Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

еди

Проверка на серийните номера на инсталирани програми

Препоръчан отговор

Здравейте отново. Понеже от доста време искам да си инсталирам наново на чисто Windows XP на лаптопа ми, защото вече прави разни мизерии, но ме спира един тънък момент. Не става въпрос за самата преинсталация, а за някои платени програми, които съм инсталирал чрез промоции от този сайт. Там се предлагат безплатно платени програми за срок от 24 часа. Ако в този интервал от време си изтеглиш и инсталираш програма от този сайт, тя е съвсем законна и регистрирана. Има три вида регистрации. Първия е в самия архив има в текстови файл серийния номер на програмата. Този вариант е най-добър, защото после при нужда можеш отново да го инсталираш със същия номер. Обаче има още два вида регистрация на програмите с които не се показва този сериен номер или активиращ ключ. Въпроса ми е как да прехвърля тази регистрация на такива програми в преинсталирания вече Windows?

Не знам дали стана ясно, но ако не е питайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз благодарих, но май тези програма не вършат никаква работа или поне на мен не ми вършат. Открива ключовете само на ОС, Офис пакета един ДВД плеър и 1, 2 други програми. Аз имам и други програми, които не се откриват като такива въобще. sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами тогава или търсиш безплатен аналог или минаваш в сивия сектор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами тогава или търсиш безплатен аналог или минаваш в сивия сектор

Не това е целта. В крайна сметка всичко е съвсем легално и искам пак така да си остане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е нали се сещаш че има причина някои промоции да не могат да се използват постоянно

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...