Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи (Част 3)

Препоръчан отговор

Някой може ли да ми метне "Обещанието на Тъндър"в ескейпа я няма,във фанагорията е затрита

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Благодаря,близо беше до акъла,ама....

Еееее,читанката има проблем за някои книги,естествено и моята е сред тях.

Редактирано от Plqsak (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко си има цена - Тили Багшоу

Момичета, взела съм тази книга за редакция, но се оказа, че не мога да я сравнявам с оригинално сканираната книга, тоест нямам пдф-варианта.

Много моля ако някой я има да я прехвърли на Хеси или просто да драсне някой ред тук. Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Девойчета от Варненско, някой има ли възможност да сканира, че на Жани /Слава/ не й е възможно?

Редактирано от Plqsak (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,търся една доста стара книга "Лов и риболов за дами" от Мелиса Банк, издадена е през 2000 година от Обсидиан.Ако някой я има сканирана или я притежава и може да ми я заеме за малко ,ще съм страшно благодарна и много доволна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Девойчета от Варненско, някой има ли възможност да сканира, че на Жани /Слава/ не й е възможно?

Гале, за жалост нямам скенер и няма как да помогна (не че и много време ми се намира де).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за книжките! :)

Редактирано от The_young_girl (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение Мили момичета, повече от щастлива съм да ви представя превода на още един разказ, в който този път Нора Робъртс ни среща отново с братята Куин. Публикувано изображениеОгромно благодарности на julie81, gaytanka и kristi_34. Публикувано изображение

http://www.escape-bg.net/torrents-details.php?id=647

Редактирано от ganinka (преглед на промените)
  • Харесване 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за превода,които ни дава нова среща с любими герои. И съвсем отделно от нашите теми,виждате "подписа", които съм сложила.Не посмях направо да ви занимавам,но е възможно да сте попадали на този призив другаде в нета или в пресата. За съжаление е верен,родителите са ми колеги,макар и от друг град.Извинявайте,че може да ви разстроя,но като майка, трябваше да го споделя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за превода,които ни дава нова среща с любими герои.

И съвсем отделно от нашите теми,виждате "подписа", които съм сложила.Не посмях направо да ви занимавам,но е възможно да сте попадали на този призив другаде в нета или в пресата. За съжаление е верен,родителите са ми колеги,макар и от друг град.Извинявайте,че може да ви разстроя,но като майка, трябваше да го споделя.

Не се отваря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, в бгмамата са качили призива в няколко теми,има го и във фейса.Това е друг линк, а ще си оправя подписа. http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=543050.0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение Мили момичета, повече от щастлива съм да ви представя превода на още един разказ, в който този път Нора Робъртс ни среща отново с братята Куин. Публикувано изображениеОгромно благодарности на julie81, gaytanka и kristi_34. Публикувано изображение

Да кажа едно голямо благодаря на златната ми банда от DREAM TEAM. Знаят те как да ме накарат да прочета нещо хихи. И още едно много голямо блг на Гането за чудесния торент и не на последно място за експресното му качване в ескейп. Дето се казва качи го топъл топъл. Блг слънчице.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, в бгмамата са качили призива в няколко теми,има го и във фейса.Това е друг линк, а ще си оправя подписа.

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=543050.0

Аз също пратих смс.

И мерси много за новия преведен разказ на Норчето. :lol6:

Редактирано от djenitoo (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за превода,които ни дава нова среща с любими герои.

И съвсем отделно от нашите теми,виждате "подписа", които съм сложила.Не посмях направо да ви занимавам,но е възможно да сте попадали на този призив другаде в нета или в пресата. За съжаление е верен,родителите са ми колеги,макар и от друг град.Извинявайте,че може да ви разстроя,но като майка, трябваше да го споделя.

Готово! Дано има късмет бързо да се съберет необходимите средства, а и самото лечение да е успешно! Желая го от все сърце както на малката, така и на родителите й! Успех и нека Бог да е с тях!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога да се кандидатирам за последна резерва. Ползвам служебния скенер, а той и аз не сме много добри в тази дейност. Освен това при мен скоро започва "сезона" и до 30.04 може да ме отпишете. Но ако се налага мога да ударя едно рамо.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гале, за жалост нямам скенер и няма как да помогна (не че и много време ми се намира де).

Като ти знам ангажиментите, се чудя как въобще има време да отговориш.Но благодаря.

Мога да се кандидатирам за последна резерва. Ползвам служебния скенер, а той и аз не сме много добри в тази дейност. Освен това при мен скоро започва "сезона" и до 30.04 може да ме отпишете. Но ако се налага мога да ударя едно рамо.

Не се притеснявай,ти си знаеш,ама то и без туй не е добре на служебния.Поне при мен,директно води до Бюрото по труда.

Попитах,щото имам третата книга от поредицата на Клейпас, последните 2 книги на Чайлд /те верно много нови,ама.../

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодарвя на екипа,който ни поднася тази радост :)http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Гале и аз пратих един смс

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като ти знам ангажиментите, се чудя как въобще има време да отговориш.Но благодаря.

Аз не й ги знам ама така както мета изпитите мета и глава след глава. Етинка златно детенце си ми ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора кажете нещо за четене, имам свободен уикенд и искам да прочета нещо дето ще ме държи полсе цялата седмица :) :) :) :)

ТРЪПКА на Маги Стийвотър :cool:

Аз не й ги знам ама така както мета изпитите мета и глава след глава. Етинка златно детенце си ми ти.

Златно ама завеяно. Преди половин час разбрах, че съм учила за грешния изпит, а този който ще имам всъщност е утре сутринта в 9ч. и сега трябва цяла нощ да уча! :angry:

Редактирано от mariet13 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много сигурна, че "Малка черна рокля" се води любовен роман, но все пак..Книжката е много забавна - става за убиване на време. Има и леко заплетен сюжет, любов, триъгълници, забавни моменти..Абе препоръчвам я на всеки, който за момента няма какво да чете :yanim:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора кажете нещо за четене, имам свободен уикенд и искам да прочета нещо дето ще ме държи полсе цялата седмица :D:) :) :)

Заповядай!

http://www.escape-bg.net/torrents-details.php?id=673

П.С. Xesi, тя тая книжка била от твоята "любима" серия на кака Розмари, а аз не съм знаела. :yanim:

Редактирано от NELG (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Златно ама завеяно. Преди половин час разбрах, че съм учила за грешния изпит, а този който ще имам всъщност е утре сутринта в 9ч. и сега трябва цяла нощ да уча! :nono:

Тежък случай наистина,обаче споко, ще стискаме палци здраво.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване