано от svetleto_11 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване