Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи (Част 3)

Препоръчан отговор

Няма руски намерих само сръбски и разни подобни но идея нямам дали са за този рилийс даже. Ако ти се чака и някой не ме превари като ми мине държавната сесия мога да се пробвам да ги преведа. Едва ли ще е професионален превод, но съм превеждала субове, все ще хванеш за какво иде реч :beat:

Уауууууу, нямаш си на идея колко ме зарадва http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif Ще чакам, мила, как няма да чакам, невероятна си Публикувано изображение

Още един исторически любовен роман :idea:

http://www.escape-bg.net/torrents-details.php?id=299

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Може би ставо въпрос за това: http://themortalinstruments.forumotion.net/

Всъщност,да, за това става дума.Онзи ден не подсетих milenaka,защото имам проблем с визията на този форум и не ми е приятно да се ровичкам там.Евала за труда на хората,но....са се престарали с шаренийките,рекламките,надписчетата и т.н.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета! Много, ама много съм щастлива. :rolleyes: Влизам аз в сайта на Хермес и гледааааааам: http://www.hermesbooks.com/detail.php?pID=1247&pcatID=3 Та викам си леле лелееееее това трябва да е от поредицата Бюканън-Ренард ама викам си да се допитам до любимото ми форумче за потвърждение права ли съм или не. ДРУГОТО, което също много ме зарадва е, че ноември излизала новата книга от поредицата Братството на черния кинжал. Та ако някой друг може да потвърди инфото по тези два въпроса, ще мога спокойно да си легна с умивка на лице. И така, чакам коментари по темата....

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Та ако някой друг може да потвърди инфото по тези два въпроса, ще мога спокойно да си легна с умивка на лице.

И така, чакам коментари по темата....

Мила, коментарите са в темата "Предстоящи и нови заглавия на книжния пазар". Май ще си лягаш с усмивка на лице :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мила, коментарите са в темата "Предстоящи и нови заглавия на книжния пазар". Май ще си лягаш с усмивка на лице :P

Ами аз, чесно казано, само тази тема следя, ама за друг път ще знам :cool: . А сега нека само да кажа:

СУПЕЛ!!!!!!! :clap: :clap: :clap:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мила, коментарите са в темата "Предстоящи и нови заглавия на книжния пазар". Май ще си лягаш с усмивка на лице ;)

Бихте ли ми дали линк до тази тема?:)))))
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бихте ли ми дали линк до тази тема?;)))))

Заповядай

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=132185&st=360

ПС.аватара ти е балсам за очите ми :)

Редактирано от Книжно човече (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И последно едно въпросче, ако позволиш за "I capture the castle" - попаднах на него в замундата, но само с англ. субове. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif Дали за него има някъде БГ или поне руски субтитри :P Да му се невиди, човек тъкмо да си заплюе нещо и то... без субове.Публикувано изображение А някой дали е чел книгата, по която е правен филма?

Бобчо я дай линк да го видим тоз с англе субовете. Може и да ти направя подарък след като ударих на камък с предишния дето си бях наумила.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бобчо я дай линк да го видим тоз с англе субовете. Може и да ти направя подарък след като ударих на камък с предишния дето си бях наумила.

Аз не съм Бобчо, но давам линк: I Capture the Castle

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе,хора колко трябва да сийдва човек,че да е с коефициент 1.Имам доброто желание,но след като изтеглих книгата на Кренц вече 48 часа съм я оставила и.... свалено 23.69/ качено 1.89 А какво е сийдбонус/моля обяснение за идиот/

Извинявам се че и аз повдигам този въпрос,но страшно много ме притеснява този коефициент!!! :):doh: Немога да го вдигна повече от 0,50,а пък сега е паднал до 0,29.Компютъра ми седи по цял ден включен и пак същата работа! :);)

Аз свалям само книжки ,които ми харесат.Извинявам се за спамчето още един път,незнам при вас как е... :baby:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че и аз повдигам този въпрос,но страшно много ме притеснява този коефициент!!! :):doh: Немога да го вдигна повече от 0,50,а пък сега е паднал до 0,29.Компютъра ми седи по цял ден включен и пак същата работа! :);)

Аз свалям само книжки ,които ми харесат.Извинявам се за спамчето още един път,незнам при вас как е... :baby:

Коефицента е съотношението между каченото и сваленото.За да имате коефицент по- голям от 1,каченото трябва да е повече от сваленото.

Сийдбонуса се получава от сийдването на всеки свален торент.За сийдването на 1 торент 24 часа получавате 1 точка. За това сийдвайте свалените торенти, така другите потребители ще могат да свалят от вас и ще получавате сийдбонус точки,които ще можете да обмените за ъплоуд и да подържате коефицент по-голям от 1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че и аз повдигам този въпрос,но страшно много ме притеснява този коефициент!!! :speak::doh: Немога да го вдигна повече от 0,50,а пък сега е паднал до 0,29.Компютъра ми седи по цял ден включен и пак същата работа! :no-no::crying10:

Аз свалям само книжки ,които ми харесат.Извинявам се за спамчето още един път,незнам при вас как е... :question:

Не бива да се притеснявате за коефициента си все още, особено пък при положение, че действително сийдвате. Сайта е само на една седмица и е логично при положение, че го използвате и сваляте торенти, на тоя етап сваленото да ви е повече от каченото. С нарастването на сайта, все повече хора, ще теглят от вас, защото вие сийдвате, и така коефициента ви ще става доста висок.

Но който иска бързо повишаване, може да се включи с предложение за банер за 1 ноември - деня на будителите за сайта. Банерът, който бъде избран ще донесе на създателя му 30 гб ъплоуд, а всички останали, които се потрудят за банерче, ще получат по 5 гб ъплоуд. Определено ще ви се вдигне коефициента. И помогнете и за самия избор - вашият вот е решаващия утре кой банер ще украсява сайта ни.

Редактирано от NELG (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета, в момента редактирам "Зимни рози" от Джесика Сен Клер, но ми липсват две странички – 112-113. Молбата ми е ако някои ги има да ми ги изпрати или да ми пусне линк да си ги дръпна, за да ми е коректна редакцията. Предварително благодаря!

Редактирано от ros_s (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сънчо, на това мойто му се вика чиста проба нахалство :eek: Ужасно мноооого ще ме зарадваш, мила, ако случайно ти остане време между всички поети ангажименти, да подхванеш и тез субове.http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif Направо ще ти се изтропкам в Софето да те разцелувам с кеф Публикувано изображение

Още един исторически любовен роман :cool:

http://www.escape-bg.net/torrents-details.php?id=315

• Харесване 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Много моля, ако някой има една от поредиците "Горещо лято" на Арлекин, в която са включени 3 романчета - едно на Нора Робъртс, едно на Диана Палмър(май се казва Любов в Аризона) и третото не си спомням от кой автор беше, да ми го прати на мейл: [email protected]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Много моля, ако някой има една от поредиците "Горещо лято" на Арлекин, в която са включени 3 романчета - едно на Нора Робъртс, едно на Диана Палмър(май се казва Любов в Аризона) и третото не си спомням от кой автор беше, да ми го прати на мейл: [email protected]

Здравейте, може ли и аз да се присъединя към молбата за книжката? Пощата ми е [email protected] Благодаря
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам,щом има Даяна Палмър!!! :):):wors:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такаа,малко по встрани от "нашите" работи,но не съвсем.Бях споменала,че си поръчах книга

от knigi.bg.Въпросната книга има две издания и аз се интересувах конкретно от първото,за да е ясно се позовах на ISBN /различни са все пак/, е получих каквото не трябва.Не съм очаквала да ми я заменят,защото приех поръчката /дълго е за обясняване защо/. Очаквах обаче отговор на мейла си - няма.Посочените телефони /които уж са за контакт при бърза поръчка/, не отговарят. Така че дами,много внимавайте с тази интернет книжарница.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли и аз да се присъединя към молбата за книжката? Пощата ми е [email protected] Благодаря

И аз искам,щом има Даяна Палмър!!! :):):wors:

Поразрових се из заглавията, които имаме като наличност и тази книга всъщност не е качвана при нас, така че няма как да удовлетворим подобна молба.

Дами, проверявайте в темата за линкове дали съответната книга я има при нас, за да не стават недоразумения. ;)

П.П. Благодарско за новите книжки!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бих искала да попитам дали някой я има сканирана книгата на Елизабет Лоуел "Innocent as Sin (2007) Невинна като грях"?

Миличка, тази книга излезе едва преди около 2 месеца, а ние си имаме политика да изчакваме поне 6 месеца от датата на издаване, преди да сканираме някоя книга.

Аз поне така бях разбрала, затова ако съм се объркала нещо, моля за извинение.

Редактирано от tsocheto (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване