Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи (Част 3)

Препоръчан отговор

Огромни благодарности на Ели и екипа и за труда им, и за това че ще направят възможно съществуването и поддържането на наша виртуална библиотека! :lol6::eek::wors:

Естествено, че ще Ви подкрепя и финансово - навярно всеки месец с различна сума, и понеже ми е досадно да ходя до банки да плащам по банков път, най-вероятно за два-три месеца по веднъж ще пращам общо "лептата" си :yanim: Ще трябва да разпитам Галя за по-мързеливи начини...идва ме нещо на ум, ама ще видим дали може да стане.

Аз не можах да вляза в никой от посочените линкове, явно в момента се работи по сайта. Ще те моля Ели, когато сте готови, пак да дадеш насоки относно подкрепата.

Предполагам, че ще търсите и успоредни форми на финансиране - реклама и др. ... но вероятно първо трябва да се утвърди и докаже сайта, че има много посетители - не съм съвсем наясно с тея неща...

Иве, правилно предполагаш, молим за вашата финансова подкрепа, докато сайта набере инерция и потребители. В последствие, при наличие на заплатени рекламни блокове, ще го издържаме от средствата от тях. Това обаче не може да стане с пускането му. За мързеливи начини... не знам доколко може да е мързелив, освен ако повече хора от един град решат да пратят пари и ги връчат на един да ги прати на някоя от срещите, които си организирате.

И още нещо - благодарностите са от нас, че приехте идеята и че я подкрепихте. Благодарим!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Да ти кажа чесно - съгласна съм напълно с брата на Мими, не само защото с мен нито си го обсъждала предварително, нито ми поиска мнението дали да ме пишеш или не - вярно имам само една глава и не отри

Аве вие скайп нямате ли. А ти от кво си обидена точно от помня ли дестина страници дето пренаписах? И от уважение към труда ти не казах нищо щото пък никой не е длъжен да може, но това трябва се чете?

Аз пък лично Съни не разбирам от какво те е заболяло. При условие, че при всяко споменаване на вампири и подобните им, ти започваш да ги плюеш, очакваш да ти поискаме съдействеие? При все че нееднокра

Публикувани изображения

За новия сайт и аз мога да се включвам когато и с колкото мога. Но аз плащам през Ерау, така че трябват банкови данни :yanim: А всъщност сайта работи ли вече, че не разбрах от прочетеното назад? Вчера се пробвах да отворя един от дадените линкове, но нищо не стана...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, девойки,дами търси се книга първа от поредицата за Анита Блейк "Престъпни удоволствия", НО малкия формат, а не преиздадената. Свиркайте.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много трудно ще намериш някъде малкия формат. Антиквариат, може би, виж и при Инфодар (ако имат случайно някоя останала бройка). А новият формат е :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много трудно ще намериш някъде малкия формат. Антиквариат, може би, виж и при Инфодар (ако имат случайно някоя останала бройка). А новият формат е :angry:

Благодаря,само забутани книжарници или някой готов да се раздели с нея.В издателството неееееема.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета,някой може ли да ми прати книжката на ]Катрин Каултър - Аристократът Отново ще си напиша пощата [email protected] Благодаря предварително :angry: Аз пробвам за първи път да кача нещо :)

Катрин Каултър - В пропастта.pdf

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета,някой може ли да ми прати книжката на

]Катрин Каултър - Аристократът

Отново ще си напиша пощата [email protected]

Благодаря предварително :tease:

Аз пробвам за първи път да кача нещо :wors:

Провери си пощата, мила, и благодаря за книжката :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно българско романче

Провери си пощата, мила, и благодаря за книжката :tease:

И аз благодаря

Маргарита Танковска - Неочаквана любов.doc

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много за книжките! :tease:

Опитвам се да кача и още някои книжки,но ми дава,че са много големи ,а те са по 120-140 МВ.

Влизах и в настройките , където е обяснено за прекачването на файлове и пак нещо не се получава.Само тия успях да кача.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитвам се да кача и още някои книжки,но ми дава,че са много големи ,а те са по 120-140 МВ.

Влизах и в настройките , където е обяснено за прекачването на файлове и пак нещо не се получава.Само тия успях да кача.

Мила, ако се опитваш да прикачваш файловете си към мнението, няма да стане. Можеш да прикачваш файлове с общ размер 2 МБ, което определено не ти върши работа. Ако можеш, качи ги някъде другаде и дай линк тук :wors: Ако имаш нужда от помощ, намери ме в скайпа. :tease:

Редактирано от ganinka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мила, ако се опитваш да прикачваш файловете си към мнението, няма да стане. Можеш да прикачваш файлове с общ размер 2 МБ, което определено не ти върши работа. Ако можеш, качи ги някъде другаде и дай линк тук :wors: Ако имаш нужда от помощ, намери ме в скайпа. :tease:

Да,точно това се опитах да направя,да ги прекача към мнението,мислех, че така стават нещата.Ако пак имам някакви несполучливи опити,ще те намеря в скайп

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, прерових си библиотеката - тези двете на Даяна Палмър: "Изумителна тайна" - Арлекин, Страст'99; и "Под прикритие" - Арлекин, Страст'86 - за съжаление ги нямам. Така че остава отворен въпроса - все някой ще ги има - прегледайте си библиотеките, и пишете ако ги намерите. Търсят се за скан. Още не съм преровила напълно за "Любовен плам" на Съзан Кайл - като съм сигурна, ще пиша пак.

Редактирано от IvaIgnatova (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета! Включваите ме и мен в плащането когато колкото мога поне 10лв. на месец мога да отделям. Имам няколко книжки който не са сканирани ако някой прояви интерес:Джоан Рос-Жената на Макензи :Линда Хауърд-Почти завинаги, Среднощна дъга:Даяна Палмър-Обречени на любов,Втори шанс,Повече от всичко на света

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета! Включваите ме и мен в плащането когато колкото мога поне 10лв. на месец мога да отделям. Имам няколко книжки който не са сканирани ако някой прояви интерес:Джоан Рос-Жената на Макензи :Линда Хауърд-Почти завинаги, Среднощна дъга:Даяна Палмър-Обречени на любов,Втори шанс,Повече от всичко на света

Здравей, мила, благодаря ти за помощта. За книжките - не е сканирана само тази на Джоан Рос, останалите ги имаме в базата вече. Ще я сканираш или търсиш някой на когото да я дадеш за сканиране?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз сигурно вече много нахална ставам обаче пак да питам по проекта за 10-тата книга от серията Малъри има ли някакво развитие.Намерих я на английски, ама друго си е да мога да си я чета на роден език :biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз сигурно вече много нахална ставам обаче пак да питам по проекта за 10-тата книга от серията Малъри има ли някакво развитие.Намерих я на английски, ама друго си е да мога да си я чета на роден език :biggrin:

Мила то всички сме малко или много нахални, аз бих избрала думата нетърпеливи, що се отнася до тази поредица. Работи се по нея, но с оглед на суматите дини дето сме изпонарамили не мога да се ангажирам с някакъв конкретен срок. Светлото начало в мен сиреч надеждата ме изкушава да вярвам, че ще сколасаме до коледа, ама дъл ша стани не знам. Момичетата, които я превеждат имат и други задачи така че аз кротко си чакам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мила то всички сме малко или много нахални, аз бих избрала думата нетърпеливи, що се отнася до тази поредица. Работи се по нея, но с оглед на суматите дини дето сме изпонарамили не мога да се ангажирам с някакъв конкретен срок. Светлото начало в мен сиреч надеждата ме изкушава да вярвам, че ще сколасаме до коледа, ама дъл ша стани не знам. Момичетата, които я превеждат имат и други задачи така че аз кротко си чакам.

Мерси много за информацията. Да така си е така както чакам тази книга скоро не съм очаквала друго с такова нетърпение. Дори се опитах да седна да я чета на английски и макар да разбирам за какво иде реч, както се казва, никога не съм обичала да чета книги на английски, предпочитам си родния език :)

Благодаря ви много за усилията, които полагате и ако мога да се включа с нещо както казват бой скаутите- винаги готов :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте от мен. Дълго де канех да се регистрирам във форума и на края се реших. Ще помагам финансово за торента (малко, но от сърце), но ако може да ми изпратите номера на банковата сметка на пощата. Имам доста книжки в библиотеката, но нямам скенер. Ако мога да помогна с нещо - чакам да ми кажете. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте от мен.

Дълго де канех да се регистрирам във форума и на края се реших. Ще помагам финансово за торента (малко, но от сърце), но ако може да ми изпратите номера на банковата сметка на пощата. Имам доста книжки в библиотеката, но нямам скенер. Ако мога да помогна с нещо - чакам да ми кажете. ;)

Здравей, добре дошла във форума и в тракера. Всяка помощ оценяваме и сме благодарни. http://www.escape-bg.net/forums.php?action=viewtopic&topicid=87 Тук не се ли вижда сметката? А относно книжките, кажи откъде си, може някое от момичетата, които сканират да са близо до теб и да си размените книжките за сканиране.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе,хора колко трябва да сийдва човек,че да е с коефициент 1.Имам доброто желание,но след като изтеглих книгата на Кренц вече 48 часа съм я оставила и.... свалено 23.69/ качено 1.89 А какво е сийдбонус/моля обяснение за идиот/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не зависи от часовете - от тях и от броя торенти, които сийдваш зависят сийдбонус точките ти, които можеш да разменяш за ъплоуд. Коефициент 1 означава, че трябва колкото си свалил, толкова и да си качил. А качваш, когато има хора, които теглят от теб, тоест подаваш сийд на останалите. Този, който тегли обаче, се свързва не само с теб, а с определен брой сийдъри на дадения торент и в зависимост от това, с чий компютър се свързва най-добре, тегли с определена скорост от тях - от някои тегли с повече скорост, от някои с по-малко. Не се притеснявай за коефициента - докато сийдваш, ти се трупат пък сийдбонус точки, които също може да разменяш за качено... Може би малко объркано обясних, но затова пък във форума на тракера има специален раздел, който е на тема въпроси и отговори относно тракера. За всички, които се чудят какво е това или онова, предлагам да го посетите, прочетете изписаното досега и ако пак има въпроси, да питате там, за да не трупаме темата за дискусии на любовни романи с постове не по темата. Ето ви линк към раздела. http://www.escape-bg.net/forums.php?action=viewforum&forumid=11

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За всички, които се чудят какво е това или онова, предлагам да го посетите, прочетете изписаното досега и ако пак има въпроси, да питате там, за да не трупаме темата за дискусии на любовни романи с постове не по темата. Ето ви линк към раздела. http://www.escape-bg.net/forums.php?action=viewforum&forumid=11

Благодаря,права си че там му е мястото.А иначе четох там,ама толкоз вдянах.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря,права си че там му е мястото.А иначе четох там,ама толкоз вдянах.

Питайте каквото не ви е ясно. Оня форум е затова. В никакъв случай не казвам да не пишем тук. Вярно е, че сме свикнали каквото ни хрумне да е в темата за дискусии на любовни романи. Каквото можем ще помогнем. Пак казвам - не се стряскайте от това, че първоначално коефициента ви ще е по-малък от 1, това се дължи на факта, че сте свалили нещо. С течение на времето и вашия сийд, коефициентът ви ще се повиши. Това с "разделянето с акаунта" е крайна предпазна мярка, която бихме взели за хора, които системно не сийдват и спират торентите веднага след като ги дръпнат... Не важи за нови потребители, а за потребители с дълъг "стаж" да го нарека в тракера и с нулев коефициент, поради несийдване. В момента всички сте нови потребители и има време, за да си сийдвате и увеличавате коефициента. Основния начин е сийда - сийдвайте, за да има другите от кого да свалят. Те ще са доволни, че са свалили торента бързо и безпроблемно, а вие ще сте доволни, че коефициентът ви расте. Има и разни допълнителни начини за увеличаване на коефициента, когато екипа ви награждава с ъплоуд. Разгледайте темата за банерите на тракера, или темата за цитатите, там ще видите как и колко ъплоуд може да получите и при какви условия.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване