Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи (Част 3)

Препоръчан отговор

Аз пък искам малко помощ с намирането на една поредица, ако може. Авторката е Alexandra Hawkins:

Lord of vice

1. All Night with a Rogue (2010)

2. Till Dawn with the Devil (2010)

3. After Dark with a Scoundrel (2011)

Търся първите две книги на английски. От резюметата ми се сториха интересни и ми се иска да ги прочета. Ще съм много благодарна, ако някой може да ми помогне :)

Намерих ги, мила. Втората я намерих само в .лит формат, но ако не можеш да го отвориш, инсталираш си следната програмка и просто забравяш за проблема:

http://www.escape-bg.net/torrents-details.php?id=97

Прати ми мейл на лс, щото не мога да прикача лит формата, не ми позволява, нито мога да я ъплоудна някъде и да дам линк. Ще ти ги пратя по пощата :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Да ти кажа чесно - съгласна съм напълно с брата на Мими, не само защото с мен нито си го обсъждала предварително, нито ми поиска мнението дали да ме пишеш или не - вярно имам само една глава и не отри

Аве вие скайп нямате ли. А ти от кво си обидена точно от помня ли дестина страници дето пренаписах? И от уважение към труда ти не казах нищо щото пък никой не е длъжен да може, но това трябва се чете?

Аз пък лично Съни не разбирам от какво те е заболяло. При условие, че при всяко споменаване на вампири и подобните им, ти започваш да ги плюеш, очакваш да ти поискаме съдействеие? При все че нееднокра

Публикувани изображения

Момичета пускам тук питането си , тъй като не видях друга подходяща тема , но ако съм сбъркала се извинявам и моля админете да преместят питането ми :cheers: Искам да си купя устойство за четене на електронни книги , но вече има толкова модела , а и разликата в цените не е голяма , та питането ми е какъв модел да избера. Моля ако може някой да ми помогне , че аз хал-хабер си нямам , а и хората , които ги предлагат явно и те не са запознати. Знаят само откъде се пуска и до там, а и не четат книги на такова устройство за да знаят предимствата и недостатъците. Всяко мнение ще ми е от помощ. :gift:

Аз имам Киндел 3 и съм много доволна. Препоръчвам го на всеки. Закупуването става през Амазон.ком, доставката е за 2 до 3 седмици на митница. Може да се поръча и през фирма, но аз го взех директно.

Ето ти голяма тема с много отговори от друг форум. Дано да не нарушавам някое правило като го поствам, ако е така, сори, изтрийте го.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте моми4ета, някой има ли книгата на Карън Луц "Моминско парти"

Моя милост. Още не съм я чела обаче, та отзиви не мога да дам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а може ли да я сканираш :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте моми4ета, някой има ли книгата на Карън Луц "Моминско парти"

Аз я четох преди две или три години (да са живи и здрави колегите от библиотеката на Пишмана в Търново :)). Не мога да си спомня за какво става въпрос в нея, но ми се върти в главата, че се смях на нея - забавна е!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ти препоръчвам Ipad-a ако не са проблем парите.Няма Да спра да хваля гениалното изобретение не Стив Джобс и компания.Могат да се четат книги във всякакъв формат.Аз поне имам всички необходими програми,но най-много използвам Ibooks и Goodreader.Отдавна не съм държала нормална книга в ръка,но мисля ,че така е по- добре.Не съсипвам книгите след н- тото препрочитане .Стотици книги са си на едно и също място и винаги пред очите ми,а и опазвам околната среда.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета,какво ви се падна от новогодишни баници?

На мен ми се паднаха два апартамента,една кола и сватба :)

Аааа,от всичко-пари,здраве и ОКЕАН от любов
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета,какво ви се падна от новогодишни баници?

На мен ми се паднаха два апартамента,една кола и сватба :)

Ухаа, супер за сватбата, ще чакаме покани :)

А на мен ми се паднаха няколко неща - алчните ми приятели се бяха поувлякли с късметите, но няма лошо - колкото повече, толкова повече...та за мен тази година ще има здраве, нова работа, пари и къща :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И ние вкъщи се поуляхме с късметите, та в моето парче имаше трички - кола, пътувания и третото вече ми се губи по трасето, дали не беше късмет... ще излъжа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета на 14 юни в Щатите излиза нов роман от Джоана Линдзи, много се радвам че авторката продължава да пише :)

Резюме и корица все още няма, само едно зарибяващо изречение:

"When Passion Rules"

In her forty-eighth novel, New York Times bestselling author Johanna Lindsey weaves a tale of mistaken identity and tumultuous passion.

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един нов скан от мен, успях да го вместя по-рано в плановете си:

http://www.escape-bg.net/torrents-details.php?id=1324

Приятно четене! :)

Редактирано от Lindsey (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми се паднаха кола и годеж. А най- интересното е, че и на половинката ми се падна годеж :yanim:

А така.Видяло се е,че ще се празнува :yanim: Било то на моята сватба или твоя годеж:yanim:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А така.Видяло се е,че ще се празнува :rolleyes: Било то на моята сватба или твоя годеж:cool:

На майка ми се падна да вдига годеж и сватба и да друса бебе, та ми прати един особен поглед тип :Ади, мама, замисли са!" Та направо ми пари под д-то! :) Иначе на мен ми се падна нова кола...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авеееееееее мойте магарета второто подобреното и гаджето и им се паднаха некви люлки тамамън по два пътя ама аз обявих че съм млада още за таквиз нещя. рано ми е и не съм дорасла. На меня неква кола са пръкна ама ако ша си чака книжката... Но виж мъжо са отчете с пара къщи и късмет та ша са водим и таз година. Обещах са навъртам хихи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен пак сватбата ми се падна. От две три години все сватби и бебета, ама на хоризонта нит' едното, нит' другото се задава още хахаха. Ама пък знаеш ли може това да е моята година...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване