Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи (Част 3)

Препоръчан отговор

• Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Да ти кажа чесно - съгласна съм напълно с брата на Мими, не само защото с мен нито си го обсъждала предварително, нито ми поиска мнението дали да ме пишеш или не - вярно имам само една глава и не отри

Аве вие скайп нямате ли. А ти от кво си обидена точно от помня ли дестина страници дето пренаписах? И от уважение към труда ти не казах нищо щото пък никой не е длъжен да може, но това трябва се чете?

Аз пък лично Съни не разбирам от какво те е заболяло. При условие, че при всяко споменаване на вампири и подобните им, ти започваш да ги плюеш, очакваш да ти поискаме съдействеие? При все че нееднокра

Публикувани изображения

Здравейте някой има ли книгата на Карол Матюз - " В ада брюнетки няма"

Да,имам я и планирам да я сканирам,но не се ангажирам с никакви срокове.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сканирани и редактирани са и трите за викингите, ще бъдат качени и в тракера.

Имах впредвид трите книжки Шантал, Морийн и Тамариск, но съм цитирала грешен пост. Понеже искам да ги давам и преди това мислех да ги сканирам.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,имам я и планирам да я сканирам,но не се ангажирам с никакви срокове.

Аз не бързам когато тогава :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета случайно книгата на Елизабет Лоуел-Пламъци в Рая да е качена някъде....нещо ми си върти в ума, че я има обаче не съм много сигурна.Сега съм на тема Лоеул и като видях колко книги има....Прочетох 2 от книгите за фамилията Донован-Нефритовия остров и Кехлибарения бряг.Много ми харесаха.Дали я има преведена и книгата за най-големия брат Донован-Арчър?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета случайно книгата на Елизабет Лоуел-Пламъци в Рая да е качена някъде....нещо ми си върти в ума, че я има обаче не съм много сигурна.Сега съм на тема Лоеул и като видях колко книги има....Прочетох 2 от книгите за фамилията Донован-Нефритовия остров и Кехлибарения бряг.Много ми харесаха.Дали я има преведена и книгата за най-големия брат Донован-Арчър?

За съжаление само тези двете са преведени. Много ни е яд, че издателствата не се заеха с превода и на останалите книги от поредицата, защото е страхотна. Относно "Пламъци в рая", ако искаш ще ти я пратя по имейл. Само ми пиши на лично.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:wors::) а аз мислех че вече имаме всичко на С.Браун, изненадахте ме приятно

По мое усмотрение все още ни липсват следните книги на Сандра:

Сензационно интервю

Бягство

Само спомен

Кажи, че ме обичаш

Поне това не съм отметнала в блога. Ако греша, моля някой да ме поправи. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По мое усмотрение все още ни липсват следните книги на Сандра:

Сензационно интервю

Бягство

Само спомен

Поне това не съм отметнала в блога. Ако греша, моля някой да ме поправи. :clap:

Една по-малко да остане...

http://www.escape-bg.net/torrents-details.php?id=499

Мога да ви уредя и със Само спомен и Сензационно интервю. Бягство я нямам.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eто ви и за тази вечер нещо за четене. Имам спомени, че някой питаше за нея преди време, и Гери ми я даде за скан. Заповядайте!

http://www.escape-bg.net/torrents-details.php?id=512

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eто ви и за тази вечер нещо за четене. Имам спомени, че някой питаше за нея преди време, и Гери ми я даде за скан. Заповядайте!

http://www.escape-bg.net/torrents-details.php?id=512

Много хубава книжка!!!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето още едничка.

http://www.escape-bg.net/torrents-details.php?id=517

Благодаря, Ели http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif Това е една от любимите ми нейни :P Романът е страхотен и много въздействащ ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря зя книжките Ели. Някой може ли да даде отзиви за "Часът на пепеляшка"

имам още четвърт,но се отказах,не мога повече,твърде много персонаж и за мен е доста объркана,

за самите главни герои,според мен има съвсем малко написано,повечето се върти около другите,

това е мое мнение,може и да не съм вникнала в смисъла и изобщо замисъла на книгата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване