Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 3)

Препоръчан отговор

Благодаря зя книжките Ели. Някой може ли да даде отзиви за "Часът на пепеляшка"

Аз я прочетох... Честно казано, съвсем различна е като стил. На мен лично много ми хареса. Беше наблегнато на романтиката и любовта без да има някакви сексуални епизоди, дори нямаше описана и една целувка. Въпреки това, мога да кажа, че книгата си е любовен роман. Имаше я любовта, неподлежаща на времето, имаше ги проблемите между майка и дъщеря, които въпреки всичко се обичат, имаше ги проблемите и между две сестри, които накрая се разрешават и най-хубавото беше, че го имаше и злодея, който бива разкриван поетапно и бавно и те държи в напрежение. Самия роман ме завладя не толкова с любовната история, колкото с динамиката на действията. Богат е на събития и герои - добри и лоши. Не бях чела подобен роман. Вярно не е класически такъв, но на мен лично ми хареса. Редактирано от leprikon4e (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отзивите момичета, ще го прегледам. Обикновено като получа противоречиви мнение ме обхваща любопитство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря зя книжките Ели. Някой може ли да даде отзиви за "Часът на пепеляшка"

На мен книжката ми хареса много, интересна. Наистина беше по-различна, но в добрия смисъл. След мен я прочетоха и майка и леля и двете бяха очаровани от книжката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една по-малко да остане...

http://www.escape-bg.net/torrents-details.php?id=499

Мога да ви уредя и със Само спомен и Сензационно интервю. Бягство я нямам.

Аз имам "Бягство" на Сандра Браун - ще я дам на Жани за скан след като свърши с тези, които са у нея сега...

Ели, и от мен благодарности за всички нови книжки! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Благодарности и на Bridget за "И тогава умираш..." на Арис Йохансен! :) Много ме изненада! Мислех, че имам всички нейни съвременни книги на бг, а за тази даже не бях чувала... е, сега видях че я има и в блога на Гането! И като се позачетох там, да питам - някой има ли "Моя прекрасна лейди" и "Зимна невеста" на Йохансен, и може ли да организира скан?

Аз имам "Живея, за да отмъщавам", "В неизвестност" и "Дъщерите на Пандора" и ако не са сканирани, мога да ги дам и тях на Жани за скан.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам "Бягство" на Сандра Браун - ще я дам на Жани за скан след като свърши с тези, които са у нея сега...

Ели, и от мен благодарности за всички нови книжки! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Благодарности и на Bridget за "И тогава умираш..." на Арис Йохансен! :) Много ме изненада! Мислех, че имам всички нейни съвременни книги на бг, а за тази даже не бях чувала... е, сега видях че я има и в блога на Гането! И като се позачетох там, да питам - някой има ли "Моя прекрасна лейди" и "Зимна невеста" на Йохансен, и може ли да организира скан?

Аз имам "Живея, за да отмъщавам", "В неизвестност" и "Дъщерите на Пандора" и ако не са сканирани, мога да ги дам и тях на Жани за скан.

"Моята прекрасна лейди" е сканирана, аз я имам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Моята прекрасна лейди" е сканирана, аз я имам.

Значи остава да се търси "Зимна невеста"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам Бягство на Сандра Браун и даже съм я започнала.Надявам се съвсем скоро да ви зарадвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.escape-bg.net/torrents-details.php?id=527

http://www.escape-bg.net/torrents-details.php?id=528

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха,кнажарници "Пингвините" открили топлата вода.В тях по принцип не продават книги на Ирис.Онзи ден обаче видях 2-3,а отговорничкана с ужасно изненадан вид ми казва,че имало неочаквано голямо търсене.Аз съм "ултра" доволна,че това е най-близката до работа книжарница-иначе трябва да тичам до книжния пазар,а сега стъмва рано и не успявам.

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ели, благодаря за новите книги, мила http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

П.С. Гале, в нашия град пък въобще нито една книжарница не зареждаше доскоро книги на Ирис, но от няколко месеца взеха, че се осъзнаха (да не повярваш :offtopic_s: ). Дано Ирис имат повече продажби, за да издават и повечко от любимите ни романи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, аз реших да организирам малка акция с кодово име "Марлис Мелтън", за която гласът на крайният песимист в мен крещи "ГУБИШ СИ ВРЕМЕТО", ама от опит глава не боли. Та за какво става дума, дами призовавам всеки фен на поредицата да изпрати мнението си относно прекратяването на нейното издаване до Хермес:

e-mail: [email protected]

Нали хората са казали "Глас народен, глас божи" е да проверим колко е вярно това твърдение.

Момичета, пишете им!

• Харесване 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, аз реших да организирам малка акция с кодово име "Марлис Мелтън", за която гласът на крайният песимист в мен крещи "ГУБИШ СИ ВРЕМЕТО", ама от опит глава не боли. Та за какво става дума, дами призовавам всеки фен на поредицата да изпрати мнението си относно прекратяването на нейното издаване до Хермес:

Нали хората са казали "Глас народен, глас божи" е да проверим колко е вярно това твърдение.

Момичета, пишете им!

Пете брой ме и мен!!! Как може да ни спрат хубавата поредица, а???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, пишете им!

Пете това е много, ама много добра идея мила - винаги съм си мислела, че нашите издателства идея си нямат миличките от мнението на феновете си - тоест нашето и няма да е никак лошо - да ги запознаем с него. Както казва "Мечо Пух" - Колкото повече толкова повече! . Аз лично ще им пиша и оптимистично ще се надявам да си отворят поне един от Н-те мейла, от нас! Ако ли не - тази акция проведена няколко пъти все ще даде резултат - ако не с резултат то поне с отговор.

Момичета подкрепете идеята с една мейлче- за общото благо е:yanim: !

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и обещаното от мен сканче:

http://www.escape-bg.net/torrents-details.php?id=539

Приятно четене!

• Харесване 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и обещаното от мен сканче:

http://www.escape-bg.net/torrents-details.php?id=539

Приятно четене!

ЕЕЕЕххххх!!!!От кога я чакам тая заради Даяна Палмър!!!! :yanim::eek::)

Благодаря би момичета - Ели,Гане ,Боби за качените книжки!!! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, пишете им!

Пете присъединявам се с радост, тъй като и аз умирам от желание да прочета всичките книги!

Искрено се надявам да успеем да променим мнението на Хермес след като видят колоко много фенове има авторката и поредицата!

Наистина си заслужава поне да опитаме!!!!

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, пишете им!

Пете и аз не съм много оптимистична за такива инициативи, но в тази определено се включвам.

Без това съм им набрала на Хермес :ph34r:

А поредичката на Мелтън е невероятна, и тоооолко искам да прочета за Соломон (дано не бъркам), особено като прочетох резюмето :ph34r:

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, пишете им!

Изпратих едно любезно писъмце на Хермес, дано да отговорят поне на някоя от нас. Марлис Мелтън е страхотен автор и наистина ще е жалко, ако прекратят поредицата! Винаги ме хваща яд! Надявам се "Ибис" да излязат свестно издателство и да завършат поредицата за Братството, защото и ако тази поредица се прекъсне по средата, ще се гръмна! :ph34r: :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изпратих едно любезно писъмце на Хермес, дано да отговорят поне на някоя от нас. Марлис Мелтън е страхотен автор и наистина ще е жалко, ако прекратят поредицата! Винаги ме хваща яд! Надявам се "Ибис" да излязат свестно издателство и да завършат поредицата за Братството, защото и ако тази поредица се прекъсне по средата, ще се гръмна! :baby::whist:

Напоследък вамп тематиката , така е заляла пазара, че силно ме съмнява. Мисля че братството е защитено :whist:

А колкото до поредицата от предния коментар не съм я чела, но ако ви трябва бройка подръжници с удоволствие със утрешното кафе ще драсна и аз един майл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напоследък вамп тематиката , така е заляла пазара, че силно ме съмнява. Мисля че братството е защитено :whist:

А колкото до поредицата от предния коментар не съм я чела, но ако ви трябва бройка подръжници с удоволствие със утрешното кафе ще драсна и аз един майл.

Аз съм на същото мнение, мисля че книгите на Уорд се продават повече от успешно и (чукам на дърво) ще видим цялата поредица на български. Току виж ни огрее и с другата поредица на авторката...ех как се размечтах.

Колкото до Мелтън, колкото повече толкова по-добре, така че всички фенове ще сме благодарни за помощта ти :whist:

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече е факт дългоочакваната ни игра съвместно с Издателство Ибис!

http://www.escape-bg.net/forums.php?action=viewtopic&topicid=99

• Харесване 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм на същото мнение, мисля че книгите на Уорд се продават повече от успешно и (чукам на дърво) ще видим цялата поредица на български. Току виж ни огрее и с другата поредица на авторката...ех как се размечтах.

...

Предполагам, че говориш за поредицата за ангелите. Хора, които ми бяха препоръчали Братството, са разочаровани от тази. Казаха, че става, но не била на нивото на Братството. А може и те да са били с прекалено високи очаквания. Лично мнение не мога да дам, защото отложих четенето й.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам Бягство на Сандра Браун и даже съм я започнала.Надявам се съвсем скоро да ви зарадвам.

ОК!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето още една книжка http://www.escape-bg.net/torrents-details.php?id=546

Момичета проверих уж списъците за сканиране и какво е сканирано но все пак да пусна книгите, които искам да сканирам и тук. Ако съм доблирала някоя и я видите да я махна от списъка.

Бодлите на истината - Айлин Гоудж

Живот по върховете - Артър Хейли

Сърце на нощта - Барбара Делински

Прокълната любов І - Барбара ууд

Прокълната любов ІІ и Тайните на харема - Барбара ууд

тайни - даниел стийл

Вината на рафаела - даниел стийл

Тайният огън на любовта - Дебора Сатинууд

Волни и горди - Джанет Дейли

да наследиш небето - джанет танър

кървава афера - джейн робърдс

Парфюмът на рая - Дженифър Блейк

Див жасмин - Дженифър Блейк

Дългият път на любовта - Джон Мъри

Грехове І - Джудит Гулд

Грехове ІІ - Джудит Гулд

Родена в Тексас - Джудит Гулд

Любовниците - Джудит Гулд

кръгове - Дорис Мортман

Сбъднати мечти - Елизабет Адлър

дивото цвете - Клер Лоримър

Господарката - Клер Лоримър

Магията - Кристин Хана

Дамата - Мери Бътлър

Вечният танц на любовта - Вивиан Найт - Дженкинс

трима в любовта - валери шерууд

Среднощна заблуда - Кори МакФаден

Да искаш всичко - Мейв Харън

Долината на пеперудите - Норма Мартин

маскарад - сюзън копола

богатства - уна - мери паркър

Редактирано от Sianaa (преглед на промените)
  • Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, пишете им!

Току-що и аз пуснах писъмце.

Дано ни вземат предвид,че ми е на мисъл Соломон какви ще ги забърка.

Пък и с удоволствие ще разбера какво става и при останалите ни приятели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...