Премини към съдържанието
androjel

След преинсталация на Windows

Препоръчан отговор

Понеже имах проблеми с ИЧП реших да пренсталирам -форматирах,преинсталирах и когато Windows-a стартира много ме изненада това че в кошчето все още имаше фйлове,освен това пак неможах да инсталирам ИЧП и след като поработих два-три дни на компа започна при всеки рестарт да ми сканира за грешки!

Някой има ли идея защо става така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам формата не е бил както трябва,нещо не си направил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Предполагам формата не е бил както трябва,нещо не си направил.

<{POST_SNAPBACK}>

Определено не е имало формат... след като в коша има неща... При инсталацията на ХР има място където да дадеш format /недей избира quick или leave configuration....../ опитай така

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено не е имало формат... след като в коша има неща... При инсталацията на ХР има място където да дадеш format /недей избира quick или leave configuration....../ опитай така

<{POST_SNAPBACK}>

Наистина формат не е имало.Пробвай на ново. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина формат не е имало.Пробвай на ново. ;)

<{POST_SNAPBACK}>

"Ако имаш няколко харда или хард разделен на дялове във всеки дял има папка на коша за боклук."

След като съм форматирал само С:Кошчето с боклука в D:-си остава и затова след пренсталация та ми е излизало пълно кошче - това е обяснението на проблема в един друг форум -и аз го приемам че наистина е така!

Редактирано от androjel (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрваей,

Доколкото виждам си преинсталирал уиндоус върху стария.При това положение в коша може да имаш неща, а също така и да е все още поомазан(неависимо че е нова инсталация).

Моят съвет - формат с: чиста инсталация и след това пробвай пак, или пробвай да изтриеш от дивайс мениджъра това което си пробвал да инсталираш и пробвай пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здрваей,

Доколкото виждам си преинсталирал уиндоус върху стария.При това положение в коша може да имаш неща, а също така и да е все още поомазан(неависимо че е нова инсталация).

Моят съвет - формат с: чиста инсталация и след това пробвай пак, или пробвай да изтриеш от дивайс мениджъра това което си пробвал да инсталираш и пробвай пак.

<{POST_SNAPBACK}>

Винаги форматирам преди инсталация! Така че е изключено да кача новия върху стария Windows!Форматирал съм дял С: а в дял Д: е останал пълния кош –наистина е така!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.