Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи (Част 3)

Препоръчан отговор

Я да питам 5 книга за Анита Блейк дали я ина качена някъде?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Да ти кажа чесно - съгласна съм напълно с брата на Мими, не само защото с мен нито си го обсъждала предварително, нито ми поиска мнението дали да ме пишеш или не - вярно имам само една глава и не отри

Аве вие скайп нямате ли. А ти от кво си обидена точно от помня ли дестина страници дето пренаписах? И от уважение към труда ти не казах нищо щото пък никой не е длъжен да може, но това трябва се чете?

Аз пък лично Съни не разбирам от какво те е заболяло. При условие, че при всяко споменаване на вампири и подобните им, ти започваш да ги плюеш, очакваш да ти поискаме съдействеие? При все че нееднокра

Публикувани изображения

Сканирана на Инфодар я няма, има само фен превод, който има нужда от много голяма редакция.

да,но и него не откривам
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички! От доста време се каня да ви напиша следващите редове. Всички вероятно се чудите, защо все още не ви даваме насока къде да се качват книжките, които сканираме, след сриването на последните 400 торента във фанагория. Отне ни много малко време да решим, че можем да направим нов тракер за нас. Самото създаване на тракера не изискваше чак толкова много време, но вложихме труд и фантазия в него, за да го има за вас. Многото време, което чакахте, за да го видите, се дължи на това, че този сайт се нуждае от сървър, на който да се качи и който да се хоства някъде. Проблемът със хоста се очертава по следния начин. Този сайт е торент-тракер, и като такъв не всеки се наема да го хоства. А тези, които нямат нищо против да го правят, искат много пари. Става дума за ежемесечна сума от порядъка на около 260-300 лв. Ние, които участвахме в изработването му, не можем да си позволим този разход всеки месец. Затова се обръщаме към вас. Регистрирайте се, разгледайте сайта, споделете мнението си - харесва ли ви той като "наше местенце" - ние го правим за вас. И ако решите, че искате това да е мястото, където ще си качим събраната досега база данни, имаме тужда от вашата помощ. Или вариант, в който да ни помогнете с хоста, или вариант, в който да ни помогнете с месечната такса за хостването. Тоест едни 200 лв месечно, останалите ще съберем от екипа ни. Далеч съм от мисълта, че всички дами тук, които обичат книгите ще се включат с финансова помощ за да го има тракера, но съществуването му зависи от този форум. Алтернативата е да продължаваме както досега - да качваме където е удобно и достъпно за всички, дори за хората в чужбина, и поради кратката дължина на живота на файла, където е качен, линковете да се обновяват периодично. Когато текстовете се редактират и качат в читанка, в темата с линковете да бъдат подменяни с линк към читанка. Неудобен вариант е, защото до качването на книгите в читанка минава много време, през което може да се наложи неколкократно подновяване на линковете, тоест една и съща работа да се върши по няколко пъти. Но ако не успеем да събираме средствата за хоста всеки месец, това е изхода. От вас зависи - ако ви харесва тракера и го подкрепите, ще го има. Качила съм ви един нов скан за да пробвате как работи. Останалите книги от базата ни ще бъдат качени, когато се направи равносметка на това колко от вас искат този тракер да бъде нашето място за релакс и забавление. Заповядайте! http://www.escape-bg.net/

Редактирано от NELG (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво,момичета !!!Най-после местенце което да си е наше!И което е най-важно,може да се влиза и от чужбина. Влязох регистрирах се и свалих книгата- лесно и бързо!!! :):biggrin:

Нямам нищо против всеки месец да участвам в попълването на сумата.Когато вземете окончателното решение,ще уточним начина.Аз съм ЗА.Благодаря много на всички които се потрудиха за да го има този торент сайт!!! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!

От доста време се каня да ви напиша следващите редове. Всички вероятно се чудите, защо все още не ви даваме насока къде да се качват книжките, които сканираме, след сриването на последните 400 торента във фанагория.

Отне ни много малко време да решим, че можем да направим нов тракер за нас. Самото създаване на тракера не изискваше чак толкова много време, но вложихме труд и фантазия в него, за да го има за вас. Многото време, което чакахте, за да го видите, се дължи на това, че този сайт се нуждае от сървър, на който да се качи и който да се хоства някъде.

Проблемът със хоста се очертава по следния начин. Този сайт е торент-тракер, и като такъв не всеки се наема да го хоства. А тези, които нямат нищо против да го правят, искат много пари. Става дума за ежемесечна сума от порядъка на около 260-300 лв.

Ние, които участвахме в изработването му, не можем да си позволим този разход всеки месец. Затова се обръщаме към вас. Регистрирайте се, разгледайте сайта, споделете мнението си - харесва ли ви той като "наше местенце" - ние го правим за вас. И ако решите, че искате това да е мястото, където ще си качим събраната досега база данни, имаме тужда от вашата помощ. Или вариант, в който да ни помогнете с хоста, или вариант, в който да ни помогнете с месечната такса за хостването. Тоест едни 200 лв месечно, останалите ще съберем от екипа ни. Далеч съм от мисълта, че всички дами тук, които обичат книгите ще се включат с финансова помощ за да го има тракера, но съществуването му зависи от този форум.

Алтернативата е да продължаваме както досега - да качваме където е удобно и достъпно за всички, дори за хората в чужбина, и поради кратката дължина на живота на файла, където е качен, линковете да се обновяват периодично. Когато текстовете се редактират и качат в читанка, в темата с линковете да бъдат подменяни с линк към читанка. Неудобен вариант е, защото до качването на книгите в читанка минава много време, през което може да се наложи неколкократно подновяване на линковете, тоест една и съща работа да се върши по няколко пъти. Но ако не успеем да събираме средствата за хоста всеки месец, това е изхода.

От вас зависи - ако ви харесва тракера и го подкрепите, ще го има.

Качила съм ви един нов скан за да пробвате как работи. Останалите книги от базата ни ще бъдат качени, когато се направи равносметка на това колко от вас искат този тракер да бъде нашето място за релакс и забавление.

Заповядайте!

http://www.escape-bg.net/

Аз веднага съм склонна да откликна. Не е тайна, че от хостове и въобще цялата организация на едно такова нещо нищо не отбирам, но го очаквам от едно известно време с огромно нетърпение и не мога да си представя, че нещо толкова нищожно като парите ще го препъне. Знам, веднага ще бъда оборена, че парите не са важни ама като ги имаш, но знам също и че безплатен обяд няма, а като сме гладни търсим храна / в случая духовна/ и си я плащаме. Не съм споделяла, но познавам тези разкошни хора, които наистина творят чудеса и вярвам, че всеки лев, с който ще помогна ще им даде мотив да направят нещата още по стойностни. Аз реших да отделя 20лв. от средствата си всеки месец, като с това не искам да парадирам за някаква имотност. Всеки има различни възможности и приоритети. Според мен и лев месечно би бил толкова ценен колкото и сто щом е дарен с желание да се помогне на нещо, което да не се лъжем два пъти правим и два пъти губим. А ни харесва да го имаме иначе, нали? Така че Ечо мен ме брой, слънце.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С удоволствие бих давала пари всеки месец за такова нещо, но аз съм в доста далечна чужбина и трябва да ми се обесни как и т. н. Аз съм За. Искам да си имаме местенце, където да съм спокойна, че няма да изчезне един ден просто така. Честно казано не съм си давала сметка , че 400 торента ги няма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ели, брой ме и мен, лев-два-пет-десет, колко мога ще отделям. Надявам се, мили момичета, повечето от нас да откликнат на мечтата ни да си имаме собствено местенце. Знам, че времената са трудни, предполагам, че доста хора трябва да цепят стотинката за да свържат двата края, но който може, моля да помогне. :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета опитах се да се регистрирам в новият торент , но не успях . Какво ли не сменях все не ме пуска . Някой има ли същият проблем или проблемът е в мен ? :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета опитах се да се регистрирам в новият торент , но не успях . Какво ли не сменях все не ме пуска . Някой има ли същият проблем или проблемът е в мен ? :cool:

Регистрирана си с този си ник, влизай направо с ник и парола, без да чакаш на имейла потвърждение.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма лошо момичтеа,но аз поне не мога да съм сигурна колко мога да отделя.Имам предвид,че днес мога да дам 5-10 лева,а другия път може и хич.От друга страна като се поеме ангажимент човек трябва да държи на думата си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ви кажем как до няколко дни. Нека видим дали ще се хареса сайта от момичетата, какви ще са коментарите по него и дали го искат. Относно ангажимента, Пепи, принципно е така. Но при положение, че това е една доброволческа кауза, всеки сам си преценява - може ли, колко може, кога може... В зависимост от собствените си възможности. Ние от своя страна, ако съберем повечко пари, ще го платим за повече време. Не го приемайте като задължение, само това ви моля. В самия тракер ще упоменем как ще става това с "подкрепата", за да не пишем излишно в тази тема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирана си с този си ник, влизай направо с ник и парола, без да чакаш на имейла потвърждение.

Ами нестава. Дава ми грешна парола, опитах да я сменя , пак същото. ;):eek: :eek:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер,вътре съм.Ако се намери другото решение добре,иначе просто казвате къде да пращам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами нестава. Дава ми грешна парола, опитах да я сменя , пак същото. ;):eek: :eek:

Спомни си с каква парола се регистрира - дали си писала на кирилица или на латиница като си я въвеждала, дали са били главни букви, или малки...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма лошо момичтеа,но аз поне не мога да съм сигурна колко мога да отделя.Имам предвид,че днес мога да дам 5-10 лева,а другия път може и хич.От друга страна като се поеме ангажимент човек трябва да държи на думата си.

Да пепи за отговорност иде реч ама ако някой ми обясни, че не може да отдели лев на месец щото... знам ли няма има за хляб, значи няма и за книги, съответно значи и няма чете и няма му е до това. Тук говорим да обединим сили за да имаме нещо което искаме всички. Естествено е доброволна воля и кой с колкото може ама ако нямам лев днес значи няма да имам и компютър, а още по малко ша имам ищах да чета квото и да е било то на аванта или не. Не искам поста ми да е груб ама го четох пет пъти и продължавам да мисля така. Вярно е че живеем в трудни времена и е още по истина, че никой не знае какво го чака, но според мен до лев никой не е опрял, а уж с боби вярвахме, че сме много и сме силни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен така-ни със старата,ни нова регистрация.

Упс, успях да си направя нова регистрация...

Редактирано от Plqsak (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирах се успешно и си изтеглих файл. Колкото до таксата, ще помагам с колкото мога, че понякога има, а понякога броя стотинките. Дори за ползване на библиотека се плаща някаква такса (дневна, месечна, годишна), така че бройте ме.

Редактирано от ina-t (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз се регистрирах,но не мога да си изтегля книжката вече 10 мин.А иначе вашата идея ми допада и с каквото можем ще помагаме

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер вече е обявено новото тракерче. Много ми харесва и вече се регнах. Ъъъ то старите регове ни ги е имало ли? Защото аз си направих нов. :/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не може ли да се направи с смс и всички новорегистрирани да пускат по 1 лв например

Категорично НЕ! Нали това е единтвената защита на електронните библиотеки,че не са комерсилизирани/не се изразих кат свят,но схващате нали/Само на доброволни начала Редактирано от Plqsak (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване