Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

От няколко дни ми се появи въпросната чавка и ако не се сетя да я махна при писане по някоя тема пощата ми се пълни с уведомления. От които нямам ама никаква нужда. Бяха се изключили поне за известно време във форума, но при писане на отговор по новини пак си беше там. Как сама се появи не знам. Може ли да махнете чавката по подразбиране или поне да ми кажете как сам да го направя, ако може? Пък на който му трябват уведомления да си я слага и да си получава? На мен не ми трябват. Въобще.

Има ли начин тема, по която съм писал да се маркира както например в HWBG? Това поне за мен е доста по - удобно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Контрол панел -> Email настройки (в менюто Опции)

Да те известяваме ли?

Искаш ли известието за ново съобщение в тема да включва самото съобщение?

Ако тази опция е включена, изцяло текстова версия на самото съобщение ще бъде включена в email-a, който получаваш като известие.

Искаш ли да получаваш email при всяко ново получено лично съобщение?

Ако тази опция е включена, ще получаваш известие по email, когато някой ти изпрати лично съобщение.

Искаш ли да получаваш 'Известие по email' по принцип?

Ако тази опция е включена, ще се абонираш автоматично за всяка тема, която създадеш, или в която публикуваш съобщение.

Включването на тази опция ще ви абонира автоматично за всяка тема, която започнете или в която отговорите.

махни чавчицата на последното :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Там чавките отдавна са махнати. Въпроса е че въпреки това при писане на отговор ми е чекнато квадратчето и ако не се сетя да го махна (а това ми предизвиква неудобства) пощата ми се пълни. Поне с форума беше оправено няколко месеца след като съм настроил в профила цитираните от теб неща. Без да правя нищо тази чавка се появи. Вероятно администраторите са правили нещо. А за сайта така и не намерих откъде се маха. Преди няколко месеца писах, но нямаше отговор.

Добавка: Чавката я има само при <бърз отговор>, който предимно използвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз се боря от няколко дни с тоя спам в пощата въпреки че съм забранил в Контролния панел да ме уведомява.Забелязах че това се получава САМО като ползваш функцията "бърз отговор",там по дефаулт има отметка да те уведомява,мисля че не би трябвало.Разбира се можеш да я махнеш и да не получаваш ама дали ще се сетиш всеки път?Аз лично забравям и после се ядосвам че получавам в пощата отговори на разни теми по които съм отговорил.При положение че се обаждам в разни теми по 10-ина пъти на ден представете си какво става в пощата ми.Май ще взема да ги блокирам ама да видим дали ще го оправят това.Решението да ползваш функцията "отговор" където по дефаулт не те уведомява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодарение на бързата реакция на Калин (понеже му казах преди малко) проблема вече е решен и при пускане на бърз отговор отметката липсва.

Извиняваме се за причиненото неудобство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За новините ще стане по-трудно, защото е отделен скрипт и не съм сигурен дали ще е възможна промяна, както във форума.

Между другото за форума беше ясно, че това е дразнещо, но за новините - защо да се пише, като даже не се гледат коментарите след това. Е, все пак това си е лично мое виждане за нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз поне гледам коментарите. И отговарям при нужда. Затова и в първия ми пост последното изречение съм предложил нещо. Защото темите по които съм писал ме интересуват. И отгоорите на другите.

Просто пощата я проверявам предимно когато чакам нещо. Не повече от веднъж на ден. А във форума влизам поне по 5 пъти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Извинявам се, че не е точно по темата, но имам въпрос... сигурно е глупав, но... :wors: Задала съм да получавам известия по мейл като има нови отговори в тема, в която съм писала нещо. Въпросът ми е как да го махна от конкретна тема, която не искам да следя повече? :)

Надявам се, че стана ясно. Мерси :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Още докато пишеш отговора отдолу има поле

"Позволи email известяването за отговори"

Махаш отметката и няма да те абонира. Но ако пропуснеш да я махнеш, действаш по гореописания начин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да, това го видях, но аз му бях дала нарочно да ме уведомява преди, а вече не искам да я следя. Гореописания начин ми върши перфектна работа, просто не го бях видяла и по точно не ми хрумна там да търся, мислех че е някъде около темата. Както и да е де, оправих го вече :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.