Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Moe2

Търся звуков драйвер

Препоръчан отговор

Съжелявам ако темата вече я има но много спешно ми трябва драйвер за VIA Unknown @ nVIDIA nForce 7025-630a (MCP68SE) - High Definition Audio Controller взех го от EVEREST ако тове не свърши работа кажете какво искате аз ще го напиша. Търсих по много сайтове дори и главния на nVIDIA и не можах да намеря. Благодаря предварително :yanim::down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжелявам ако темата вече я има но много спешно ми трябва драйвер за VIA Unknown @ nVIDIA nForce 7025-630a (MCP68SE) - High Definition Audio Controller взех го от EVEREST ако тове не свърши работа кажете какво искате аз ще го напиша. Търсих по много сайтове дори и главния на nVIDIA и не можах да намеря. Благодаря предварително :girl1::P

Точно в сайта на NVidia го има, избираш Nforce,Nforce6, Nforce630a/ge force 7025 - елементарно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно в сайта на NVidia го има, избираш Nforce,Nforce6, Nforce630a/ge force 7025 - елементарно...

Пич това го имам ама защо като включа тонколонки или слушалки няма звук влизам в контрол панел и там ми пиши няма аудио устройство сигорен сам че сам го включил правилно , а и имам една игра Call of Duty и там ми пиши при старта че драйверите на звуковата карта не са инсталнати незнам помагайте. sad.gifsad.gifsad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато не намирам някой драйвер на сайта на производителя използвам това DriverPack Solution 10, в 99.99 % от случаите намира необходимия драйвер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази програма ми открива само драйверите за мишката и клавиатурата :) незнам защо ама това Мултимедия:

Звуков адаптер VIA Unknown @ nVIDIA nForce 7025-630a (MCP68SE) - High Definition Audio Controller мисля че е от туй проблема ама не мога да му намеря драйвера влязах в офицялния сайт на VIA ама не намерих такъв драйвер. Ако можете помогнете защото не мога без звук :rolleyes::mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или тази Програма за инсталация на драйвери. По размери е страшно удобна за съхранение на флашка ( 180МВ ), а и се справя не по зле.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пишейки в Гугъла за звукови драйвъри на този чипсет, все ми излизат такива за Realtek. Пробвай един High def на Realtek, може и да тръгне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам един реалтек ама за всеки случей ще пробвам то и иконката долу до часовника я няма незнам защо ще пробвам и програмата дадена по горе дано да стане

sad.gifsad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не става пак нямам звук пише няма аудио устройство и програмата не откри драйвери гадост незнам ако имате други мнения освен наново преинстал на ОС друго не виждам ще почакам още малко и ще го преинсталирам ;) ;)

СУПЕР :clap: :clap: стана много благодаря на palavata_tanq за програмата препоръчвам я на всеки много сам ти благодарен мерси :) :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз им казвам че е хубава програмката, а те не вярват. :rolleyes:

Иначе ако беше със SP2, щях да ти препоръчам да си инсталираш KB888111 :P

Редактирано от palavata_tanq (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...