Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи (Част 3)

Тор
 Сподели

Препоръчан отговор

Някой да е чел нещо на Алисън Ноел? Става въпрос за някакви "безсмъртни" поредица. Било за вампири, не било за вапири (накрая и аз не разбрах дали е или не е). Едни я плюят яко, други я възхваляват ( макар и с по две думи) по някакви форуми. Таа ако някой е чел нещо от тази г-ца поне да каже има ли геометрични фигури и става ли за нещо в крайна сметка, че ме сърбят пръстите си купя нещо но идея нямам какво...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

В тъмнината Време за бягство Набелязана мишена Не ме забравяй Момичета,ако има поредност в книгите на Мелтън,посочете ми я,моляяяяяяяя.Знам как са,като години на издаване,но за историите има ли значение?

Редактирано от Plqsak (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е чел нещо на Алисън Ноел? Става въпрос за някакви "безсмъртни" поредица. Било за вампири, не било за вапири (накрая и аз не разбрах дали е или не е). Едни я плюят яко, други я възхваляват ( макар и с по две думи) по някакви форуми. Таа ако някой е чел нещо от тази г-ца поне да каже има ли геометрични фигури и става ли за нещо в крайна сметка, че ме сърбят пръстите си купя нещо но идея нямам какво...

И аз съм чувала много противоречиви мнения. Лично аз не съм ги чела, защото няма откъде да си ги купя. И в нета никъде нищо неможах да намеря. Мисля обаче лятото след като се прибера в България да си купя, тези, които са излезли до момента.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В тъмнината

Време за бягство

Набелязана мишена

Не ме забравяй

Момичета,ако има поредност в книгите на Мелтън,посочете ми я,моляяяяяяяя.Знам как са,като години на издаване,но за историите има ли значение?

Последователността е следната:

1. Не ме забравяй

2. В тъмнината

3. Време за бягство

4. Набелязана мишена

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такаааа. Предстои ни утре празник, който ще се празнува от една много голяма част от момичетата тук. И седнахме ние от дриймтийма да умуваме с кво да ви зарадваме и решихме, че нищо няма да е по-подходящо за подарък от най-малкото един Маркиз. Честитките ще започнат от утре, но подаръка си го получавате още днес. Естествено не дискриминирам и порасналите момичета, които вече не са студентки или тези, които някак не са успяли да станат. Подаръка е за всички. Насладете му се така както Крис го правеше през цялото време докато превеждаше. Крисе брилянтно изпълнение мила, знаеш. После пък и ние с Джул подхванахме купона хихи, не за друго щот завиждахме. Джул нема сми се повтарям, съкровище колко и каква работа свърши. То ша са види. И за капак Хеси да не остане по-назад не спа една нощ и сега резултата е на вашето внимание. Приятно четене и естествено, че чакаме отзиви.

http://www.escape-bg.net/torrents-details.php?id=891

• Харесване 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само едно нещо мога да добавя - пригответе си кърпички (къде за смях, къде за рев - първото повече), и купона да започне.:speak:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за превода! Направо нямам думи и подскачам от радост като някой заек. :speak:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такаааа. Предстои ни утре празник, който ще се празнува от една много голяма част от момичетата тук. И седнахме ние от дриймтийма да умуваме с кво да ви зарадваме и решихме, че нищо няма да е по-подходящо за подарък от най-малкото един Маркиз. Честитките ще започнат от утре, но подаръка си го получавате още днес. Естествено не дискриминирам и порасналите момичета, които вече не са студентки или тези, които някак не са успяли да станат. Подаръка е за всички. Насладете му се така както Крис го правеше през цялото време докато превеждаше. Крисе брилянтно изпълнение мила, знаеш. После пък и ние с Джул подхванахме купона хихи, не за друго щот завиждахме. Джул нема сми се повтарям, съкровище колко и каква работа свърши. То ша са види. И за капак Хеси да не остане по-назад не спа една нощ и сега резултата е на вашето внимание. Приятно четене и естествено, че чакаме отзиви.

И само едно може да се каже- фантастични стеееееее!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер подарък :shake_puter: Благодаря на всички за положения труд :computer8:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Огромни благодарности за новия превод! Ех, как ме е яд, че точно сега ме е налегнала учебна дейност... Почвам обаче да се съмнявам в железните си нерви, прекалено изкушаваща е книжката, да не говорим, че поредицата, от която е, си я бях харесала от преди, така че съм двойно очарована от новата придобивка. :shake_puter:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Този, след като ни е осмодекемврийския подарък - какъв ли ще ни е Новогодишния? :baby::)

Редактирано от Слава (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Благодаря! Благодаря! Просто съм без думи - седя си тук и си подсмърчам, щото съм на работа и не могаааааа да я започна :) Страхотна изненада, просто съм без думи! Прекрасни сте, момичета!!! :):clap::wors:

Публикувано изображение

Този, след като ни е осмодекемврийския подарък - какъв ли ще ни е Новогодишния? :baby: :baby:

Честно казано, и аз това се питам - но съм убедена, че няма да ни разочароват! :) Боже, момичета, ако не сте вие, няма дори и да подозираме какви страхотни автори на нашите любими книги има... Едно голямо благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма ме.... Щях да работя....да ама не!!!! БЛАГОДАРЯ за удоволствие и релакса!!!!!!!!! :):wors::):baby::baby::clap: И от мен една прекрасна работа на Джулиан Бийвър с поздрав за Вас, момичета!!!

post-189668-0-97605600-1291727941_thumb.

Редактирано от debilgates (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз като по вътрешна, мога само да ви споделя на ухо, че най-вероятно подаръка ви ще е двоен. Все пак празника е голям. Трябва да има подаръци в изобилие.:) п.п. И за всички вкусове.

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ех че хубаво. Много го долюбвам тоз морков за снежен нос. А що се отнася до коледния подарък ами той Дядо Коледа си знае. Лично знам, че си е получил писмото и ще ни донесе малко разходки извън Англия. Да видим и други светове дето се казва. Аз му подшушнах леко да ме прати и из америчко, че нъл много обичам та да видим ша са докопам ли до Уайоминг, ама пък то било студено там ша трябва взема някой ма топли. А какво по-топло от приятелска компания.

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

МНого се извинявам, сигурно сте коментирали, но сега прочетох чак Брачна авантюра на Джули Гарууд и ми стана интересно дали има книга за Кейн и Джейд, благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има книга за Кейн и Джейд -"Guardian Angel", но не е преведена.

Редактирано от kristi_34 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря момичета! Невероятни сте! :cheers::eek::clap:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И нека се включа и аз в благодарностите относно последния подарък. Куин ми стана една от любимките и то чак се конкурира с Линдзи на моменти дори. Страхотен подарък по случай утрешния празник. На мен той ще ми е официално за последно и по този случай смятам само да кажа - да са нахакам, да са нахакам, колко да са нахакам като за последно... последна спирка пловдивската токсикология хахаха. "Аll on board!" :cheers:

Редактирано от Vera_Pamil (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, нещо не мога да смъкна книгата на Джулия Куйн!Някоя от вас да има същият проблем? Отдавна я пуснах да се тегли,но още...нищо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да изразя огрооомните си благодарности за осмодекемврийския подарък! Страхотен сюжет, страхотна писателка, страхотна преводачка, страхотни редакторки, абе... с две думи нямам думи. Честно казано скоро не се бях смяла така на някоя книга. И както казах на едно друго място, докато я четях, в един момент се смеех на глас, в другия плачех, а в трети ми се искаше да извия вратовете на главните. Няма нито един излишен или скучен момент. Наситена с действие и с много хумор. Сигурна съм, че ще се нареди сред любимите ви!

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Огромни благодарности :cool:http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif :wors:http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif :wors:http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
 Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване