Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи (Част 3)

Препоръчан отговор

Момичета за пръв път чувам за Братството на розата."Вечна любов" казвате била много интригуваща.Видях, че книга 2 пише.Гъррр е кога е излезнала книга1 и аз не съм разбрала....Като се разрових видях, че за поредица даже иде реч.Звучи интересно с приказки за вампири:wors:) Някой може ли да разкаже нещо повече за стила на писателя.Нищо не съм чела от Дж.Уорд.

Братството на Черния Кинжал е :)

Авторката е нова и за първи път в Бг.

Книгите до момента са 8,

но за наша радост ще има още/поне такива са плановете на Уорд де/

Ако искаш ще ти пусна книга 1-"Тъмна любов" на e-mail.

Аз съм пристрастена към поредицата,макар и прочела едва пърите две :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Братството на Черния Кинжал е :)

....

Книгите до момента са 8,

но за наша радост ще има още/поне такива са плановете на Уорд де/

Ако искаш ще ти пусна книга 1-"Тъмна любов" на e-mail.

Аз съм пристрастена към поредицата,макар и прочела едва пърите две :)

През април 2011г в Америка излиза 9та :blink::clap:

То много станахме пристрастените!!! :whist:

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През април 2011г в Америка излиза 9та :blink::clap:

То много станахме пристрастените!!! :whist:

Олееее това е музика за ушите ми :)

А за кой ще е книгата ,Ради?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На плажната алея във Варна... да мирише на моренце, гларусите да кряскат над главите и да слушаш как вълните се разбиват на 3 крачки от теб.... рай :ph34r:

Наистина звучи като рай.Надушвам морето :nono: Наистина трябва вече да си уговорим една срешичка,че ще си забравим физиномиите :yanim:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох книга 1 от поредицата за Братството на черния кинжал и се присъединявам към фен клуба на пристрастените:ph34r:))Много ми хареса.Сега ще търсиме работеща книжарница откъдето мога да си взема книга 2:}}}}

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох книга 1 от поредицата за Братството на черния кинжал и се присъединявам към фен клуба на пристрастените:eek:))Много ми хареса.Сега ще търсиме работеща книжарница откъдето мога да си взема книга 2:}}}}

Още един се присъедини към отбора. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif :yanim:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, имам нужда от помощ. Или поне се надявам някоя от вас да успее да се отзове. Някой дали ще може да сканира няколко книги на Елизабет Лоуел, ако ги има. Те са "Цената на измамата", "Смърт посред бял ден", "Пламъци в рая" и "Подвижна мишена". Моля ви се кажете "да" и ще бъда много щастливо подскащато детИ. :cool:
  • Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, имам нужда от помощ. Или поне се надявам някоя от вас да успее да се отзове. Някой дали ще може да сканира няколко книги на Елизабет Лоуел, ако ги има. Те са "Цената на измамата", "Смърт посред бял ден", "Пламъци в рая" и "Подвижна мишена". Моля ви се кажете "да" и ще бъда много щастливо подскащато детИ. :cool:

защо ми се струва, че пламъци в рая е сканирана? сега ще чекна...

ПП: Дам, Тори наскоро търсеше липсващи странички, за да довърши редакцията, затова ми е останало в акъла. Значи скоро ще може да й се насладиш...

Редактирано от ganinka (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От споменатите имам само "Смърт посред бял ден", но мога да я сканирам най-рано в началото на Септември. Ако ти се чака до тогава и не се намери някой бързак да ме изпревари, ще я сканна.

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, имам нужда от помощ. Или поне се надявам някоя от вас да успее да се отзове. Някой дали ще може да сканира няколко книги на Елизабет Лоуел, ако ги има. Те са "Цената на измамата", "Смърт посред бял ден", "Пламъци в рая" и "Подвижна мишена". Моля ви се кажете "да" и ще бъда много щастливо подскащато детИ. :baby:

За "Пламъци в Рая", можеш да попиташ Хеси. Доколкото знам е вече редактирана. Колкото до останалите, предполагам до края на другата седмица ще мога да мина през скенера "Цената на измамата".

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

защо ми се струва, че пламъци в рая е сканирана? сега ще чекна...

ПП: Дам, Тори наскоро търсеше липсващи странички, за да довърши редакцията, затова ми е останало в акъла. Значи скоро ще може да й се насладиш...

Много ти благодаря, Гане, за отговора. Ще я дочакам.(:

От споменатите имам само "Смърт посред бял ден", но мога да я сканирам най-рано в началото на Септември. Ако ти се чака до тогава и не се намери някой бързак да ме изпревари, ще я сканна.

Нямам бърза работа, мила, така че ще си изчакам търпеливо. Благодаря ти за отзованието. :baby:

За "Пламъци в Рая", можеш да попиташ Хеси. Доколкото знам е вече редактирана. Колкото до останалите, предполагам до края на другата седмица ще мога да мина през скенера "Цената на измамата".

Ох, момичета наистина страшно много ви благодаря! Няма нужда да се надпреварвате, аз ще изчакам търпеливо да сканирате наличните книжки. Много ви благодаря за оказаното съдействие и за труда, който полагате. Благодаря ви! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз прочетох втората книга от поредицата и ми хареса,както и на вас:P Някой да знае кога излиза третата? :cool: Нямам търпение вече ! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Пламъци в рая" е отредактирана, другия месец ще пусна пакет с редакции, книжката ще е в пакета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз прочетох втората книга от поредицата и ми хареса,както и на вас:)

Някой да знае кога излиза третата? :whist: Нямам търпение вече ! :)

За Братството иде реч нали?

Ако да от ИБИС ми отговориха,че планират да излезе НОЕМВРИ!

Тъй че аз вече чакам,чакам,чакам................

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Пламъци в рая" е отредактирана, другия месец ще пусна пакет с редакции, книжката ще е в пакета.

Благодаря ти. :whist:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Братството иде реч нали?

Ако да от ИБИС ми отговориха,че планират да излезе НОЕМВРИ!

Тъй че аз вече чакам,чакам,чакам................

Да,точно за братството:cool:Е,ще чакаме ноември-няма как!

Благодаря за отоговора ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дами, имам въпрос с повишена трудност. Издирва се име на книга и авторът й. Съдържанието накратко може да се представи така: Млада жена оцелява след транспортно произшествие, някъде в Сибир. След като идва в съзнание разбира, че е сама в откъсната от света райска долина (без изход) и се започва една борба на живот и смърт (а ла Робинзон). Жената оцелява и намира изход от капана на природата с помощта на млад мъж (диверсант, паднал от небето с парашут), когото тя спасява. В долината има езеро, дивеч и всичко от което един борещ се за оцеляване човек има нужда, включително и богато находище от късове самородно злато...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дами, имам въпрос с повишена трудност. Издирва се име на книга и авторът й. Съдържанието накратко може да се представи така:

Млада жена оцелява след транспортно произшествие, някъде в Сибир. След като идва в съзнание разбира, че е сама в откъсната от света райска долина (без изход) и се започва една борба на живот и смърт (а ла Робинзон). Жената оцелява и намира изход от капана на природата с помощта на млад мъж (диверсант, паднал от небето с парашут), когото тя спасява. В долината има езеро, дивеч и всичко от което един борещ се за оцеляване човек има нужда, включително и богато находище от късове самородно злато...

Ти ме застреля с тва описание. Не съм го чела, но звучи интересно. По пътя на логиката и съществуването на парашут съдя, че е съвременна книга. Тоест изключваме историческите. :ph34r:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С риск малко flood да направя поредицата за Братството на черния кинжал е страхотна и затрогваща.Току що свърших книга 2.Нали съм си чувствителна натура на моменти само където не ревнах:rolleyes:)А рисунката на корицата е уникална.Изобщо откъдето и да се погледне парите си заслужават.Еххх с нетърпение ще чакаме Книга 3 с главни герои според мен Зейдист и Бела:wors:))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С риск малко flood да направя поредицата за Братството на черния кинжал е страхотна и затрогваща.Току що свърших книга 2.Нали съм си чувствителна натура на моменти само където не ревнах:help wanted:)А рисунката на корицата е уникална.Изобщо откъдето и да се погледне парите си заслужават.Еххх с нетърпение ще чакаме Книга 3 с главни герои според мен Зейдист и Бела:question:))

Я намини в тази тема,че там повечко хора я обсъждаме

Кой любовен роман четете в момента? (част 2)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти ме застреля с тва описание. Не съм го чела, но звучи интересно. По пътя на логиката и съществуването на парашут съдя, че е съвременна книга. Тоест изключваме историческите. :help wanted:

Знаех си, че имам точен мерник :P

Проблемът е, че и аз не съм я чела, отправиха ми въпроса и ми дадоха това описание - аз само ви го копирах. Ако има някакво значение, книгата е издавана преди минимум 20 години.. :question:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване