Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Искам да свържа PC с TV, ако може да ми кажате какъв кабел трябва да си взема. Видеокарта: nVidia 8600GT TV: Най-обикновен(електронно-лъчева тръба)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видеокарата има 7пинов изход Публикувано изображение, а телевозора Video и Аудио(R/L)

В кутията на видео картата е този кабел.

Редактирано от hunterex (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слагаш кабелчето и после това - http://my-shop.biz/product_info.php?products_id=3506 Може да потърсиш и по-къс ако не ти трябва чак 15 метра, а в много магазини за електроника могат дори да ти направят такъв кабел. За аудиото ти трябва това - http://www.ipmagazin.com/bg/p/1781/%D0%B0%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%BE-%D0%BA%D0%B0%D0%B1%D0%B5%D0%BB-%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BE-%D0%B6%D0%B0%D0%BA---2-%D1%87%D0%B8%D0%BD%D1%87%D0%B0-15-%D0%BC- Ето и темата какви настройки трябва да се направят за да се получи това което искаш - http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=75793

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих всичко както каза, но ми показва само "available display output on ..." и не засича втори екран(телевизора) рестартирах, мъчих се, търсих с nVidia control panel ама не можах да изкарам картина на телевизора

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих всичко както каза, но ми показва само "available display output on ..." и не засича втори екран(телевизора) рестартирах, мъчих се, търсих с nVidia control panel ама не можах да изкарам картина на телевизора

Трябва да се настрои видео картата да разчита телевизора.Сега ще ти покажа къде да търсиш,макар че,аз не съм закачил ТВ.

Публикувано изображение

А ТВ-то пробваш всички възможни режими било то ТВ-Видео,и тнт.

Няма начин да не излезе.

Каква е връзката към ТВ-то? С еврожак или "камбанките"("чинчове") които са ти предложели по-нагоре?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се настрои видео картата да разчита телевизора.Сега ще ти покажа къде да търсиш,макар че,аз не съм закачил ТВ.

Публикувано изображение

А ТВ-то пробваш всички възможни режими било то ТВ-Видео,и тнт.

Няма начин да не излезе.

Каква е връзката към ТВ-то? С еврожак или "камбанките"("чинчове") които са ти предложели по-нагоре?

Бутам във видео карата кабелчето с 7 пина после това с чинчовете и после в телевизора в жълтия вход(видеото)[послзвам чинчове(камбанки)]. Но аз нямам такъв раздел "Video & Television" на "nVidia Control Panel", имам само "Video" ,а като му дам да търси телевизор не го намира. Четох, че сигналите в които предават монитора и телевироза трбва да са еднакви, но аз не знам от къде да ги настроя. А като си бутна кабелчето в телевизора го пускам на "AV2".

П.П. Пускам да търси телевироза от "Set Up multiplay display" на секцията "Display" на "nVidia Control Panel". С най-новите драйвери съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бутам във видео карата кабелчето с 7 пина после това с чинчовете и после в телевизора в жълтия вход(видеото)[послзвам чинчове(камбанки)]. Но аз нямам такъв раздел "Video & Television" на "nVidia Control Panel", имам само "Video" ,а като му дам да търси телевизор не го намира. Четох, че сигналите в които предават монитора и телевироза трбва да са еднакви, но аз не знам от къде да ги настроя. А като си бутна кабелчето в телевизора го пускам на "AV2".

П.П. Пускам да търси телевироза от "Set Up multiplay display" на секцията "Display" на "nVidia Control Panel". С най-новите драйвери съм.

И като започва да търси телевизора,какво става?Намира ли го?

А и какъв модел е телевизора.Засега никога не съм имал проблеми с телевизори.Даже на стари телевизори със съответните входове съм подкарвал РС-то..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не намира.

Това ми е контрол панела.

Публикувано изображение

Като натисна първия бутон и ми изписва съобщението, че някои телевизори немогат да бъдат намерени на пробвам с другия бутон. Като затворя прозореца и пак като го пусна натискам втория рестартира се но нищо не намира.

Телевизора е NEO

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не намира.

Това ми е контрол панела.

Публикувано изображение

Като натисна първия бутон и ми изписва съобщението, че някои телевизори немогат да бъдат намерени на пробвам с другия бутон. Като затворя прозореца и пак като го пусна натискам втория рестартира се но нищо не намира.

Телевизора е NEO

Човекът те пита за телевизора а ти отговаряш - NEO!!!!! Кога ще се научите, че трябва да напишете модела на телевизора, а не NEO! Такива боклуци има стотици модели. Кой от тях е твоят? Давай, напиши го сега. Още малко и 2 страници с постове, докато ти узнаем модела на телевизора. Прочетете предварително как се задават въпроси в техническите раздели. Модераторът Ludmil много точно и подробно е написал всичко!

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе човек , ти сигурен ли си че включваш кабела където трябва или изобщо тоя кабел дали работи - ееегати кирливото НЕО то би трябвало да има и два входа , скарт и чинч :wors:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

NEO TV 2100-TXK

Но не мисля, че е от голямо значение.

Той не мислел. Ами щом така мислиш, не знам защо тогава питаш.Освем Теб, тук мислят и други хора, които гледат да ти помогнат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе човек , ти сигурен ли си че включваш кабела където трябва или изобщо тоя кабел дали работи - ееегати кирливото НЕО то би трябвало да има и два входа , скарт и чинч :P

Прав си има SCART и Composite

Бутам този кабел във видеокартата после единия чинч на този в първия кабел, а другия чинч в буксата за видео на телевизора(жълтата букса). Бъркам ли някъде?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре , ако имаш видео или двд вземи първо чинча и го пробай на телевизора да видиш работи ли входа на това китайско чудо че може някое дръпнато око да е забравило да бодне буксата на чинчовете в шасито на телевизора :wors:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре , ако имаш видео или двд вземи първо чинча и го пробай на телевизора да видиш работи ли входа на това китайско чудо че може някое дръпнато око да е забравило да бодне буксата на чинчовете в шасито на телевизора :rolleyes:

Входовете на телевизора са наред като свържа PSP-то ми(компоситен кабел) с TV-то няма проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де вземи все пак една такава букса и пробай през скарт и обърни внимание че има копче за вход и изход - успех

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Постигнах някакъв прогрес, но пак не върши работа. Сега като дам да се разшири десктопа телевизора започва да примигва, но после пак остава на син екран пробвах различни резолюции, както и преминаване от PAL към M/NTSC(мисля, че така се пишеше), но без успех. Ако имате някакви идеи казвайте. П.П. смених кабела към видеокарата и тогава стигнах до тук

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега вече като се пробвам да разширя десктопа за около секунда на телевизора излиза част от десктопа и пак се маха, все едно не може да разпъне картината на целия си екран.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване