Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи (Част 3)

Препоръчан отговор

Май доста хора са будували снощи хихи, следващият път може един конферентен разговор на скайпа и да проведем едно виртуално литературно четене хаха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Момичета, имам една молба. Някой може ли да ми изрови от някъде тази книга сканирана на английски "Outlaw's Bride", 1993 на Joan Johnston. Продължение е на "Боса пред олтара"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, имам една молба. Някой може ли да ми изрови от някъде тази книга сканирана на английски "Outlaw's Bride", 1993 на Joan Johnston. Продължение е на "Боса пред олтара"

И после да ни я преразкажеш,моля те ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само ми я намерете и в момента водя преговори със Съни да я преведе. Почти я навих:)

Аве почти съвсем ме нави ама айди хихи. Нека само я намерим, че да има буквички за преписване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също писах на Ергон да им благодаря за това, че продължават да издават от нашите романчета и не са се отказали. Господина, който ми отговори е невероятен. Искам да го поздравя, ако случайно чете нашия форум. Здравейте! Първо искам да се извиня, че непредвидени ангажименти ме принудиха да закъснея с отговора. Много ви благодаря за добрите думи и за интереса към нашите книги. Новият роман на Лайза се казва "Любов на разсъмване" и е част от трилогия исторически любовни романи (ще издадем и другите два). Обаче има и нова съвременна любовна история със заглавие "Christmas Eve at Friday Harbor", излязла в САЩ преди два месеца, която очакваме да получим, а какво ще бъде заглавието й на български език ще мога да кажа едва след като преводът стане готов. Така че - да се запасим с търпение ( то и ние нямаме търпение да пуснем книгите, но какво да се прави - няма как да издадем всичко наведнъж) :)) Ще има и нова книга на Сандра, както и репринти на нейни книги, които сме издавали по-рано (за онези, които са ги пропуснали или просто искат да си подновят любимите книги). Кристина Дод наистина е много интересна, преводът на "Бедствие на високи токчета" вече е у нас, редактира се, чакаме да привърши работата по договорите за нейните книги и при първа възможност - изстрелваме я на пазара. Хвърляйте по едно око към нашия сайт www.ergonbooks.com , а ако го препоръчате на близки и познати - ще ви бъдем искрено благодарни. Ще има множество приятни изненади тази година, които с радост ще ви предложим! Благодаря още веднъж и - приятно четене. Поздрави, Сергей Райков Издателство ЕРГОН

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кристина Дод наистина е много интересна, преводът на "Бедствие на високи токчета" вече е у нас, редактира се, чакаме да привърши работата по договорите за нейните книги и при първа възможност - изстрелваме я на пазара.

Права си, опасен е.Но във връзка с Дод-по заглавието съдя,че става въпрос за съвременен роман.Как мислите,дали е така?

А относно преводите,кой кого за какво навива,я да се изкажа и аз.

Преди като гласувахме,бях предложила да се довърши поредицата на Пътни "Падналите ангели".То там май се пече нещо, но ако някой се чуди :P какво да превежда,предлагам му съпътстващата поредица "REGENCY".Сигурна съм,че ще му запълна времето. :):speak::wub: Момичета,аз само така си говоря,някои да не ми се ядоса.Благодарна съм за всеки ред,който без вас ще видя през крив макарон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че нали това е целта на форума - да се говори, да се споделя, да се обсъжда.... От къде иначе да разберем какво на кого харесва. Сигурна съм, че Съни ще запише или дори вече е записала Падналите ангели - в бъдещите проекти. Пък и на теб не можем да ти се сърдим, изказа ти е такъв - прям и искрен - Право в 10-ката, ако мога да цитирам една любима моя книга. Само че, мила, както знаеш, желания много, преводачи малко. Дано ни огрее и двете някой ден.

Редактирано от kristi_34 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Права си, опасен е.Но във връзка с Дод-по заглавието съдя,че става въпрос за съвременен роман.Как мислите,дали е така? Наистина е съвременна, мисля, че е първата й съвременна книга. Годеникът на главната забягва за Вегас за да се ожени за друга и тя за отмъщние преспива с някакъв загадъчен италианец. Като се прибира в къщи се оказва, че в апартамента е тършувано, тя е мишена на убиец и се заплита някакъв трилър с италианеца в централна роля. Не звучи зле, нямам търпение да видим авторката и в тази светлина, защото историческите й се получават много добре.

Редактирано от julie81 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че записала записала, ама нещо списъка с бъдещи ша ми се удвои спрямо готови и настоящи та гледам некъф баланс държа. Инак плясъче знам, че много и разнообразни вкусове, знам също и че определени поредици са голем мерак. Се твърдя, че сме много и сме силини ама в екипа май го даваме малко сме ама сме инатливи. Като понамалее списъка с настоящите ще спретна пак един с бъдещите и ще се погрижа твойте паднали ангели да са там както и други желания за които осторожно следя. Само живот и здраве да е. Да викам йес от сега ми се струва несериозно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря на Ralna за превода на Венчило с варварина, както и на всички момичета, участвали в доизкусуряването му http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif Снощи го прочетох веднага след като го фиксирах в ескейпа и от бързане да разбера за какво става въпрос в книжката, нямах време да благодаря :wors: Още веднъж, едно голямо мерси на всички http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Сега да задам един въпрос, който ме тормози от много време, но все забравям за него, когато стигна до компютъра. Някоя от вас има ли регистрация в goodreads.com? Изобщо как следите какво сте чели и какво не? В този сайт се регистрирах към края на 2009г. и досега съм добавила в профила си над 1500 книги - прочетени, такива, които предстоят да прочета, и такива, които в момента чета. Не се учудвайте на броя добавени книги, по-голямата част чакат да ги прочета :cool: Споделете, ако знаете за този сайт и сте регистрирани в него :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега да задам един въпрос, който ме тормози от много време, но все забравям за него, когато стигна до компютъра. Някоя от вас има ли регистрация в goodreads.com? Изобщо как следите какво сте чели и какво не? В този сайт се регистрирах към края на 2009г. и досега съм добавила в профила си над 1500 книги - прочетени, такива, които предстоят да прочета, и такива, които в момента чета. Не се учудвайте на броя добавени книги, по-голямата част чакат да ги прочета :P Споделете, ако знаете за този сайт и сте регистрирани в него :)

Аз пък искам да те попитам там само списъци ли можеш да си правиш или има и книги за теглене на алангле?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само списък можеш да правиш, но това не е голям проблем, защото сайтът е толкова богат на информация, че можеш да се изгубиш в него.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак ще питам хаха, докато се ровех из темата с линковете забелязах, че "Той не си пада по теб" също е по книга, но пише, че още не е сканирана. Та въпроса ми е , ако може някой да ме ориентира кога е издадена или ако е сканирана някой би ли могъл да я ментне към ескейпа, и така, и така питам нека да съм нагла до безбожие. Сори ама вече ми е страшно любопитно накъде е другаря Роби от 10-тката за семейство Малъри...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак ще питам хаха, докато се ровех из темата с линковете забелязах, че "Той не си пада по теб" също е по книга, но пише, че още не е сканирана. Та въпроса ми е , ако може някой да ме ориентира кога е издадена или ако е сканирана някой би ли могъл да я ментне към ескейпа, и така, и така питам нека да съм нагла до безбожие. Сори ама вече ми е страшно любопитно накъде е другаря Роби от 10-тката за семейство Малъри...

Ако питаш за Ричи Блекмор вече акостира в Лондон, висок, дългокос и пиратесто красив да си дири Джордж. Ся ша видим кви ша ги забърка и как ша отърве кожата от Джеймс, че Габи милата и са развали пътуването от тревоги.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако питаш за Ричи Блекмор вече акостира в Лондон, висок, дългокос и пиратесто красив да си дири Джордж. Ся ша видим кви ша ги забърка и как ша отърве кожата от Джеймс, че Габи милата и са развали пътуването от тревоги.

А баш за този от "Рейнбоу" идеше реч хихи. Напредва значи , добре , аммм а по другата книжка някой ще се изкаже ли или неясна е прогнозата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А баш за този от "Рейнбоу" идеше реч хихи. Напредва значи , добре , аммм а по другата книжка някой ще се изкаже ли или неясна е прогнозата...

"Той не си пада по теб" е издавана веднъж 2006-та (под заглавието "Зарежи го, той не те заслужава") и веднъж 2009-та година. Аз лично я нямам книгата, за да я сканирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Той не си пада по теб" е издавана веднъж 2006-та (под заглавието "Зарежи го, той не те заслужава") и веднъж 2009-та година. Аз лично я нямам книгата, за да я сканирам.

Мерси за инфото, мила. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, да попитам. Някой да е чел нещо на Людмила Филипова? Това е внучката на Гриша Филипов - за по-младите - виден деец на БКП. От отзиви, които чух пишела много интересно. Нейните книги са исторически. Та някай ако нещо е мяркал или чел, нека сподели. Благодаря! Анатомия на Илюзиите Червено злато Антихтонът на Данте Стъклени съдби Мастиленият лабиринт Това са заглавията на книгите, които открих на тази авторка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване