Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи (Част 3)

Препоръчан отговор

Момичета,здравейте!Някой може ли да ми изпрати или да качи следните книжки,понеже аз ги имам някои,но в нотпад формат,поне ако може да са word,не е задължително pdf.Ето книжките: Виктория Алекзандър - Идеалната съпруга Лайза Клейпас - Диви нощи Линда Хауърд - Ласката на огъня Стела Камерън - Ангелът и грехът Много ще ви бъда благодарна,ако се сдобия с тях.Благодаря предварително,дами

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Да ти кажа чесно - съгласна съм напълно с брата на Мими, не само защото с мен нито си го обсъждала предварително, нито ми поиска мнението дали да ме пишеш или не - вярно имам само една глава и не отри

Аве вие скайп нямате ли. А ти от кво си обидена точно от помня ли дестина страници дето пренаписах? И от уважение към труда ти не казах нищо щото пък никой не е длъжен да може, но това трябва се чете?

Аз пък лично Съни не разбирам от какво те е заболяло. При условие, че при всяко споменаване на вампири и подобните им, ти започваш да ги плюеш, очакваш да ти поискаме съдействеие? При все че нееднокра

Публикувани изображения

Последната на Нора Робъртс, която имам от поредицата "Супер романс". До няколко дни ще сканирам и "Въглени в мъртвите полета". С нея приключвам, книжките които ми даде Ивето и съм свободна за следващите, които ми е приготвила. Иве, май пак среща се задава. Ще ти се обадя по тел. да се разберем.

Любов край езерото - Нора Робъртс

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета,здравейте!Някой може ли да ми изпрати или да качи следните книжки,понеже аз ги имам някои,но в нотпад формат,поне ако може да са word,не е задължително pdf.Ето книжките:

Виктория Алекзандър - Идеалната съпруга

Лайза Клейпас - Диви нощи

Линда Хауърд - Ласката на огъня

Стела Камерън - Ангелът и грехът

Много ще ви бъда благодарна,ако се сдобия с тях.Благодаря предварително,дами

Напиши ми на лични мейл и ще ти ги пратя :yanim:

Последната на Нора Робъртс, която имам от поредицата "Супер романс". До няколко дни ще сканирам и "Въглени в мъртвите полета". С нея приключвам, книжките които ми даде Ивето и съм свободна за следващите, които ми е приготвила. Иве, май пак среща се задава. Ще ти се обадя по тел. да се разберем.

Любов край езерото - Нора Робъртс

Благодаря, мила, неуморна както винаги:blink:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря момичета за чудесните книжки!!! :wors:

Ето и от мен една:

Сандра Браун - Завист

Миналата седмица ми се прецата флашката с около 500 книги. :fly1: Успях да възстановя по-голямата част,но тъй като доста са изтрити във фанагория,а други сайтове не съществуват вече,имам нужда от ПОМОЩ :eek: за да възстановя останалото.За сега търся:

Даяна Палмър:„Среща в Ямайка“ „Обречени на любов“,„Някога в Париж“,„Хартиена роза“

Сюзън Кайл:„След полунощ“,,Всичко ,което блести“

Нора Робъртс:„Забраненият плод“,„От пръв поглед“

Елизабет Лоуел:„Да бягаш от страх“,„Диамантеният тигър“

Линда Хауърд:„Скандална Тайна“

Пощтата ми е:[email protected],а скайпа:man-o-man2.МНОГО,МНОГО благодаря предварително!!! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

присъедивявам се към молбата на Руми за "Забранения плод" на Нора Робъртс,"Диамантения тигър" на Елизабет Лоуел и "Скандална тайна" на Линда Хауърд.пощата ми е [email protected]много,много моля :eek:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря момичета за чудесните книжки!!! :wors:

Ето и от мен една:

Сандра Браун - Завист

Миналата седмица ми се прецата флашката с около 500 книги. :fly1: Успях да възстановя по-голямата част,но тъй като доста са изтрити във фанагория,а други сайтове не съществуват вече,имам нужда от ПОМОЩ :help: за да възстановя останалото.За сега търся:

Пощтата ми е:[email protected],а скайпа:man-o-man2.МНОГО,МНОГО благодаря предварително!!! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Руми, пускам ти ги на скайпа, пъ ти ги тегли, когато искаш :gift:

присъедивявам се към молбата на Руми за "Забранения плод" на Нора Робъртс,"Диамантения тигър" на Елизабет Лоуел и "Скандална тайна" на Линда Хауърд.пощата ми е [email protected]много,много моля :wors:

На теб ще ти ги пратя на пощата, мила:angry:

ПП: Провери си пощата, мила.

ППП: Нека някой ме поправи, ако греша, но скандална тайна все още не е сканирана, но е във списъка на Жани, нали?

Редактирано от ganinka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намаш си и на представа!!! :gift:

Ах, как само подклаждаш любопитството ми. В момента направо ми иде да разруша нещо само и само да разбера какво се случва с всеки. ;д

Благодаря за новият скан на Норчето. :angry:

Редактирано от stasungera (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може ли някой да ми прати и на мен тези книги Даяна Палмър:„Среща в Ямайка“ „Обречени на любов“,„Някога в Париж“,„Хартиена роза“ Сюзън Кайл:„След полунощ“,,Всичко ,което блести“ Нора Робъртс:„Забраненият плод“,„От пръв поглед“ Елизабет Лоуел:„Да бягаш от страх“,„Диамантеният тигър“ Линда Хауърд:„Скандална Тайна“ Благодаря предварително ето ми и пощата [email protected] :cool::);) ;) :wors: :wors: :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може ли някой да ми прати и на мен тези книги

Благодаря предварително

ето ми и пощата [email protected] :):wors: :wors: :wors: :wors: :wors: :wors:

Ще ти ги пратя. Провери си след малко мейла :blink:

Може ли и за мен " Скандална тайна "- ако е сканирана. МООООЛЯ!

Доколкото знам не е сканирана още, мила

Редактирано от ganinka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звучи ми страхотно:ph34r: Тази информация от сайта на авторката ли е?

Не, от http://www.fantasticfiction.co.uk е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета видяхте ли , че "Плеяда" са преиздали "Кралството на мечтите"на Джудит Макнот. Много й се радвам , нали Джудит е от любимките ми , друго си е да имаш книжките й. Сега се надявам да преиздадат и "Уитни, моя любов " и "Рай" . :::wors:))))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте фенове на любовните романи. Случайно открих този форум и чакам с нетърпение всяка сканирана книга. Съпруга ми вече е вдигнал ръце и се примирява, че повечето вечери отделям на четенето на книги. Вече прочетох трите книжки на Елизабет Лоудър за Rarities Unlimited и само остана "Да бягаш от страх". Не успях да я намеря никъде - книжарници или интернет. Ще бъда благодарна,ако може да ми я изпратите. :wors::speak: [email protected]

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте фенове на любовните романи. Случайно открих този форум и чакам с нетърпение всяка сканирана книга. Съпруга ми вече е вдигнал ръце и се примирява, че повечето вечери отделям на четенето на книги.

Вече прочетох трите книжки на Елизабет Лоудър за Rarities Unlimited и само остана "Да бягаш от страх". Не успях да я намеря никъде - книжарници или интернет. Ще бъда благодарна,ако може да ми я изпратите. :speak::speak:

[email protected]

Провери си мейла :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обещаната книжка на Сюзън Кайл - Нощна треска :(

Благодаря много за книжката, Боби.(:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за всички новокачени книжки момичета. (Букет) за всяка една от вас, която жертва от времето си, за да ни зарадва. Трудът на другите трябва да се уважава :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обещаната книжка на Сюзън Кайл - Нощна треска :help:

Много,много благодаря за книжката мила!!! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване