Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

159 гласували потребители

1. 1. Харесва ли ви новият дизайн на Kaldata.com?

• Да
      57
    • Не
      102

Препоръчан отговор

Попадам на една тема във форума - "Луната се смалява". Помислих си, добре, че няма как някой дизайнер да промени Луната...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сменямe линка авъв Favorites с http://www.kaldata.com/index.php?action=news&catid=1 и готово. И на мен новият дизайн не ми допада особено, прилича ми на CNET.com и е доста натрупан.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда, иска се да тръгна назад, докато ти бягаш напред, за да те стигна. Не ми се пада толкова приятелю. :(

Май спипах буболечка в новият дизайн:

Публикувано изображение

Ти го осъзнаваш, колкото и да го увърташ. Аз спрях да бягам ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти го осъзнаваш, колкото и да го увърташ. Аз спрях да бягам :(

Мда, обаче инерцията все още те носи напред--->, а може би и моята гравитация те дърпа към бъдещето...към---> Публикувано изображениемен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Главната страница е малко неудобна сякаш, но при отделните категории нещата са по-четливи от преди, сякаш :(http://www.kaldata.com/index.php?action=news&catid=1&themeid=1 единствено, ако може да се измисли някаква рамка за снимките(поне при software) при сивата и черната тема просто стоят отрязани и не е пригледно. Иначе към всички мрънкащи да се върне старата версия - тук са хвърлени пари, щете - не щете ще траете ;)

Редактирано от Hyperion (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда, обаче инерцията все още те носи напред--->, а може би и моята гравитация те дърпа към бъдещето...към---> Публикувано изображениемен.

Всъщност, връщам се назад - там, откъдето минах. Имам предвид и тоя сайт. Ако не бе толкова интересен тип, нямаше да си правя труда да ти отговарям. Чудя се, каво ти липсва или по-точно кой?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност, връщам се назад - там, откъдето минах. Имам предвид и тоя сайт. Ако не бе толкова интересен тип, нямаше да си правя труда да ти отговарям. Чудя се, каво ти липсва или по-точно кой?

Емотикона беше символ на големият ми егоизъм, нищо повече, явно и ти насам вървиш(пардон, насам се връщаш)...Офтопик

Мисля, че като се поизчисти дизайна може и да стане използваем, още повече ако се добави скрол вътре в страницата, местещ само новинарската й част, но не и празнотата под форумният отсек, както става със скрола на браузера, впрочем подобно нещо е поискал и SeeKnDestroY в пост №80 .

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тук са хвърлени пари, щете - не щете ще траете :cool:

точно казано :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емотикона беше символ на големият ми егоизъм, нищо повече, явно и ти насам вървиш(пардон, насам се връщаш)...Офтопик

Мисля, че като се поизчисти дизайна може и да стане използваем, още повече ако се добави скрол вътре в страницата, местещ само новинарската й част, но не и празнотата под форумният отсек, както става със скрола на браузера, впрочем подобно нещо е поискал и SeeKnDestroY в пост №80 .

Tака може и стига с тия офтопици :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ситуацията е като вица със шопа дето си купил сапун и взел да го яде... сапуна взел да се пени и шопа казал "пениш се не пениш ке те ядем пари съм дал за тебе". аз обаче като напрая нещо на вятъра и разбера че не струва - спирам да се занимавам с него...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шаренко,ще свикнем

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на мен пък стария не ми харесваше, така че нямам нищо против новия. Но и да имам и да нямам все тая, сайта е частен и каквото собственика реши... Иначе дано прибавят повече цветове за фон, защото в момента има избор м/у три, които са зле.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дизайна ми хареса, доста удобно и красиво, браво! Но имам един малък проблем с новата версия на сайта- насичане при скролване и при зареждането... Леко да мръдна скрола и айде процесора на 100 %... В мен ли е проблема?! При старата версия се браузваше по леко... ПП: Използвам FF 3.6.8 ПП 2: Новата версия предполагам е Бета, нали ?

Редактирано от zubracha (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стария не ме кефеше особено, ама като поразровя новия, ще преценя кой е по-функционален... иначе дизнайна е ОК :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласувах с "НЕ",защото според мен новата визия не отговаря на реномето и авторитета на сайта.Не мисля че визията е чак толкова определяща,но пък определено е първото нещо което "грабва" окото,а тази шарения е по-скоро объркваща,вместо насочваща...Много се надявам да не стане като в един друг сайт,в който направиха и форума платен,и си останаха само със статистиката.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно нещо ми харесва и това е, че последните мнения са номерирани и така разбираш, дали има добавени нови коментари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Целия дизайн, като цяло е хубав, но единственото, което и мене започна да дразни са двете квадратни реклами от дясната страна на сайта. Те наистина разбиха симетрията. Просто може да направят да кажем колонката с " Посетете форумите " и първата реклама да сa отляво, а другите два прозореца да сa отдясно. Анкетата вече не ме бърка къде ще е ... Иначе, като цяло дизайна ми допада, особено че няма да се налага да влизам в uroci.net постояно, за да гледам дали са пуснали нещо ново и да се убивам от търсене ..

Редактирано от s-mille (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Целия дизайн, като цяло е хубав, но единственото, което и мене започна да дразни са двете квадратни реклами от дясната страна на сайта. Те наистина разбиха симетрията. Просто може да направят да кажем колонката с " Посетете форумите " и първата реклама да сa отляво, а другите два прозореца да сa отдясно. Анкетата вече не ме бърка къде ще е ... Иначе, като цяло дизайна ми допада, особено че няма да се налага да влизам в uroci.net постояно, за да гледам дали са пуснали нещо ново и да се убивам от търсене ..

Пу, да не хване уроки, значи цялата този промяна идва поради некадърността на няколко души да използуват търсачката на сайта - да им е било по-лесно...:baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пу, да не хване уроки, значи цялата този промяна идва поради некадърността на няколко души да използуват търсачката на сайта - да им е било по-лесно...:baby:

Без заяждане,ама май не разбираш...Въпросът не е колко е удобен сайта за редовните посетители,а и да има визията да привлича нови.Редовния посетител много добре знае къде и как да се ориентира,само че сайта има нужда и от "свежи"посетители,а дали са некадърни...даже няма да коментирам думите ти....просто се върни 5-6години назад...и помисли ти какъв си бил..Ако не е била kaldata,примерно,дали щеше да си толкова информиран,и тук не става въпрос само за търсачката...При стария дизайн всичко ново беше пред погледа ти,виждаш всичко и преценяш...имаш избор от пръв поглед,без да се ровиш много...а както е известно,обикновенно до простичките неща се стига по най-сложния начин...Лично мнение..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласувах с "НЕ",защото според мен новата визия не отговаря на реномето и авторитета на сайта.Не мисля че визията е чак толкова определяща,но пък определено е първото нещо което "грабва" окото,а тази шарения е по-скоро объркваща,вместо насочваща...Много се надявам да не стане като в един друг сайт,в който направиха и форума платен,и си останаха само със статистиката.....

стария си ми по харесваше - на челно място се виждаха последните мнения по форумите :rolleyes:

а аз това преглеждам най много :)

също удобно беше публикуването на най новите версии на програми точно в средата и достатъчно големи че да не ги пропуснеш....

а сега се пуля по монитора кое къде е........ ;):mad:

и това ако наистина е само заради търсачката ... мисля че е прекалено ... :mad:http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif :huh:

Редактирано от К и к е (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без заяждане,ама май не разбираш...Въпросът не е колко е удобен сайта за редовните посетители,а и да има визията да привлича нови.Редовния посетител много добре знае къде и как да се ориентира,само че сайта има нужда и от "свежи"посетители,а дали са некадърни...даже няма да коментирам думите ти....просто се върни 5-6години назад...и помисли ти какъв си бил..Ако не е била kaldata,примерно,дали щеше да си толкова информиран,и тук не става въпрос само за търсачката...При стария дизайн всичко ново беше пред погледа ти,виждаш всичко и преценяш...имаш избор от пръв поглед,без да се ровиш много...а както е известно,обикновенно до простичките неща се стига по най-сложния начин...Лично мнение..

Уха-а, още един минус от детенце, което не разбира от хумор. Не разбра ли, че колкото и дълбокомислени коментари да си мислиш че даваш, връщане назад няма, ще има дречни козметични промени и чистене на бъгове, но старият вид, ohne Befehl vom Chef - niemals! Verstehen?

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...