Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи (Част 3)

Препоръчан отговор

момичета имам я тази книжка, но проблема е следния - взех я от една библиотека и тя е зашита и неможе да се сканира, или може но половината страница не се вижда та ако сте съгласни мога да я снимам и ще я пратя на някой да види дали става :)

Прегледа на скана е най-лесната работа, но трябва да си прецениш дали има смисъл от него, защото ако не се чете част от текста само ще си изгубиш времето. Не знам как са я подвързали книгата, а и не е твоя, иначе можеше да се махнат конците колкото да се снима.

Редактирано от Lindsey (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Да ти кажа чесно - съгласна съм напълно с брата на Мими, не само защото с мен нито си го обсъждала предварително, нито ми поиска мнението дали да ме пишеш или не - вярно имам само една глава и не отри

Аве вие скайп нямате ли. А ти от кво си обидена точно от помня ли дестина страници дето пренаписах? И от уважение към труда ти не казах нищо щото пък никой не е длъжен да може, но това трябва се чете?

Аз пък лично Съни не разбирам от какво те е заболяло. При условие, че при всяко споменаване на вампири и подобните им, ти започваш да ги плюеш, очакваш да ти поискаме съдействеие? При все че нееднокра

Публикувани изображения

момичета имам я тази книжка, но проблема е следния - взех я от една библиотека и тя е зашита и неможе да се сканира, или може но половината страница не се вижда та ако сте съгласни мога да я снимам и ще я пратя на някой да види дали става :)

Не си прави труда, мила, нищо няма да стане. Няма да може да се чете, камо ли да се редактира. Ако сте малко търпеливи, ще видя дали моята приятелка още я има и ако да, ще я мина през скенера :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много се радвам, защото книжката не е много запазена и щях да я скъсам ако опитам да я сканирам Благодаря ти :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз малко извън темата за романите, но може ли да помоля за малко сийд на филма Just desserts от фанагория :wors: Запецна ми на 99.9% и не мърда :wors:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много за книжката!!! :)

Имам една молба!Много харесвам романите на Даяна Палмър(Сюзън Кайл).Търся „Чужда жена“,„Изумителна тайна“,„Под прикритие“ от Диана Палмър.„Истински цветове“,„Богатата наследница“,„Нощна треска“,„Любовен плам“ от Сюзън Кайл.Ако някой има от тях приготвени за сканиране и има време,МОЛЯ :);):wors: да пусне някоя......

Благодаря предварително!!!

Някой може ли да провери дали „Изумителна тайна“,„Под прикритие“ от Диана Палмър, и „Любовен плам“ от Сюзън Кайл са издавани въобще на бг? И ако да, то коя година, и кое издателство? Ще ги търся сред моите книги, ама голямо ровене ще падне... Само по заглавията не мога да си спомня, а в блога на Гането нямат резюмета и затова ми се струва, че може и да не са издавани...

Жани, приготвила съм няколко спешни за скан (amcocker, svetleto_11 - "От любов" на Линда Хауърд е една от тях!), звънни когато приключиш с предните...(голямата купчина на Мария ще я правиш после)

Редактирано от IvaIgnatova (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да провери дали „Изумителна тайна",„Под прикритие" от Диана Палмър, и „Любовен плам" от Сюзън Кайл са издавани въобще на бг? И ако да, то коя година, и кое издателство? Ще ги търся сред моите книги, ама голямо ровене ще падне... Само по заглавията не мога да си спомня, а в блога на Гането нямат резюмета и затова ми се струва, че може и да не са издавани...

Изумителна тайна - Арлекин. Страст ; 99

Под прикритие - Арлекин. Страст ; 86

Любовен плам : Поредица Световни автори ; N 10 - Слово

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз малко извън темата за романите, но може ли да помоля за малко сийд на филма Just desserts от фанагория ;) Запецна ми на 99.9% и не мърда :)

Пуснала съм сийд, но от диск, така че, тегли филма и сийдвай после.

http://fanagoria-bg.net/torrents-details.php?id=4298

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пуснала съм сийд, но от диск, така че, тегли филма и сийдвай после.

http://fanagoria-bg.net/torrents-details.php?id=4298

Благодаря много :cheers:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мили дами, заповядайте поредното фен преводче, но този път на една кратка историйка (short story) с любимите ви герои от трилогията за Ирландия на Нора Робъртс:

Коледа в Ардмор - Нора Робъртс

Превода е дело на denito_ah, а редакцията - на неуморния екип на Дрийм Тийм. Благодаря ви, момичета. Публикувано изображение

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мили дами, заповядайте поредното фен преводче, но този път на една кратка историйка (short story) с любимите ви герои от трилогията за Ирландия на Нора Робъртс:

Превода е дело на denito_ah, а редакцията - на неуморния екип на Дрийм Тийм. Благодаря ви, момичета. Публикувано изображение

уау,благодаря на ентусиаст преводач и момичетата дет са редактирали,приятно е да се срещнеш с любими герои
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

denito_ah благодаря ти за тази изненада :speak:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много, много, много благодаря!!! :speak::rolleyes::) Браво за труда!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря за превода denito_ah, ако знаеш как ми оправи деня http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Много мерси за тази историйка! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif :rolleyes::wors: denito_ah страхотна си! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, прекрасна изненада! :baby: Много благодаря за труда :baby: Историята е много хубава, а който е пропуснал въпросната поредица, да се поправи :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Леле, благодаря страшно много за превода! Страхотни сте! :speak:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също благодаря за превода :blink: Цялата поредица е много хубава :clap: Ето и нещо малко от мен - резюмето на 9-та книга на Братството на черния кинжал:

Payne, twin sister of Vishous, is cut from the same dark, seductive cloth as her brother. Imprisoned for eons by their mother, the Scribe Virgin, she finally frees herself-only to face a devastating injury. Manuel Manello, M.D., is drafted by the Brotherhood to save her as only he can-but when the human surgeon and the vampire warrior meet, their two worlds collide in the face of their undeniable passion. With so much working against them, can love prove stronger than the birthright and the biology that separates them?

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също благодаря за превода :blink: Цялата поредица е много хубава :clap: Ето и нещо малко от мен - резюмето на 9-та книга на Братството на черния кинжал:

Payne, twin sister of Vishous, is cut from the same dark, seductive cloth as her brother. Imprisoned for eons by their mother, the Scribe Virgin, she finally frees herself-only to face a devastating injury. Manuel Manello, M.D., is drafted by the Brotherhood to save her as only he can-but when the human surgeon and the vampire warrior meet, their two worlds collide in the face of their undeniable passion. With so much working against them, can love prove stronger than the birthright and the biology that separates them?

Звучи супер интересно! Не знаех, че Ви има сестра близначка. Майко, колко неща ще се случат в това Братство и нямам търпение да изчета всичко за тях. Мерси за резюмето!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Ето и нещо малко от мен - резюмето на 9-та книга на Братството на черния кинжал:

Звучи ми страхотно:) Тази информация от сайта на авторката ли е?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изумителна тайна - Арлекин. Страст ; 99

Под прикритие - Арлекин. Страст ; 86

Любовен плам : Поредица Световни автори ; N 10 - Слово

:cool:

Благодаря, Гане! Наистина си невероятна!!! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Супер сте, момичета! :clap: Благодарности на denito_ah, и на целия екип на Дрийм Тийм! :wors:

Ох, много кратичко беше - май ще препрочета (сигурно за 10-ти път!) трилогията на Нора през уикенда...

Редактирано от IvaIgnatova (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звучи супер интересно! Не знаех, че Ви има сестра близначка. Майко, колко неща ще се случат в това Братство и нямам търпение да изчета всичко за тях. Мерси за резюмето!

Намаш си и на представа!!! :cool:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване