Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи (Част 3)

Препоръчан отговор

• Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Да ти кажа чесно - съгласна съм напълно с брата на Мими, не само защото с мен нито си го обсъждала предварително, нито ми поиска мнението дали да ме пишеш или не - вярно имам само една глава и не отри

Аве вие скайп нямате ли. А ти от кво си обидена точно от помня ли дестина страници дето пренаписах? И от уважение към труда ти не казах нищо щото пък никой не е длъжен да може, но това трябва се чете?

Аз пък лично Съни не разбирам от какво те е заболяло. При условие, че при всяко споменаване на вампири и подобните им, ти започваш да ги плюеш, очакваш да ти поискаме съдействеие? При все че нееднокра

Публикувани изображения

това тук кадлада, темите, и т.н. остава ли, или всичко ще бъде преместено?

Всичко си остава тук, оттатък е поддръжката на базата книги!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Cheetah аз честно казано в нета намирам няколко нейни аудио книги , а тази която конкретно ти търсиш я има само в платени сайтове - къде на хартиен формат къде за даунлоад като .pdf и ebook. Може ако някой има акаунт в demonoid да провери, но сайта в момента е пък в някаква профилактика :speak:

Блг мила ами ако не се появи от негде ша са плаче на чичото в америка. Поне си имам такъв ша ми я закупи хихи. Блг още веднъж че си ровила зарад мен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От кога почва събирането - за октомври или за ноември първа вноска?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие преценете кога и колко можете да помогнете. Целта е да го пуснем в най-скоро време. Колкото по-скоро, толкова по-добре за нас.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Блг мила ами ако не се появи от негде ша са плаче на чичото в америка. Поне си имам такъв ша ми я закупи хихи. Блг още веднъж че си ровила зарад мен.

За нищо, знам какво е гадно, аз като си вкарам някоя книга или филм в главата и не мога да го открия и ми става много гадно. Жалко , че не успях да помогна :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За нищо, знам какво е гадно, аз като си вкарам някоя книга или филм в главата и не мога да го открия и ми става много гадно. Жалко , че не успях да помогна :cool:

нп мила ама аз понеже днес съм го подкарала явно ала бийтълс сиреч хелп ай нийд съмбади та да продължа да си рива. Този път става дума за превод на латинския текст на реквиема на моцарт. Имам го вече на алангле и на батушките руснаци обаче некак нещо не мога да го приема че го няма и на бг. Ще ми се вместо да сглобявам да го ползвам преведеното та ако някоя от вас изрови нещо моля да помогне. Уточнявам че ми трябва целия щото в книгата за която е необходим има изречения от всъде. По едно ама шари из цялото либрето. А и с един лит са боря ама аде там ша дебна на скупето някой да ма ожали. Сигур бая досаждам ама явно днес ми е ден хихи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, току що получих сърцетуп и бързам да надам вопъл и вой за помощ. Става дума за следното: От темата с цитатите стана ясно, че Див и опасен на Тами Хоуг ми е любима книжка. Да ама се оказа, че била поредица и естествено тя е втората. Благодарение на слънце Жени се сдобих с третата обачеййййййййй първата продължава липсва. Може ли някой спец в ровенето на книги на алангле да ми съдейства да са сдобия и с нея. Заглавието е The Restless Heart (1991) - Tami Hoag. Големо тенкю и хъгс ша има за благодарност.

И в demonoid я няма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие преценете кога и колко можете да помогнете. Целта е да го пуснем в най-скоро време. Колкото по-скоро, толкова по-добре за нас.

Със сигурност ще помогна , няма да е много , но всеки месец ще отделям за "нашето местенце" :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много за книжката, Слава. :)

ЕДИТ: Ели, не мога да вляза в тракера. Да не би да има нещо профилактика?

Редактирано от stasungera (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много за книжката, Слава. :)

ЕДИТ: Ели, не мога да вляза в тракера. Да не би да има нещо профилактика?

Спокойно, след малко ще го пуснем. Знаете, че все още не е качен на сървър, а е на един от нашите компютри. В момента има работа по компютъра и се наложи да спрем сайта. Временно неудобство ще бъде, докато го прехвърлим на сървър. Тогава ще работи постоянно.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спокойно, след малко ще го пуснем. Знаете, че все още не е качен на сървър, а е на един от нашите компютри. В момента има работа по компютъра и се наложи да спрем сайта. Временно неудобство ще бъде, докато го прехвърлим на сървър. Тогава ще работи постоянно.

То бърза работа нямам, работете си спокойно. Просто се чудех защо е спрян.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, мацки :baby: Аз тези дни нямам никакво време за компа. Но пък намирам време да попрочитам по малко и приключих с Роза през зимата. Честно казано малко се разочаровах от този роман. Имах по-добри спомени от него. На някои места описанията и диалога между двойката ми идваха твърде захаросани :) Пък и можеше да се позавърти малко интригата в делата на "лошите". Имаше още потенциал за напрежение там. Но, както и да е... Сега мислех да прочета Венчило с дявола /да си попълня пропуска/. Но ми се чете нещо извън рамките. Някъде из темите бях попаднала на коментари за авторка, която "дава" в ръцете на главните си героини оръжие...някой ще ме подцети ли за коя писателка ставаше дума. Чете ми се книга, в която дамата не е някоя безпомощна девица, която трябва да я спасяват. Не знам дали някоя си е теглила сериала The Legend fo the Seeker. Много готино сериалче и не много дълго /аз нямам нерви да гледам сериал над 20-25еп./ :lol6: Там жените си боравят с мечове и ками, не по-зле от мъжете... :baby:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, мацки :baby:

Аз тези дни нямам никакво време за компа. Но пък намирам време да попрочитам по малко и приключих с Роза през зимата. Честно казано малко се разочаровах от този роман. Имах по-добри спомени от него. На някои места описанията и диалога между двойката ми идваха твърде захаросани :) Пък и можеше да се позавърти малко интригата в делата на "лошите". Имаше още потенциал за напрежение там. Но, както и да е...

Сега мислех да прочета Венчило с дявола /да си попълня пропуска/. Но ми се чете нещо извън рамките. Някъде из темите бях попаднала на коментари за авторка, която "дава" в ръцете на главните си героини оръжие...някой ще ме подцети ли за коя писателка ставаше дума. Чете ми се книга, в която дамата не е някоя безпомощна девица, която трябва да я спасяват.

Не знам дали някоя си е теглила сериала The Legend fo the Seeker. Много готино сериалче и не много дълго /аз нямам нерви да гледам сериал над 20-25еп./ :lol6: Там жените си боравят с мечове и ками, не по-зле от мъжете...

:baby:

Ами в трилогията на Хедър Греъм има нещичко такова/поне в първата книга/.ама познай дали бързо не я отучиха от този й навик главната.

Книгата Дамата с меча определено засяга моженето на жените да въртят меч.но за мен е такава рядка боза,че потръпвам докато ти я споменавам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, мацки :cool:

Аз тези дни нямам никакво време за компа. Но пък намирам време да попрочитам по малко и приключих с Роза през зимата. Честно казано малко се разочаровах от този роман. Имах по-добри спомени от него. На някои места описанията и диалога между двойката ми идваха твърде захаросани :) Пък и можеше да се позавърти малко интригата в делата на "лошите". Имаше още потенциал за напрежение там. Но, както и да е...

Сега мислех да прочета Венчило с дявола /да си попълня пропуска/. Но ми се чете нещо извън рамките. Някъде из темите бях попаднала на коментари за авторка, която "дава" в ръцете на главните си героини оръжие...някой ще ме подцети ли за коя писателка ставаше дума. Чете ми се книга, в която дамата не е някоя безпомощна девица, която трябва да я спасяват.

Не знам дали някоя си е теглила сериала The Legend fo the Seeker. Много готино сериалче и не много дълго /аз нямам нерви да гледам сериал над 20-25еп./ :P Там жените си боравят с мечове и ками, не по-зле от мъжете...

:)

Мила ша дадеш ли линк, че нещо буквите ми идат в повеч напоследък и ми се ще го ударя на визуален прочит освен на изказ и неправилно построени изречения. А колкото до джула тя май бая има дето ги въоражава. Аз последно помня че лъвицата от прословутата поредица за шпионите бе бая бойна и въоражена с кама и на никого не веруеше.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но ми се чете нещо извън рамките. Някъде из темите бях попаднала на коментари за авторка, която "дава" в ръцете на главните си героини оръжие...някой ще ме подцети ли за коя писателка ставаше дума. Чете ми се книга, в която дамата не е някоя безпомощна девица, която трябва да я спасяват.

Ами веднага в акъла ми щукват:

"Войнствена любима" на Тамара Лий,

"Преплетени сърца" на Джоана Линдзи,

"Гняв" на Кристина Дод,

"Графинята и сребърния меч" на Хедър Греъм,

"Лъвското сърце" на Кони Мейсън,

"Завоевание" на Джуд Деверо :)

Все разкошни романи, които си заслужава да се сдъвчат мълниеносно Публикувано изображение

П.С.Огромни благодарности за новокачените книги http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Редактирано от bobych (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, мацки :cool:

Не знам дали някоя си е теглила сериала The Legend fo the Seeker. Много готино сериалче и не много дълго /аз нямам нерви да гледам сериал над 20-25еп./ :P Там жените си боравят с мечове и ками, не по-зле от мъжете...

:)

"Удоволствието на краля" на Шенан Дрейк е просто идеална за теб, поне по това, което пишеш. Като гледам Боби добре ги е наредила, та друга няма коя да препоръчам за сега. ;)

Редактирано от Lindsey (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мила ша дадеш ли линк, че нещо буквите ми идат в повеч напоследък и ми се ще го ударя на визуален прочит освен на изказ и неправилно построени изречения. А колкото до джула тя май бая има дето ги въоражава. Аз последно помня че лъвицата от прословутата поредица за шпионите бе бая бойна и въоражена с кама и на никого не веруеше.

Веднага давам ;)

Ей това са две клипчета да добиеш представа за какво иде реч. Аз пръво на тях попаднах:

А това са торентите, два сезона са:

http://www.######/details.php?id=173416&hit=1

http://www.######/details.php?id=222220&hit=1

На мен лично много ми допадна сериалчето. Има всичко, което харесвам накуп - мечове, магия, силни образи и на жените, любов и приключения :nono:

И това не изглежда лошо:

Аз още не съм го гледала, но имам добри отзиви за сериала. За сега е един сезон:

http://www.######/details.php?id=218121&hit=1

Леле, вие доста предложения ми дадохте http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif И не си спомням да съм ги чела преди. Ще видя с коя от всичките ще започна. Благодаря :eek:

Редактирано от veselina_s_p (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също да благодаря веси нещо ми подсказва че това ша ма изкефи кат го изподърпам. а и лита оправих днес голем зор ама сичко натамъньосах хихи. остава ся латинския.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, има ли някой "Истински цветове" на Сюсън Кайл, защото майка ми ми извади душата за тази книга. На 68 години свикна да чете от компютъра, а ако я науча и да пише във форума, вече няма да имам достъп до компютъра. Предварително благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, има ли някой "Истински цветове" на Сюсън Кайл, защото майка ми ми извади душата за тази книга. На 68 години свикна да чете от

компютъра, а ако я науча и да пише във форума, вече няма да имам достъп до компютъра. Предварително благодаря!

Сканирана е вече, Гери ми я даде преди време да я мина на скенера, само ще помоля да изчакате още два-три дни, докато прехвърлим сайта и ще ви качим на първо време по-новите неща, а всеки ден ще попълним и старата ни база, която сме събрали. Общо 5 книги на Сюзън Кайл и още разни други съм сканирала и понеже са все в последно време сканирани, ще ви ги кача тях най-напред. Момичетата, които сканират може да се ориентират и да подадат заявка за ъплоудер, за да може да качват, когато ви дадем знак, че сайта е на разположение пълнофункционално.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Огромни благодарности на Ели и екипа и за труда им, и за това че ще направят възможно съществуването и поддържането на наша виртуална библиотека! :):yanim::wors:

Естествено, че ще Ви подкрепя и финансово - навярно всеки месец с различна сума, и понеже ми е досадно да ходя до банки да плащам по банков път, най-вероятно за два-три месеца по веднъж ще пращам общо "лептата" си :) Ще трябва да разпитам Галя за по-мързеливи начини...идва ме нещо на ум, ама ще видим дали може да стане.

Аз не можах да вляза в никой от посочените линкове, явно в момента се работи по сайта. Ще те моля Ели, когато сте готови, пак да дадеш насоки относно подкрепата.

Предполагам, че ще търсите и успоредни форми на финансиране - реклама и др. ... но вероятно първо трябва да се утвърди и докаже сайта, че има много посетители - не съм съвсем наясно с тея неща...

Благодаря и на момичетата, които са отделили от времето си за да ни зарадват с новите сканирани книжки!

Момичета новото местенце е страхотно!Бройте ме и мен - ще отделям по няколко лева всеки месец !Тъкмо започнах да чета Кръстопът на чувствата - някоя от вас знае ли дали на български са издадени и първа и трета книга от поредицата? :):wors::)

Поредицата е "St. Helen's" - "Кръстопът на чувствата" ("Циния") е втората, "Амарилис" е първата - имам я изтеглена на руски, а "Orchid" ("Орхидея") е третата - нея я имам изтеглена на английски (не, че мога да я прочета, ама моря дъщеря ми да я превежда, засега безуспешно http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif ). И на мен ми е голяма мъка, че ги няма на бг, че много си я обичам тая книжка, ама се надявам че някой ден ще им дойде реда за фен превод!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета!

Няколко дена не бях преглеждала форума и чак сега прегледах темата, но с удоволствие мога да се включа и аз. Едно голямо благодря на всички, които отделят от времето си и споделят труд с нас :cool::lol6::angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване