Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

X.S.09

Странен SMS от FiBank(Първа Иневестиционна)

Препоръчан отговор

Днес получих следният SMS:

FIbank IZVLECHENIE PO KRED. KARTA MASTERCARD No 5***4826 MINIMALNA VNOSKA 10.00BGN.KRAEN SROK ZA PLASHTANE 07.09.2010 SUMA PALNO POGASIAVANE 39.00BGN

Нарочно написах това на латиница,точно както изглежда SMS-а,със главните букви и всичко 1:1

Та...аз нямам кредитна карта,и никога не съм имал взаимотошения с ПИБ.

Възможно ли е да е грешка някаква?Номера ми го дава с трите звездички и не мога да разбера какъв е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаш ли?! Всички така казват :) Кой е номера на подателя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаш ли?! Всички така казват :) Кой е номера на подателя?

Ми нямам.Само дебитни към ОББ и UniCredit май...нямам никакви връзки с тая ПИБ.Номера не мога да го разбера.Като подател пипше FIBank.Дори в меню ''детайли'' пак е така.Не мога да разбера номера.Не мога и да се обадя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Грешка може да стане,ако някой от служителите е записал номера грешно или някой уместно е дал друг.Просто отиди до най-близката банка и обясни за какво става въпрос.Ако нямаш карта на твое име, няма от какво да се притесняваш,този смс не те задължава с нищо,това е информационно съобщение,направено за удобство на клиента.Все пак те съветвам да ги уведомиш за грешката,защото подобни съобщение ще получавап всеки месец,което е най-малкото досадно .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми нямам.Само дебитни към ОББ и UniCredit май...нямам никакви връзки с тая ПИБ.Номера не мога да го разбера.Като подател пипше FIBank.Дори в меню ''детайли'' пак е така.Не мога да разбера номера.Не мога и да се обадя.

Пошегувах се. Ясно е, че знаеш какви карти имаш. Както те посъветва Cvetencet0, просто иди и провери. Грешка някаква е станала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пошегувах се. Ясно е, че знаеш какви карти имаш. Както те посъветва Cvetencet0, просто иди и провери. Грешка някаква е станала.

Ще им звънна в понеделник на телефона.Че в нашият малк град няма ПИБ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споко. Нищо сериозно не се е случило. Дори някой да е дал твоя номер това не те ангажира с нищо, след като не си сключил договор за кредитна карта и нямаш отношения с ПИБ. Но сподели после къв е случая, че е любопитно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споко. Нищо сериозно не се е случило. Дори някой да е дал твоя номер това не те ангажира с нищо, след като не си сключил договор за кредитна карта и нямаш отношения с ПИБ. Но сподели после къв е случая, че е любопитно.

ОК,ще ви държа в течение за проблема.Иначе да...нямам никакви отнощения с тях.Даже сега чувам че ПИБ се прекръстили на FiBank.... :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А случайно да си купувал стоки на изплащане?

Да,но те са към ОББ.Получавам си SMS-ите от ОББ и запръв път ПИБ ми пишат.Нямам кредитна карта към никоя банка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес получих следният SMS:

FIbank IZVLECHENIE PO KRED. KARTA MASTERCARD No 5***4826 MINIMALNA VNOSKA 10.00BGN.KRAEN SROK ZA PLASHTANE 07.09.2010 SUMA PALNO POGASIAVANE 39.00BGN

Нарочно написах това на латиница,точно както изглежда SMS-а,със главните букви и всичко 1:1

Възможно ли е да е грешка някаква?Номера ми го дава с трите звездички и не мога да разбера какъв е.

стари невалидни номера се дават на нови абонати.

банката има този и си праща там разпечатката от транзакциите по картата.

ще продължат да ти пращат смс-и.

отиваш в банката и се обаждаш,че неси този за когото си мислят те.

от колко време е картата ти?преаполагам па малко от 6 мес.

това е,споко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...