Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

shadow9999

RQ:Програма за намиране на драйвери (БЕЗПЛАТНА)

Препоръчан отговор

Здравейте ! Търся някоя програма за намиране на драйвери и ъпдейтването им.Трябва ми някоя напълно безплатна и да не ми иска регистрационни номера и тем подобни.Има ли такава и ако има дайте я насам :mad::clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Търся някоя програма за намиране на драйвери и ъпдейтването им.Трябва ми някоя напълно безплатна и да не ми иска регистрационни номера и тем подобни.Има ли такава и ако има дайте я насам :wors::laughing5:

Ако все още не си преинсталирал, погледни тази дали ще е полезна. Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз (лично) нямам много вяра на такива програми.Предпочитам да вляза в сайта на въпросния хардуер,и да изтегля нужния драйвер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре е от сайта на производителя да се намери съответния драйвер за съответната ОС. Безплатни програми има доста, но после предлаганите от тях драйвери са вече платени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мерси ще пробвам някои :) А как мога да ги ъпдейтвам драйверите без такава програма автоматична ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен също така и Everest става за намиране на драйвъри

Еверест само дава информация за хардуера, но не намира драйвъри.

За целта е необходимо "задклавитурното устройство".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еверест само дава информация за хардуера, но не намира драйвъри.

За целта е необходимо "задклавитурното устройство".

Tи пък се изказа неподготвен :cool:

Публикувано изображение

Ето едно предложение и от мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам е тази опция. Но в повечето случаи (особенно хардуера ,ако е по-стар) линка отвежда само до сайта производител. За целта трябва да се ориантираш за да свалиш съответния драйвър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мерси ще пробвам някои :rolleyes:

А как мога да ги ъпдейтвам драйверите без такава програма автоматична ???

Кава е причината да ъпдейтваш драйвери, ако сегашните работят безгрижно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кава е причината да ъпдейтваш драйвери, ако сегашните работят безгрижно?

Причината е че повечето игри по-големите които има crack-ове и т.н не ми тръгват дава ми следната грешка: This application has failed to start because steam_api.dll was not found.Re-installing the application may fix this problem.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет, Пробвай driver max. Не е лоша, но има ограничение в изтегляне на драйвъри от дадено ip. Тук ми хрумва идеята да пробвам с прокси ;-) Поздрави!

Редактирано от nobody (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...