Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи (Част 3)

Препоръчан отговор

Проблемът е локализиран, но не и отстранен. Ще се купува нов кабел за скенера... някой ден. Засега установих, че като го наглася под определен ъгъл, не прави "атака спрямо системата" и не ми гаси компа. Хватката е да не го размествам и на милиметър, докато сканирам, иначе ме връща в първи клас. Та, с малко зор две малки книжки.

Ето ви двама мъже от мене

http://www.escape-bg.net/torrents-details.php?id=1505

http://www.escape-bg.net/torrents-details.php?id=1506

Редактирано от NELG (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Жани,аз също имам десетина Арлекинчета,които не са скарани,да ги донеса ли на срещата утре P.S.След окончателно преброяване арлекина са 30 на брой и когато кажеш ще ти ги донеса

Редактирано от margc (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета, доста време не бях влизала във форума, въпреки, че редовно следя качените нови книжки в торента. От известно време ми направи впечатление, че при опита да си разпечатам свалена книжка, тя се оказва "кодирана" и не може да се разпечата. Помислих, че е от PDF формата и го инсталирах на ново, но проблема пак не се реши. Може ли някой да ми помогне. Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета,

доста време не бях влизала във форума, въпреки, че редовно следя качените нови книжки в торента. От известно време ми направи впечатление, че при опита да си разпечатам свалена книжка, тя се оказва "кодирана" и не може да се разпечата. Помислих, че е от PDF формата и го инсталирах на ново, но проблема пак не се реши.

Може ли някой да ми помогне.

Благодаря.

Умишлено ги "кодираме" и им поставяме воден знак, заради всички недобросъвестни, които свалят книгите, не за да ги четат, а за да ги качат в друг сайт. Ако не са запечатани по този начин, махат водния знак и си приписват заслугите. Така поне, ако въпреки надписа, все пак ги качат, всички, които ги свалят от тях, ще знаят къде да търсят още. Ако изчакаш текстовите варианти, тях ще можеш да си ги принтираш. Не ги кодираме, тъй като те се качват и в читанка, а оттам вече всеки може да си сваля и нашето "кодиране" губи смисъл върху текстовия вариант. Така че с формат rtf няма да имаш проблем при разпечатване.
  • Харесване 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Умишлено ги "кодираме" и им поставяме воден знак, заради всички недобросъвестни, които свалят книгите, не за да ги четат, а за да ги качат в друг сайт. Ако не са запечатани по този начин, махат водния знак и си приписват заслугите. Така поне, ако въпреки надписа, все пак ги качат, всички, които ги свалят от тях, ще знаят къде да търсят още. Ако изчакаш текстовите варианти, тях ще можеш да си ги принтираш. Не ги кодираме, тъй като те се качват и в читанка, а оттам вече всеки може да си сваля и нашето "кодиране" губи смисъл върху текстовия вариант. Така че с формат rtf няма да имаш проблем при разпечатване.

Много благодаря за информацията.Повечето ги чета от компютъра, но ме болят очите и като имам възможност си ги разпечатвам. Ще изчакам rtf формата.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичета здравейте, за много години. Искам да ви благодаря за всички прекрастни книжки. Немога да им се нарадвам направо :yanim: Искам да попитам какво стана с книжката на Лей Грийнууд- "Бък"? Беше споменато, че ще може да и се наслаждаваме около Коледа. Аз ли я пропуснах или все още не е сканирана? Ако не е- ще чакаме, няма как :rolleyes: Благодаря ви много още веднъж и лек ден :whist:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Можете ли да ми помогнете за заглавието а една книга.В обши линии-главната работеше във вестник оставен от баща и ,а главния беше попечител на неините акции-тя искаше да направи промени ,а той постоянно и отказваше

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Можете ли да ми помогнете за заглавието а една книга.В обши линии-главната работеше във вестник оставен от баща и ,а главния беше попечител на неините акции-тя искаше да направи промени ,а той постоянно и отказваше

Дааа,„Богатата наследница“ - Сюзън Кайл
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Барбара Делински - Нужни са двама http://www.escape-bg.net/torrents-details.php?id=1533

Барбара Делински - Люляково утро http://www.escape-bg.net/torrents-details.php?id=1534

Приятно четене!

Много мерси :jumping11:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичета здравейте, за много години. Искам да ви благодаря за всички прекрастни книжки. Немога да им се нарадвам направо :ph34r:

Искам да попитам какво стана с книжката на Лей Грийнууд- "Бък"? Беше споменато, че ще може да и се наслаждаваме около Коледа. Аз ли я пропуснах или все още не е сканирана? Ако не е- ще чакаме, няма как :whist:

Благодаря ви много още веднъж и лек ден :blink:

Мила работя по въпроса да бъде качена в ескейп ама по празниците се отплеснах. Блг че ме подсети. Скоро ще я има.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване