Премини към съдържанието
sliderum

Библията - въпроси, отговори, тълкувания - част ІІ

Препоръчан отговор

преди 10 часа, Shiyanu Neko написа:

глупости господ им говори че ще отидат в рая като правят такива неща .

С тези изнасилвачи и убийци с ,които съм говорил повечето казват,,Грешен съм и ще ходя в ада ,затова да си поживея тук пък после квото ще да става"някои търсят изкупление,но им се струва много трудно и оставят,а повечето не вярват ,че има вечност след смъртта...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Anjel Dimitrov написа:

С тези изнасилвачи и убийци с ,които съм говорил повечето казват,,Грешен съм и ще ходя в ада ,затова да си поживея тук пък после квото ще да става"някои търсят изкупление,но им се струва много трудно и оставят,а повечето не вярват ,че има вечност след смъртта...

а те знаят ли че са ти говорили ?

или също както бог ти говори само ти си го знаеш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.01.2019 г. в 14:06, Shiyanu Neko написа:

а те знаят ли че са ти говорили ?

или също както бог ти говори само ти си го знаеш ?

Знаят ,-работих барман в едно заведение до един съд и на бара ми идваха всякакви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма лошо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 27.01.2019 г. в 21:18, Shiyanu Neko написа:

религията какво мисли за пиенето на ракия ?

Зависи за коя религия питаш?Има над 5200 официално регистрирани религии,и с неофициалните като моята стават над 10000.

Християнската отчита като грях да се напиеш.Мохамеданската изобщо само да близнеш и вече си в грях.Будистите пък не го отчитат като грях ,но било замръсяване на душата.Индусите не пият,но за сметка на това с разни билки изпадат в транс,по между другото и при тях е грях и ако пиеш те мислят за побъркан.А според моята религия може да си се напиваш,защото чрез пиянството показваш истинската си същност(просто сваляте маските  и лъжата в ,която живеете излиза наяве.А при тези дето си подпийват порядъчно няма лъжа).Аз имам един лаф-,,не видиш ли някой пиян не можеш да твърдиш ,че го познаваш",защото повечето въздържатели са едни фалшиви хора,дори за себе си ,та камоли за околните.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти какво мислиш разбирам не кавам че не ми харесва какво проповядва религията ти по въпроса с алкохола обаче ? 

алкохола е полезен защото падат маските ? тоест хората могат да са искрени само ако са пияни така ли ?

лъжат докато не пият алкохол ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Shiyanu Neko написа:

ти какво мислиш разбирам не кавам че не ми харесва какво проповядва религията ти по въпроса с алкохола обаче ? 

алкохола е полезен защото падат маските ? тоест хората могат да са искрени само ако са пияни така ли ?

лъжат докато не пият алкохол ?

Първото не го разбрах.

Да.Да.

Да ,особено себе си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деяния 2:17
"И в последните дни, казва Бог, Ще излея от Духа Си на всяка твар; И синовете ви и дъщерите ви ще пророкуват, Юношите ви ще виждат видения, И старците ви ще сънуват сънища;

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване